Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 10 Jun, 2013, 19:06
Slaninar,borac za autonomije vojvodine da im glavni grad bude Budapest,pa da sato je mrzac svega sto je srpsko jeli slaninar jel da..? Aj budi koman pa reci..onda ce vecina da prestanu da polemisu sa tobom...

Naravno - satirem sve ¹to je srpsko - i rakiju i ¹unke, paradajz, slaninu, o pivu da ne prièamo!

Glavni grad najbolje da bude Osijek - mislim, kad veæ okupiramo Mad¾arsku, ¹to ne bismo i Hrvate?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

farbach

Slaninar je na partijskom zadatku. Na forumu je gde nema ni jednom istomisljenika, a o motorima nema pojma niti ga interesuju.
Zato je dezurni da zapljune sve sto uma veze sa Srbijom. Moze sadasnjost, a ne prasta ni korenima srpske drzave. I tamo je bilo nekog genocida.
Ako je vama vernicima za utehu, da vam desifrujem njegov stav. Ideoloski nema nista protiv vere i crkve, boli ga samo sto se tamo vrte neke pare, a ne bi trebalo. Najbolje bi bilo da se te pare uplate za gej alijansu, evropskije je.

pit


Slaninar

Citat: farbach poslato 10 Jun, 2013, 19:15
Slaninar je na partijskom zadatku. Na forumu je gde nema ni jednom istomisljenika, a o motorima nema pojma niti ga interesuju.
Zato je dezurni da zapljune sve sto uma veze sa Srbijom. Moze sadasnjost, a ne prasta ni korenima srpske drzave. I tamo je bilo nekog genocida.
Ako je vama vernicima za utehu, da vam desifrujem njegov stav. Ideoloski nema nista protiv vere i crkve, boli ga samo sto se tamo vrte neke pare, a ne bi trebalo. Najbolje bi bilo da se te pare uplate za gej alijansu, evropskije je.

[clapp]

Balkanski špijun - cia snajka cia....avi
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Jao sto ne dodojes na jedno MM okupljanje samo da vidim kakva si faca uzivo....i da li bi tako srao u pravom zivotu ili ti je proseravanje rezervisano samo za virtuleni svet.

Hohštapler

...zatrovaste ceo forum ovom temom...
Ne znam ni sam ¹ta mi treba da kliknem, a jo¹ manje da èitam sve ovo...

Svakih par dana uðete svi u ovu temu malo da jedite i podjebavate jedni druge..   [thumb_down]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

pa sta drugo da radimo kad napolju kisa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

noam chomsky

Citat: pit poslato 10 Jun, 2013, 18:15

      Kolko ja vidim ovde je konstatntan napad ateista na crkvu....i pravdanje istigh zasto ne veruju u boga i idu u crkvu...ko da negoga od zabole ona stvar zasto su tako odlucili.Ali isto tako aako mene ne zanima zasto je neko ateista mislim da je krajnje nepristojno da se on kao ATEISTA MESA U NESTO STO U STA NE VERUJE.

Ja ne pravdam svoj stav zasto ne verujem u Boga. Negacije se ne pravdaju i negacije se ne dokazuju. To nije filozofija, to nije bezanje, to je logièna i prosta cinjenica koja je sastavni deo nauènog metoda. Isto tako ne bavim se pravdanjem zasto ne verujem u Deda Mraza. Ako bi se kojim sluèajem pojavio neko da se ljuti ¹to ja ne verujem u Deda Mraza to bi bio samo njegov problem. A ako se pojavi neko ko veruje u Deda Mraza na NJEMU je teret dokaze te tvrdnje. Ja imam pravo da se me¹am u ¹ta god hoæu isto kao ¹to ti ima¹ pravo da se me¹a¹ u ¹ta god hoæe¹. Samo neke religije i neke diktature poku¹avaju ljudima da zapovede o èemu smeju i o èemu ne smeju da misle i govore. Van religije i nekih vidova politièkog organizovanje misao i govor su elementrana ljudska prava.
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

#2348
Citat: jerej poslato 10 Jun, 2013, 18:27
Ej mani me price kako ateiste ne treba napadati zato sto nemamo isto misljenje.. oni da hoce da veruju, verovali bi i tu nema sta da se prica vise.

Napadaj ti koga god hoæe¹. Niti ti branim nit mi pada na pamet da te osuðujem zbog iskazane emotivnosti. Ja se bunim kad ti zbog zajedljivog komentara jednog ateiste, sve ateiste po¹alje¹ u pakao a posle se buni¹ kad neko isto tako generalizuje tvoju crkvu. Da si razuman èovek video bi licemerje u tome ¹to radi¹.


