Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Plazma Keks

hahahah  [rofl] [rofl]
toliko je spor da ne moze ni da ih prevari  ;D ;D

bucko

Mozda nije doruckovao

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 25 Februar, 2014, 01:46
slicna situacija samo sto moji ne mogu da se potrose :D

dobro je uffe znamo ... nemorash bash svaki put da
nagovestish da si ti poseban ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Zvonèica poslato 25 Februar, 2014, 14:21
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/Hayden-spank1.gif

tako da izgledash ne bi imala problema za zaposlenje
i da te zajebavaju i premestaju sa radnog mesta
na radno mesto itd :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Februar, 2014, 12:20
Citat: UFF poslato 25 Februar, 2014, 01:46
slicna situacija samo sto moji ne mogu da se potrose :D

dobro je uffe znamo ... nemorash bash svaki put da
nagovestish da si ti poseban ...


sa posebnim potrebama..

DebeliZmaj

Citat: zmiya poslato 26 Februar, 2014, 12:30
Citat: DebeliZmaj poslato 26 Februar, 2014, 12:20
Citat: UFF poslato 25 Februar, 2014, 01:46
slicna situacija samo sto moji ne mogu da se potrose :D
dobro je uffe znamo ... nemorash bash svaki put da
nagovestish da si ti poseban ...
sa posebnim potrebama..

``ja ja ja ja ja ja ... ja sam poseban ... ja ja ja ja ja ja ...``
[pomazi_me] [pomazi_me] [pomazi_me] [pomazi_me]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Februar, 2014, 12:23

tako da izgledash ne bi imala problema za zaposlenje
i da te zajebavaju i premestaju sa radnog mesta
na radno mesto itd :) ...

Ja sa zaposlenjem, hvala Bogu, problema nemam niti sam imala a ni sa izgledom.
A tebe èeka da ga glanca¹!!!!!!
Hold your head high and your middle finger higher

PECA BMW

lele sto se Zvoncica naostrila na Zmaja , steta sto ova zima nije duze potrajala svasta bi bilo ..

dvoje su se tako smuvali   [rofl]  :-*
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Citat: Zvonèica poslato 26 Februar, 2014, 13:19
Ja sa zaposlenjem, hvala Bogu, problema nemam niti sam imala a ni sa izgledom.
A tebe èeka da ga glanca¹!!!!!!

``Prrebaci¹e mene danas na novo radno mesto bez aneksa ugovora, u roku od pola sata- pakuj stvari, èeka te vozaè.
Da li æe biti sastavljen i dat na potpis niko ne zna.
Prebacuju: preme¹taj na drugi odgovarajuæi posao  zbog potrebe procesa i organizacije rada.
Onako u prolazu da napomenem da nova slu¾ba tj, organizaciona jedinica nije obrazovana niti je napisan i usvojen Pravilnik za rad iste.
Nema grejanja, uslovi za rad nikakvi, odnosno nemoguæi, kuæa od 200m2 pa mo¾emo da se jurimo i igramo ¾murke koliko hoæemo.
U svakom sluèaju, kada i ako budem dobila aneks idem prvo kod advokata, posle æu da potpi¹em pa imam rok od 90 dana da povedem radni spor.``

i tako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: PECA BMW poslato 26 Februar, 2014, 14:07
lele sto se Zvoncica naostrila na Zmaja , steta sto ova zima nije duze potrajala svasta bi bilo ..
dvoje su se tako smuvali   [rofl]  :-*

aj ne preteruj .. ja tebe nisam vredjao ... cak i ja imam neki standard ... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zvonèica

Da napomenem da mi je na novom radnom mestu fenomenalno, da imam veæu platu, manje radim...i tako.

Vidi¹, Zmaju, sada bih mogla da te izvreðam i ka¾em ti kako si stra¹no dokon, kako si asocijalna liènost, kompleksa¹, kako nema¹ prijatelje veæ ¾ivi¹ jedino online, kako ti je du¹evna hrana da proziva¹ druge jer na taj naèin, u svojoj glavi, velièa¹ sebe.
Mogla bih i da ti ka¾em da iz nekih razloga ima¹ problem sa mojim zanimanjem jer si me na diskretan naèin par puta isprozivao, verovatno zato ¹to vuèe¹ neke traume iz detinjstva, porodiène sredine, kako verovatno nisi imao drugove u osnovnoj ¹koli jer su se svi sa tobom sprdali,  kako si odlièan materijal za neki rad...recimo..."Uloga  socijalizacije kod pojedinca u lokalnoj zajednici".....

