Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Plazma Keks


jerej

plazma, lepo ti drnda rekao da ides da se igras, a ovu temu ostavi nama da se igramo.. ;)

CBRR1

Plazma bi da igra kaunter church... [ludak_sa_puskom]  [pop]

  Run Jerej Run

jerej

mislis da bi plazmu trebalo malo  [obesiose] ili  [ludak_sa_puskom] ??

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1

Citat: jerej poslato 08 Decembar, 2012, 10:53
mislis da bi plazmu trebalo malo  [obesiose] ili  [ludak_sa_puskom] ??
Maaa ne on je bre tek mali pubertetlija,koji se tek sada igra sa pisom,i pronalazi samog sebe,dali sam gej ili volim devojcice,tako i u ovoj temi da li cu biti vernik ili ateista...DAJ MU MALO VREMENA... :D :D :D

CBRR1

Mada na zadnjem skupu kod mise,ja sam video plazmu kako sedi pored nekog i mazi ga po nogama ispod stola  :o :o :o jos je bre neodlucan u svakom pogledu,pusti ga malo Jereju...

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2012, 11:08
Mada na zadnjem skupu kod mise,ja sam video plazmu kako sedi pored nekog i mazi ga po nogama ispod stola  :o :o :o jos je bre neodlucan u svakom pogledu,pusti ga malo Jereju...
pa ponadao sam se da ces malo da se naguzis da lupim crtu na tvoju guzu kao andreyRR ;D

Citat: jerej poslato 08 Decembar, 2012, 09:32
plazma, lepo ti drnda rekao da ides da se igras, a ovu temu ostavi nama da se igramo.. ;)
pa moram i ja da bacim koji komentar ;D

CBRR1

Jel sam reko...PRONASAO SE PLAZMA IPAK JE GEJ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2012, 11:12
Jel sam reko...PRONASAO SE PLAZMA IPAK JE GEJ...  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Slaninar

Te¹ko je slu¹ati ovu tu¾nu dramu mladog Plazme... Odrastanje... pronala¾enje sebe...

Craig David srpska verzija ja sam pomalo gej
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

CBRR1


UFF


Lazic


pit

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2012, 11:08
Mada na zadnjem skupu kod mise,ja sam video plazmu kako sedi pored nekog i mazi ga po nogama ispod stola  :o :o :o jos je bre neodlucan u svakom pogledu,pusti ga malo Jereju...

Ja sam stvarno sokiran novim saznanjima o sekusalnim opredeljenjima dragog nas plazme.......mada sto neko rece treba mu dati vremena da proba sve u zivotu i onda odluci sta je i kako je ...jer kako bi inace znao.

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

jerej

Citat: CBRR1 poslato 08 Decembar, 2012, 11:06
Citat: jerej poslato 08 Decembar, 2012, 10:53
mislis da bi plazmu trebalo malo  [obesiose] ili  [ludak_sa_puskom] ??
Maaa ne on je bre tek mali pubertetlija,koji se tek sada igra sa pisom,i pronalazi samog sebe,dali sam gej ili volim devojcice,tako i u ovoj temi da li cu biti vernik ili ateista...DAJ MU MALO VREMENA... :D :D :D

ja sam mislio da se igra sa tastaturom.. :D :D