Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milomir27


CBRR1

ljudi juce sam bio sa Jerejem,sedeli smo pricali,osudjujete decka,a niste ni svelni koliko je super lik,ja vam lepo kazem nikada apsolutno nikada nikoga nije uvredio,a vi bez razloga ga malo malo banujete,verujte mi gresite..vratice motor pa cete ga i vi sami upoznati negde,do tada,laganije malo sa minusima...ne radi se o minusu jednom dva,ali ban,izbacujete kvalitetne clanove ovoga foruma,ako ovaj forum shvatate kao ozbiljnu stvar u kojoj ima svega,smeha ljutnje pljuvanja,al sve je to prolazno,onda ne bi trebalo terati coveka ovolikim banovanjem...I DA UFFE POSTO ZNAS DA SE DRZAS I BUNIS KADA JE JEBENI BMW U PITANJU I CISTIS POSTOVE,BUDI NEKADA AKTIVAN PA UCESTVUJ U SMIRIVANJU STRASTI POJEDINIH LIKOVA..I DA ZNAS ONO JUCE U BMW TEMI ISPAO SI BZVZ... [cheers]

Milomir27

e sad si mu rekao  8) onako fino drugarski,da covek i od tebe neku pametnu cuje  :o

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 24 Avgust, 2012, 11:34
e sad si mu rekao  8) onako fino drugarski,da covek i od tebe neku pametnu cuje  :o
OZENIO SAM SE SNEKU DEVOJKU IZ GRADA JUCE,PA ME UCI SNEKI BEOGRADSKI FAZONI...CUJ SAD OVO gotiva,uuu kullll,sta si se istripovao...A I ONA JE OVO GORE NAPISALA..

Milomir27

eto ti jednom pohvalis ljakse i odmah opet po starom a jesi pravi Borcanac
odoh do grada  :P

Slaninar

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:32
ljudi juce sam bio sa Jerejem

[gej]

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:32
sedeli smo pricali,

:drka:

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:32
,a niste ni svelni koliko je super lik,

[srce] [ljubav]



Sori, bez ljutnje, nisam mogao odoleti. Ni¹ta protiv Jereja i tebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

aj nek ide i to... [cheers] ali andrej ce se naljutiti..

AndreyRR

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
aj nek ide i to... [cheers] ali andrej ce se naljutiti..
ko se ljuti uvalim mu kruti,a i labavi moze da zabavi

easy


CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
aj nek ide i to... [cheers] ali andrej ce se naljutiti..
ko se ljuti uvalim mu kruti,a i labavi moze da zabavi
u ovom postu se odnosi na tebe da ces se naljutiti,a ti za sebe kazes ko se ljuti uvalim mu kruti...joj sudbiiinooooo  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

AndreyRR

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:50
Citat: AndreyRR poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
aj nek ide i to... [cheers] ali andrej ce se naljutiti..
ko se ljuti uvalim mu kruti,a i labavi moze da zabavi
u ovom postu se odnosi na tebe da ces se naljutiti,a ti za sebe kazes ko se ljuti uvalim mu kruti...joj sudbiiinooooo  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

ne ljutim se ja

CBRR1


Gašpar

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:50
Citat: AndreyRR poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:47
aj nek ide i to... [cheers] ali andrej ce se naljutiti..
ko se ljuti uvalim mu kruti,a i labavi moze da zabavi
u ovom postu se odnosi na tebe da ces se naljutiti,a ti za sebe kazes ko se ljuti uvalim mu kruti...joj sudbiiinooooo  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

E Borčanac, kako ne kapiraš? Pa nedostaješ mu. Treba mu kruti ;D

jerej

Ovaj forum je pun gejeva i narkomana i uopste mi nije jasno sta ja trazim ovde..  :o

Uncle Bob

Citat: jerej poslato 24 Avgust, 2012, 13:02
Ovaj forum je pun gejeva i narkomana i uopste mi nije jasno sta ja trazim ovde..  :o
Sa kim si takav si. [pop] [flashing] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Che

Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:37
OZENIO SAM SE SNEKU DEVOJKU IZ GRADA JUCE,PA ME UCI SNEKI BEOGRADSKI FAZONI...CUJ SAD OVO gotiva,uuu kullll,sta si se istripovao...A I ONA JE OVO GORE NAPISALA..

Kupi u Bgd karticu za mob, da te ne deru sa romingom iz Borce :D

UFF

svaki drugi post je gay ovo gay ono a posle kao nema korisnih informacija i bune se ako ocistim neku temu

aj da sam pobrisao sranja vec sam ih samo prebacio tamo gde trebaju da budu

ma razmezni ste vi previse, treba vam cvrsta ruka vlasti :D

Milomir27

Citat: Che poslato 24 Avgust, 2012, 13:33
Citat: cbrr1 poslato 24 Avgust, 2012, 11:37
OZENIO SAM SE SNEKU DEVOJKU IZ GRADA JUCE,PA ME UCI SNEKI BEOGRADSKI FAZONI...CUJ SAD OVO gotiva,uuu kullll,sta si se istripovao...A I ONA JE OVO GORE NAPISALA..

Kupi u Bgd karticu za mob, da te ne deru sa romingom iz Borce :D
ljukava je to ljisica ima dve kartice pa menja

Lazic

Citat: jerej poslato 24 Avgust, 2012, 01:02
aj malo se manite tih minusa, stvarno ste poceli da smarate. lepo ko sta ima da mi kaze moze javno, moze i na pp, a sa minusima se ponasate ko kukavice..

Evo tebi jedan, koga bre boli za munuse, æe da izginemo zbog minusa... :o [ludak] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]