Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Delimièno bih se slo¾io sa gre¹nim jerejem u jednoj reèenici:ovaj forum je postao bez veze i vise nema nista zajednicko sa motorima..

Taènije definicija bi bila da sve manje ima veze sa motorima..
Vi¹e ima veze sa traktorima,automobilima,telefonima,kompjuterima i sl..
Ako ne bih ulazio u op¹te teme,ni¹ta ne bih ni imao da proèitam..

Plazma Keks

da, onda bi forum postao monoton kada bi smo svi pricali o motorima...

Major

Treba malkice da se regulise otvaranje novih tema. ;)

CBRR1

Citat: jerej poslato 05 Septembar, 2012, 11:56
ne, ovaj forum je postao bez veze i vise nema nista zajednicko sa motorima. skupilo se par pacijenata koji pljuju i ocigledno nemaju pametnija posla. Lepo narod kaze da je drugom lakse u tudju kucu da gleda, a svoja mu puna govana.  tako mi je svejedno ko ce sta da misli o meni ovde jer se ja vise ne osecam moto manijakom. Ovde ima dobrih ljudi,, ali ih je sve manje i manje..
ako dopustis sebi da te par budala otera sa foruma,onda ces uciniti da se oni osecaju tim sto te oteraju superornijim bar ce misliti da to jesu,al nisu ima pickica koji samo provociraju i time se zadovoljavaju,a da znaju recimo da se zna ko su odakle su bilo bi sasvim drugacije,jer moze neko slucajno da im upadne na gajbu i otvori glavu...tako da samo se nasmej i budi normalan kao do sada...A ADMINI RAZMISLITE MALO AKO JE OPET JEREJ POPIO BAN NE TIME STO JE VULGARAN BEZOBRAZAN I TOME SLICNO,AKO OVIM CINOM TERATE JOS LJUDI JER NIJE ZASLUZIO DA CIM NEKO NA NJEGOVOM POSTU VIDI MINUS ETO JOS STANDARDNIH MINUSA ZA BZVZ...aj ja kad popijem ban jer sam rekao da cu nekom da jebem milu komsinicu pa dobijem ban,aj onaj pekar kad kenja,aj onaj babun iz barajeva aj i jos dosta nas...ali jerej ne zasluzuje da bude banovan,jer od kada sam na ovom forumu ja nisam video da je on drska i bezobrazna osoba...znam da ce se admini sloziti sa ovim osim GASE jer on mora nesto da kenja,jer ne bi on bio on.... :-* za GASU...a vi razmislite....

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 13:37
da, onda bi forum postao monoton kada bi smo svi pricali o motorima...
pa ti onda idi uclani se na Barbika i Ken forum ba ubijaj monotoniju....

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 13:37
da, onda bi forum postao monoton kada bi smo svi pricali o motorima...

Meni ne. Mo¾da je ovo jeres reæi, ali onaj BJB, pored svih mana, ima puno tema o motorima i dosta korisnih stvari (pored gomile budala¹tina). Tamo (dok me nisu blankovali) sam 90% èitao i pratio ba¹ moto teme.

Ovaj forum je opu¹teniji, lep¹i, ali je vi¹e èista zajebancija. Mada i ovde na koNJkretna pitanja ipak dobijem odgovor.

Inaèe, omiljeni moto forum mi je forum ba¹ za Fejzere, engleski. Jedan od najkvalitetnijih moto foruma koje sam na¹ao. Kad sam gledao za nekog Suzukija i neku Hondu, nisam uspeo naæi tako dobar forum za takav motor. Engleski humor, opu¹tena zajebancija, plus gomila ljudi koji su veæ RADILI to ¹to ti pita¹ i ne zna¹. A, ne znam je li to do mentaliteta, ali nema flejma, nema trolovanja. Jednostavno èoporativno spuste svi loptu kad god neko (novi) baci kosku. To mi se najvi¹e dopalo.


Sve u svemu, dok god ima onih lepih slika u zaglavlju, lepo je otvoriti forum, makar ni¹ta ne proèitao.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Lazic


CBRR1


Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 05 Septembar, 2012, 13:57
Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 13:37
da, onda bi forum postao monoton kada bi smo svi pricali o motorima...