PS: A ti mene mo¾e¹ da mane¹ stavljanje tvog "verovanja" na isti nivo sa mojim "znanjem". Ja imam babu koja "veruje" da je rakija najbolji dezinfikator i to je jedino ¹to hoæe da koristi a u meðuvremenu ja "znam" da je jod bolji dezinfikator i to mogu da doka¾em. Tvoje "verovanje" je na skali ljudskih dostignuæa, jako nisko. Mogao bi da prestane¹ "sa visine" da gleda¹ nas "koji ne ¾elimo da verujemo". Tvoje verovanje æe jednog dana biti Fosil u muzeju a moje znanje æe jednog dana odvesti èoveka na drugu stranu kosmosa. Moje znanje (nauka) je mom ocu spasilo ¾ivot a tvoje "verovanje" je mom ocu usadilo ideju da ne sme da jede svinjetinu na svetog nikolu...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

jerej

Dokazao si sve kad si poredio sveti oganj sa onim lopticama natopljenim benzinom. Ja nikog ne napadam, trebao si to da uvidis.. kao sto se ti bunis sto sve ateiste zrpam u isti kos, tako se ja bunim sto sve  svestenike trpate u isti kos.
A sto se tice jedenja prasetine na svetog Nikolu, ne znam sta bih ti rekao, osim da inat Bogu nikom dobro nije doneo..

Panta Zemunac

A gde smo tu jo¹ Mi!?!

koji svesno, iz vi¹emilenijumske prakse, ne ¾elimo da verujemo ÈOVEKU (te ni crkvi i religiji ¹to je èovek, a ne Bog, stvori)...
a, opet, verujemo u ne¹to, nadèoveèansko!
Ko dade pamet jednoj gljivi da s e preobrati u otrovnicu i tako za¹titi sebe od strvinara koji bi je pro¾drli.....pa aj sad, ima dvojnika, razlika nikakva, pa ti rizikuj, bilo da si èovek, bilo ¾ivotinja...insekt...itd Odakle njoj mozak, hipotalamus da tako ne¹to smisli.
Kako se jedna hobotnica stopi sa bilo kojim okru¾enjem, samo da ostane neprimetna a mozga ni nema!?!
Odakle simbioza na planeti nam zemlji!!????!!

E, ja sam jedan od tih, koji nije da ne veruje ali ne preko èoveka iliti crkve, da ne ka¾em religije, koja je u samom startu seksisticki, sebe diskriminisala da predstavlja èoveèanstvo, izbaciv¹i ¾ene iz biti, su¹tine, sr¾i....

Svi se vataju samo za pare...koliko su popovi zaradili, voze li ovaj ili onaj auto, prcaju se ili ne meðu sobom a niko da tako ne¹to razdvoji od same vere u ne¹to BO®ANSKO, ¹to je meðu nama, u nama, oko nas....

Slaninar

Citat: Panta Zemunac poslato 10 Jun, 2013, 20:24

Ko dade pamet jednoj gljivi da s e preobrati u otrovnicu i tako za¹titi sebe od strvinara koji bi je pro¾drli.....pa aj sad, ima dvojnika, razlika nikakva, pa ti rizikuj, bilo da si èovek, bilo ¾ivotinja...insekt...itd Odakle njoj mozak, hipotalamus da tako ne¹to smisli.

Obja¹njeno, ba¹ lepo:

http://www.heliks.rs/slepi_casovnicar.asp
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jun, 2013, 19:27
...zatrovaste ceo forum ovom temom...
Ne znam ni sam ¹ta mi treba da kliknem, a jo¹ manje da èitam sve ovo...

Svakih par dana uðete svi u ovu temu malo da jedite i podjebavate jedni druge..   [thumb_down]

A zamisli kako je meni sto moram da citam sve ovo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2013, 20:38
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jun, 2013, 19:27
...zatrovaste ceo forum ovom temom...
Ne znam ni sam ¹ta mi treba da kliknem, a jo¹ manje da èitam sve ovo...

Svakih par dana uðete svi u ovu temu malo da jedite i podjebavate jedni druge..   [thumb_down]

A zamisli kako je meni sto moram da citam sve ovo...

Krvav je lebac administratorski... ;) :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2013, 20:38
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jun, 2013, 19:27
...zatrovaste ceo forum ovom temom...
Ne znam ni sam ¹ta mi treba da kliknem, a jo¹ manje da èitam sve ovo...

Svakih par dana uðete svi u ovu temu malo da jedite i podjebavate jedni druge..   [thumb_down]

A zamisli kako je meni sto moram da citam sve ovo...

Zar nije Nadalina urednik ostalih tema?
Jokeru tebi svaka èast ¹ta sve mora¹ po slu¾benoj du¾nosti da proèita¹.

Meni se nekako èini da su svi pomalo u pravu, ali ¹ta ja da se vi¹e me¹am. Ja sam se juèe vozio na motoru i meni je danas super.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

gavrolini nabijem te na kurac i tvoju temu...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: jerej poslato 10 Jun, 2013, 16:58
Ja sam za da se glasa da se ova tema obrise sa foruma. Zaista, koliko god to krsilo pra ila istog.vise puta sam sa adminima razgovarao o tome i nista. Hajde da se glasa, pa ako vecina bude za, neka je sklone.
Ko je za da se tema obrise?


[rofl] [rofl] [rofl]

a ako se skupi nas dovoljno onda da obrisemo ceo forum a?

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen