Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 April, 2013, 17:02
:o


Ne slu¹a¹ dobar savet. Ne bi ti oèi bile tolike da dr¾i¹ guzu uza zid :P
;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 20 April, 2013, 16:08
Citat: Laziæ poslato 20 April, 2013, 11:14
:o [rofl]
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 April, 2013, 15:00
Citat: mareskin poslato 19 April, 2013, 18:27
Citat: Alchemist poslato 19 April, 2013, 17:09
auuu koliko LGBT pripadnika na jednom mestu... a kao smeta vam gej parada... uaaaa licimuri :P

Kako je krenulo va¾iæe ona stara: po¾eleæe Srbi zidova, al zidova dovoljno biti neæe (apropo dr¾i dupe uza zid) :D :D

P.S. Ne odnosi se i na tebe.
auuuu, pa ti ne znas Alchemist i price o njoj....auuuu...potpisao si sebi smrtnu presudu.....

Umni ste ljudi, a izgleda da ste pogre¹no shvatili.
Mislio sam po¹to Alchemist nije mu¹ki gej, onda se gornja tvrdnja ne odnosi na nju.
A vi ste pomislili da sam ja ne¹to drugo mislio? ;D

nije kockar onaj sto se kocka, vec onaj sto se vadi>>>>>
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin


Kad je glava u pitanju mora èovek da se snaðe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

dobar poku¹aj... al po¹to ima¹ dve glave nije stra¹no ako jedna strada  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Citat: Alchemist poslato 21 April, 2013, 11:36
dobar poku¹aj... al po¹to ima¹ dve glave nije stra¹no ako jedna strada  ;D

E stvarno nema smila!!!! Ajde sad lepo da se javi ta mu¹karèina koja joj je odala tajnu da mu¹karci imaju dve glave!!! Jesmo se lepo dogovorili da to bude tajna i da niko ne sazna da je velika glava tu samo kao mamac i da odvlaèi pa¾nju, a da bitniju glavu èuvamo dole na skrivenom mestu!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

danas slucajno pogledah grozotu od snimka vladike sa nekim momkom.....nemoguce je da se to u crkvi ili medju svestenicima nije znalo....verovatno godinama u nazad....zasto crkva ne izopsti kretena...zasto ga policija ne uhapsi za prostituciju i  ubije u pokusaju bekstva.....da li je on izuzetak ili potvrdjuje pravilo kao Pahomije.....do sad sam imo postovanje prema crkvi i mrznju prema popovima.........sad se polako gubi i postovanje prema crkvi.
p.s.
Veru ne mogu da mi dirnu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

Pa njegov je red bio u buretu,ako znas taj vic!Ali izgleda da u svakoj sali ima i istine! [facepalm]

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 April, 2013, 21:10
danas slucajno pogledah grozotu od snimka vladike sa nekim momkom.....nemoguce je da se to u crkvi ili medju svestenicima nije znalo....verovatno godinama u nazad....zasto crkva ne izopsti kretena...zasto ga policija ne uhapsi za prostituciju i  ubije u pokusaju bekstva.....da li je on izuzetak ili potvrdjuje pravilo kao Pahomije.....do sad sam imo postovanje prema crkvi i mrznju prema popovima.........sad se polako gubi i postovanje prema crkvi.
p.s.
Veru ne mogu da mi dirnu.

Mene samo interesuje ZA©TO su oni iznad zakona?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

crkva ima svoj sud svoj sistem finansiranja jednostavno drzava u drzavi.

eclipse4


CBRR1


farbach

Ne kapiram evropske jarane. Kada se oni trpaju u bulju, to je ok, a kada to proba Kacavenda onda je bljak. Pa zar nije isto govno i u ovom i u onom dupetu. Jedino nas vladika moze odvesti u Evropu. Treba mu dozvoliti da stupi u brak sa izabranicima svoga srca i usvoji bar jedno dete vise od Andjeline Dzoli. Onda bi bio pravi evropski homoseksualac/humanitarac.

Lazic

Nisam hteo ni da znam, ni da vidim, ¹to se mene tièe, njegova stvar, mo¾e da jebe koga hoæe, ali ako æe posle da mi kenja protiv pedera u ime crkve, na q ga ba¹ n8... Na svu sreæu da su ga snimali, pa neæe moæi vi¹e...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt


Lazic


Popsy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 April, 2013, 21:10
do sad sam imo postovanje prema crkvi i mrznju prema popovima.........sad se polako gubi i postovanje prema crkvi.
p.s.
Veru ne mogu da mi dirnu.

totalno se sla¾em... dodu¹e ja ne mrzim popove (ravnodu¹an sam prema njima i smatram ih ¹alterskim slu¾benicim i ostavljam im prostora da me prijatno iznenade po¹to da me razoèaraju ne mogu...)
©to reèe Revolucija, veru ne mogu da mi dirnu...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic


pit



                Mene samo zanima zasto vas nevernike tolko sekira sta rade popoivi i crkveni velikodostojnici.Ako se jebu nek se jebu bitno da vama ne ulazi u bulju jel tako....i drugo ne bi trebalo da vas zanima ...lili mozda se nesto podsvesno i perverzno kuva u vama.