Meni ne. Mo¾da je ovo jeres reæi, ali onaj BJB, pored svih mana, ima puno tema o motorima i dosta korisnih stvari (pored gomile budala¹tina). Tamo (dok me nisu blankovali) sam 90% èitao i pratio ba¹ moto teme.

Ovaj forum je opu¹teniji, lep¹i, ali je vi¹e èista zajebancija. Mada i ovde na koNJkretna pitanja ipak dobijem odgovor.

Inaèe, omiljeni moto forum mi je forum ba¹ za Fejzere, engleski. Jedan od najkvalitetnijih moto foruma koje sam na¹ao. Kad sam gledao za nekog Suzukija i neku Hondu, nisam uspeo naæi tako dobar forum za takav motor. Engleski humor, opu¹tena zajebancija, plus gomila ljudi koji su veæ RADILI to ¹to ti pita¹ i ne zna¹. A, ne znam je li to do mentaliteta, ali nema flejma, nema trolovanja. Jednostavno èoporativno spuste svi loptu kad god neko (novi) baci kosku. To mi se najvi¹e dopalo.


Sve u svemu, dok god ima onih lepih slika u zaglavlju, lepo je otvoriti forum, makar ni¹ta ne proèitao.  :)
pazi, citam ovde teme i za motore ali se slabo upustam u rasprave, nego sam pokusavam da sve to ispricano pretocim u delo.
vise gotivim one bezveze teme i zajebavanje po temama jer mi je mozak tada skroz off i lupetam sta stignem, a ponekad se desi da i kazem nesto pametno.
kad bi bilo samo o motorima, osecao bih se kao da sam otisao u skolu ili na posao, gledao bih jedno te isto i verovatno bih batalio forum posle nekog vremena. ovo je inace jedini forum koji pratim uopste, uglavnom me smore brzo forumi  ali ovaj je opusten pa covek moze skroz da pusti mozak na ispasu

CBRR1

Plazma aj kod Barajevca babuna u stado,pa na ispasu... ;D

Panta Zemunac

Brejvik nije narkic...Svi, oni, klinci, iz Amerike, koji su pobili svoje drugare u ¹kolama, nisu bili na drogama (osim ovaj zadnji, koji je glumio Betmena i rokao po bioskopu)....

Ovde govorimo o narko devijaciji i defektologiji osobenosti, nastalo (zlo)upotrebom droga i opojnih droga i kako stati na put ¹irenju istom (o samom izlecenju dru¹tva, apsurdno je i pomi¹ljati!).

Kada nekoga osuðujemo, setimo se samo primera Olje Beckovic i njenog sina...njenih izjava od pre, i kasnije, kada je shvatila da je njeno 'crno oko' ne samo narkic, vec i diler...i to ''¹kolski''!!

U ovom ''le¹nièkom sluèaju'', mislim da sam veoma objektivan...nikome ne sudim, Bog nisam...nikome ne verujem, tamo, tog dana bio nisam....da novinari pi¹u senzacionalisticki, to stoji ali iskreno, koliko puta su upravo te senzacije pokazane kasnije kao gola istina...
Prema tome, postoji policijska istraga, sudska, pa tek onda  zakljuæci sudski ve¹taka, kompetentnijih od nas...pa GLAVNI PRETRES na kome ce se doci do istine, ili bi barem tako trebalo!
Dotle, nesudim, ne branim....

Hohštapler

serbduck, si ti bio u Rumi za vikend? Jel tvoj VTR ¾ut? Gledao sam jednog tamo, opasno se lo¾im na tu ma¹inu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

serbduck


  Nisam...Nije...

   Moja izgleda ovako...

