Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 20 Septembar, 2015, 15:37
Nije to nista,pre par godina lik iz kraja izjavi sledece.... ''Ma ja nosim kacigu zbog pandura,ne treba to meni''  [facepalm]

ISTU stvar je izrekao i biv¹i cimer mog burazera! Mi smo ga "zajebali" po njegovim reèima, jer kad je kupovao skuter smo ga nagovorili da kupi full face,
i takoðe "ma on da ne mora ne bi nosio kacigu, to je na skuteru glupost, on ne planira da padne!"...
¾ivot mi. Taj tekst. "Ja ne planiram da padnem"
Ja sam samo æutao. Kad je neko toliko glup da ne vredi prièati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

pa covek stvarno ne planira :) ti planiras?

on ne planira ni da umre ikad, ko je lud to da planira  [rofl]

Andreja

Moj ortak (poznat redovnima na okupljanjima, ZX7R) je izjavio kad je pao sa Tomosa pre par godina, "jeboteee, koja sreæa pa nisam obukao jaknu, taèno bih je pocepao". Urnisao ruke :D Car :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Otisao sam do perionice koja je 500 metara od kuce, pao sam u povratku pri 40km-h.. Tacno da sam i jaknu imao i rukavice, mislim da bih se samoubio... Izgulio se malo, bolelo nekoliko dana i proslo... Ako sam vec pao tako glupo, bar nisam sjebao opremu..

Sto naravno ne vazi za druge scenarije kada se vozi dosta brze..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Zato si kacigu koja je bila sacuvana deganzirao kao Igita u pijacu...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: Joker poslato 21 Septembar, 2015, 10:42
Otisao sam do perionice koja je 500 metara od kuce, pao sam u povratku pri 40km-h.. Tacno da sam i jaknu imao i rukavice, mislim da bih se samoubio... Izgulio se malo, bolelo nekoliko dana i proslo... Ako sam vec pao tako glupo, bar nisam sjebao opremu..

Sto naravno ne vazi za druge scenarije kada se vozi dosta brze..
pa gde si se napio za tako kratko vreme? :o [rofl] [cheers]

Andreja

Moj drugar ka¾e "Volim bre ovaj Vrèin, odem 30m od kuæe da bacim smeæe i dva puta se napijem usput, svi me zaustavljaju, zovu u kafanu..." :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D



balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] al bilo posle jebem ti jebanje zamalo da poginem  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

...pricam ja...oprema!...safety first... [prebicute]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion






Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto