Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

RUSKA paandurska govna...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

pa jebiga,pretrcavala iza auta..mislim da je kriva koliko i oni.. panduri ili ne... baba je srecom bila sporija!!!
jin-jang

Bori¹a

ima li pesacki?
nema, cao jebem ti mater u picku, tako je meni izleteo ovaj i udario sam ga skuterom... em sam izjebo skuter em sam ruku izjebao, i na kraju nista, on kriv logicno

mali_zmaj

upravo,nema pjesackog,ko te jebe...,pazi na sebe..jer te niko drugi nece sacuvati..
jin-jang

mkt

kakve veze ima sto nema pesackog, jel to znaci da bi se zaleteo na svakog ko prelazi van

DaChaS

pa ako vozis 50-80 u gradu i izleti ti neko tako na pola metra od tebe kako mislis da ukocis ili izbegnes ?

balcan girl

riba pretrèava iza kola ne staje ni sekund da pogleda levo desno, riba kriva sto posto....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kanarinac

Koliko vidim sve vreme gleda desno, mislim da su kerovi isli u kontra smeru, obilazili

Ivan1979

Ili curka ne zna gde je levo  :D


mali_zmaj

Citat: mkt poslato 28 April, 2015, 01:14
kakve veze ima sto nema pesackog, jel to znaci da bi se zaleteo na svakog ko prelazi van
znaci upravo ono sto se desilo,a to je da te ne vide kad izleces iza autadirektno na cestu,i da te bas ne ocekuju da ces jos i potrcati usput... o prelasku mimo pjesackog .. sta da ti kazem namjerno ne pustam,sem kad vidim da se budala zajogunila.. nas narod nema niti vozacku a o pjesackoj kulturi da ne govorim.. lijeni smo kao psi,prije neki dan mi je cica izletio iza zivice a pjesacki mu je deset metara nize.... al poznajem tu rutu i znam da budale tu pretrcavaju.al do jednom dok naidje neki vozac koji to ne zna!!!!!!
jin-jang


VR 46

Twist of wrist!

mkt

ahha rekao bih da jeste


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

limster


UFF