   [cheers]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 05 Septembar, 2012, 13:53
Citat: jerej poslato 05 Septembar, 2012, 11:56
ne, ovaj forum je postao bez veze i vise nema nista zajednicko sa motorima. skupilo se par pacijenata koji pljuju i ocigledno nemaju pametnija posla. Lepo narod kaze da je drugom lakse u tudju kucu da gleda, a svoja mu puna govana.  tako mi je svejedno ko ce sta da misli o meni ovde jer se ja vise ne osecam moto manijakom. Ovde ima dobrih ljudi,, ali ih je sve manje i manje..
ako dopustis sebi da te par budala otera sa foruma,onda ces uciniti da se oni osecaju tim sto te oteraju superornijim bar ce misliti da to jesu,al nisu ima pickica koji samo provociraju i time se zadovoljavaju,a da znaju recimo da se zna ko su odakle su bilo bi sasvim drugacije,jer moze neko slucajno da im upadne na gajbu i otvori glavu...tako da samo se nasmej i budi normalan kao do sada...A ADMINI RAZMISLITE MALO AKO JE OPET JEREJ POPIO BAN NE TIME STO JE VULGARAN BEZOBRAZAN I TOME SLICNO,AKO OVIM CINOM TERATE JOS LJUDI JER NIJE ZASLUZIO DA CIM NEKO NA NJEGOVOM POSTU VIDI MINUS ETO JOS STANDARDNIH MINUSA ZA BZVZ...aj ja kad popijem ban jer sam rekao da cu nekom da jebem milu komsinicu pa dobijem ban,aj onaj pekar kad kenja,aj onaj babun iz barajeva aj i jos dosta nas...ali jerej ne zasluzuje da bude banovan,jer od kada sam na ovom forumu ja nisam video da je on drska i bezobrazna osoba...znam da ce se admini sloziti sa ovim osim GASE jer on mora nesto da kenja,jer ne bi on bio on.... :-* za GASU...a vi razmislite....
sinoc kada sam te guzio nisam bio babun konju iz borce,tada sam ti valjao,nisi nista bolji od onog nevernog sabanaRR

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 05 Septembar, 2012, 14:23
Plazma aj kod Barajevca babuna u stado,pa na ispasu... ;D
jedino ako hoces da ti Plazma pravi konkurenciju medju ovcama  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: jerej poslato 05 Septembar, 2012, 11:56
ne, ovaj forum je postao bez veze i vise nema nista zajednicko sa motorima. skupilo se par pacijenata koji pljuju i ocigledno nemaju pametnija posla.

pa veci je pacijent onaj koji cita to sto oni koji nemaju pametnija posla pisu
mislim njima dosadno pa pisu a koje je opravdanje onom sto ima posla i pored toga cita te gluposti?

kome je samo do motora nek ne zalazi u ovaj podforum

@ cbrr1 sta se ti bunis u jerejevo ime bre pa jel covek lepo rekao da se vise ne oseca motomanijakom?
bole ga onda qrac za bananu

(kad kazes nekom clanu cuti narkomane logicno je da popijes - a meni je cudno da iz a taj post kako mu se forum vise ne svidja nije sakupio jos koji - jel i ti pljujes po kuci domacina kod kojeg se nalazis? i posle se cudis ako ukucani na to negativno odreaguju?)

MILJAN

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 16:13
Citat: jerej poslato 05 Septembar, 2012, 11:56
ne, ovaj forum je postao bez veze i vise nema nista zajednicko sa motorima. skupilo se par pacijenata koji pljuju i ocigledno nemaju pametnija posla.

@ cbrr1 sta se ti bunis u jerejevo ime bre pa jel covek lepo rekao da se vise ne oseca motomanijakom?
bole ga onda qrac za bananu

Pa i ja se ne oseæam manijakom..To je za mene uvreda, jer se odnosi na poremeæaj liènosti.Moto jesam ali manijak nisam.. I samo mi jo¹ fali da me zaustavi saobraæajna policija i da mi proèita negde "moto manijak". Samo bi bilo:" doði manijak ovamo"! Kriv po defaultu.
Tako da evo i ja se ne oseæam manijakom..BArem mi psihijatar to nije primetio u vojsci.....
Cave ab homine unius libri

Taraba

Ti u vojsci su luði od svih nas zajedno... nisu merodavni [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MILJAN

Cave ab homine unius libri