Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.


balavurda

Citat: redshadow poslato 04 Septembar, 2015, 20:10
Citat: balavurda poslato 04 Septembar, 2015, 18:38
Citat: monsterbnt poslato 04 Septembar, 2015, 18:01
Macke te generalno tretiraju onako kako tretiras njih. Postuj je i postovace tebe, nema nista za dzabe kao kod psa...
Nema tu postovanja, samo sila. Imao sam macku, ne pricam na pamet. Macke ne postuju nista i nikoga, osim svoje guzice i licne koristi. Njih, kao i politicare, vodi samo pohlepa. Nema interesa zajednice/copora.
E ta slicnost njih i nekih ljudi, koje je trebalo zadaviti u kolevci, je ono sto mi se gadi.

Nema interesa zajednice? Van pameti.
Da li si imao problem sa stetocinama pa si drzao macku ili si je doveo kuci da ti sluzi kao ukras i da glumis gazdu nekom kome ne treba gazda?
Verovatno je ovo drugo, s obzirom da vec imas `gazda stav` i da bi davio neke ljude u kolevci. Niko nije rodjen los.
Jebem li ga, mozda ste vi ljudi i u pravu...al to "gazda stav", jebi ga, ne poznajes me. Ako neko nije da napravljen da bude gazda, taj sam. To me izgleda i jebe u zivotu. Mozda mackurine i namirisu kad neko nece illi ne ume da gazduje, pa bi onda mogle one da popune ulogu.
A sto se davljenja u kolevci tice, to su samo lepe zelje za nase gazde.

monsterbnt

Kako umeju da namirisu nedostatak autoriteta, a pogotovo strah.... I vise od svega uzivaju u tudjem strahu.... Jbg to je priroda napravila da ubija....
Domaca macka je inace jedina zivotinja koja ubija iz zadovoljstva.... I to ne brzo i ne odma.... Uziva u strahu tog plena iako nema nikakvu nameru da ga pojede posle.... Srecom, male su...
Smrt SVIMA!!!!



Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mkt



VR 46

jbm ti sisu gledam ovo sam na poslu ukenjao sam se u sekundi
Twist of wrist!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?



mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

beli-nsr

Meni kazu da sam lud, sprdaju se...samo im odg., draze mi da izgulim opremu, nego rodjenu kozu, manje boli...

VR 46

Nije to nista,pre par godina lik iz kraja izjavi sledece.... ''Ma ja nosim kacigu zbog pandura,ne treba to meni''  [facepalm]
Twist of wrist!