Ali, vidi¹ ja ni¹ta od toga neæu.
Reæi æu ti sledeæe: lepo je vreme, izaði napolje, pro¹etaj, sedi u kafiæ, naruèi limunadu, sunèaj se malo, nasmej se nekoj devojci u prolazu, uði u prodavnicu, poprièaj sa nekim, kupi kokice, hrani golubove....u¾ivaj u ¾ivotu.

To je sve ¹to imam da ti ka¾em i sa ovim zavr¹avam svaku dalju raspravu sa tobom  [hello]
Hold your head high and your middle finger higher


TEEfqd

#4914
Citat: Zvončica poslato 26 Februar, 2014, 15:24
Da napomenem da mi je na novom radnom mestu fenomenalno, da imam veću platu, manje radim...i tako.

Vidiš, Zmaju, sada bih mogla da te izvređam i kažem ti kako si strašno dokon, kako si asocijalna ličnost, kompleksaš, kako nemaš prijatelje već živiš jedino online, kako ti je duševna hrana da prozivaš druge jer na taj način, u svojoj glavi, veličaš sebe.
Mogla bih i da ti kažem da iz nekih razloga imaš problem sa mojim zanimanjem jer si me na diskretan način par puta isprozivao, verovatno zato što vučeš neke traume iz detinjstva, porodične sredine, kako verovatno nisi imao drugove u osnovnoj školi jer su se svi sa tobom sprdali,  kako si odličan materijal za neki rad...recimo..."Uloga  socijalizacije kod pojedinca u lokalnoj zajednici".....

Ali, vidiš ja ništa od toga neću.
Reći ću ti sledeće: lepo je vreme, izađi napolje, prošetaj, sedi u kafić, naruči limunadu, sunčaj se malo, nasmej se nekoj devojci u prolazu, uđi u prodavnicu, popričaj sa nekim, kupi kokice, hrani golubove....uživaj u životu.

To je sve što imam da ti kažem i sa ovim završavam svaku dalju raspravu sa tobom  [hello]


jebote kakve uvrede zato sto je uputio jednu salu covek...odvratno.

cekaj, ako ja onda kazem zvoncice, mogo bi da ti kazem da se sagnes i da mi popusis kurac
a necu... onda je sve ok? pitam iz radoznalosti samo... i sve najbolje naravno


ako je ok onda nista....ako nije ok onda
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20090624120660/uncyclopedia/images/8/80/Ban_Hammer.jpg

za vredanje clana...realno.

http://s3-ec.buzzfed.com/static/2013-11/enhanced/webdr01/21/11/anigif_enhanced-buzz-25559-1385050824-30.gif

Zvonèica

@Redshadow,
realno mogla sam da napi¹em jo¹ mnogo toga i da budem mnogo grublja ali nisam, i on je mene vreðao. Ipak sam mu po¾elela lepe stvari, èak ga i posavetovala.
Realno i ti meni mo¾e¹ da ka¾e¹ ¹ta hoæe¹, tvoja stvar.
Ako treba da popijem ban zbog toga samo izvolite, admini æe odluèiti o tome.
Hold your head high and your middle finger higher

TEEfqd

#4916
da nisi toliki licemer koliki jesi mozda bih i pomislio da si dobronamerna, a obrazlozicu i zasto si licemer.
"verovatno zato što vučeš neke traume iz detinjstva, porodične sredine, kako verovatno nisi imao drugove u osnovnoj školi jer su se svi sa tobom sprdali,  kako si odličan materijal za neki rad...recimo..."Uloga  socijalizacije kod pojedinca u lokalnoj zajednici"....."

kakav covek moze da kaze tako nesto na neslanu salu i deli savete posle toga? odgovor se krije u prvoj recenici.
probaj da te ne boli guza na svakog ko te pecne, da ne moramo da citamo tvoje smece opet.
ne bi da lupam ignore, kacis dobre gifove

Zvonèica

Redshadow, da te znam i da si mi bitan u ¾ivotu mo¾da bi me i potreslo tvoje mi¹ljenje ali ovako....
Zna¹ da ima¹ ignore opciju, izvoli pa nemoj da èita¹ moje smeæe   [hello]  .
Hold your head high and your middle finger higher

Ivicat

ne padaj na provokacije pa da se posle naljutis i odes.

zVuk

.....ne kazem ja da ste smaraci, ali ne kazem ni da niste.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti