Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

javamasvima moguda drzim casovepredavanja o pravopisui gramatickimgreskama.?

:)  :)  :)

pit

Citat: CBRR1 poslato 13 Septembar, 2013, 22:07
javamasvima moguda drzim casovepredavanja o pravopisui gramatickimgreskama.?

:)  :)  :)


      Jeli bre CBR1 KUJ JE IZEO SLATKO IZ SIFONJER KAZUJ BRGO DA TI NE ISKRSIM KOSKE SWE....CU LI ME.

clutch&brake

Ne postoji bzvz onaj vic srpski bermutski trougao?  Tougao izmedju nisa-vranja- leakovca gde svaki pade¾ nestaje.
Da nisam mo¾da pite trebao da napisem izmedju nis-leskovac-vranje??
Kako je pravilno posto vidim da si raspolozen da seres e pa i ja sam. Samo da sednem za komp pa da udaramo do zore
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panta Zemunac

#2563
Ka¾e li se:
''izvinio sam se gospodinu'' ili
''izvinuo sam se gospodinu''?

..ali, razmislite prvo, nemojte na prvu loptu!

...dacu kasnije odgovor...setite se i onog ''ispravljanja'': ''ne ka¾e se na telefonu, vec pored telefona''...da li smo ''na vezi, pored veze ili u vezi''

Nije stra¹no kada se ne zna, vec kada se izruguju ljudi koji za jotu imaju drugaciji akcenat

MIGE

Citat: pit poslato 13 Septembar, 2013, 21:08
Citat: Joker poslato 13 Septembar, 2013, 18:22
Citat: pit poslato 13 Septembar, 2013, 14:50
Citat: njanja poslato 13 Septembar, 2013, 00:35
Eclipse dobjaja si momak ali nije u skolU nago u skolI. Ne zavrsavaj reci na u vec na i  :-* :-*
I ti ga pogresno ucis.Recimo isprawno gramaticki je : " Iso sam u skolu''. A nije isprawno : ''Iso sam u skoli".
        Tako da twoja opaska nije na mestu.
   


Jel to neka skracenica?

        A ti ne znas da je skracenica.Ako ti treba jos neko pojasnjenje slobodno pitaj.
            P.S. Secam se Ceha o njegowe teme i prawospisu na tamo onom forumu.Bas je bio onako pocascen zbog toga.
            Inace jug Srbije ima nezgodan akcenat sto ne znaci da smo nepismeni i da ne znamo gramatiku ali daleko od toga da se u Beogradu isprawno prica a najglasniji ste u isprawljanju tudjih gresaka.

prijatelju moj,da ti otkrijem jednu tajnu...u Beogradu imas najmanje beogradjana..tako da,nemoj nista da te iznenadi  ;)

clutch&brake

Ja bih rekao izvinio sto ne znaci da je tako.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Panta Zemunac

Na jugu ¾ive seljaci, i ne samo na jugu...ali jedino u Beogradu ¾ive (dobar deo) seljoberi!
Ne znam jel ste procitali skoro u Kuriru da samo dve op¹tine u BGDu imaju 100% pismenih. Meðutim, kada shvatite na koju pismenost se misli (onu elementarnu), doðe mi da vri¹tim od smeha!

Joker

Osecam da od sutra, svi paze sta kucaju... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Panta Zemunac poslato 13 Septembar, 2013, 22:49
Ka¾e li se:
''izvinio sam se gospodinu'' ili
''izvinuo sam se gospodinu''?

..ali, razmislite prvo, nemojte na prvu loptu!

Ako nisi siguran kako se ka¾e nemoj ni da mu se izvinjava¹. Ko ga jebe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Uop¹te nije bitno ko pravi lapsuse i ko gresi u kucanju (gutanje slova). Pa ja prvi pisem zbrda zdola pisto ni ne gledam sta kucam a kada se napijem. ....  I eclipsea nisam zeleo da uvredim niti bilo sta i SADA MU SE JAVNO IZVINJAVAM AKO SAM GA UVREDIO. ALI DA ME UCI NEKO KO MENJA 3 PADEZI (STO BI REKLI) TO NE MOGU DA DOPUSTIM
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: CBRR1 poslato 13 Septembar, 2013, 21:17
Citat: eclipse4 poslato 13 Septembar, 2013, 19:06
Citat: CBRR1 poslato 13 Septembar, 2013, 18:42


A reci ti meni Joker sto nesi prelitao u knjigi imas objasnjenje za ovo..?

mozda je...preleteo? ;) ;) ;)

ucite mene da pisem u a vi pola slova izgutaste i izdodasteU ;)

sve je to naski ;)



brate ti stvarno imas problem,citav moj post Jokeru je bio sa namernim greskama,umesto ''u Nis'' pravilno  ''u Nisu'' onda  ''nesi'' umesto ''nisi'' onda ''u knjigi'' umesto ''u knjizi'' od svih tih gramatickih gresaka ti si samo zapazio ''prelitao'' umesto ''prelistao'' ahahahaha koji si car....

ma spazio sam ih sve valjda samo sam hteo da ti kazem da si progutao slovU.
njanjo kad mogu da prestanem da pisem U na kraju,ubi me ovo pisanje :)

clutch&brake

Nisi dobro napisao. Trebao si ubi me ovo pisanjeU :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Citat: njanja poslato 13 Septembar, 2013, 23:04
I eclipsea nisam zeleo da uvredim niti bilo sta i SADA MU SE JAVNO IZVINJAVAM AKO SAM GA UVREDIO. ALI DA ME UCI NEKO KO MENJA 3 PADEZI (STO BI REKLI) TO NE MOGU DA DOPUSTIM

ma daj bwwwweeeee,ko se uvredio....meni to o U i I na jedno uvo uslo na drugo izaslo ;)

[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska

fali nam jedan kolektor her zika pa da nas ispravlja jebala vas gramatika.

pit

Citat: njanja poslato 13 Septembar, 2013, 22:48
Ne postoji bzvz onaj vic srpski bermutski trougao?  Tougao izmedju nisa-vranja- leakovca gde svaki pade¾ nestaje.
Da nisam mo¾da pite trebao da napisem izmedju nis-leskovac-vranje??
Kako je pravilno posto vidim da si raspolozen da seres e pa i ja sam. Samo da sednem za komp pa da udaramo do zore

           I sta ako nestaje swaki padez...jesi li ti profesor srpskog jezika i da li je owo bajkerski ili kolektorski forum posto widim da ima mnogo seronja owde.
           I ne znam u kome ste to tripu da nekog isprawljate ako pogresi...pogresio pa sta sta kog boli kurac za to...mene iskreno ne a ne bi trebalo ni tebe niti bilo kog.I ako nekog postujes kao drugara i coweka ne bi trebao da pametujes i ukazujes mu na greske...nego iskuliras.....a Ekllipse je skroz ok lik .

goranvojska