Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Mene brine u svemu ovome trgovinski deficit od oko 3 milijarde ...Jer æe to da nas ukopa.... A ubistava i sudskih procesa biæe uvek... Meni je to totalno nezanimljivo.. Ne vidim èemu tolika rasprava.,.
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

cela ta prica i hajka sluzi da bi mi sada ovde kenjali dok ovi skrecu paznju bas sa te glavne teme, drzava u govnima i drzava koja ce biti u jos vecim govnima

monsterbnt

Pa samo jos jedan koji je iznad zakona.......ko da ih nemamo dovoljno..... Mogli bi i da ih izvozimo......taman da resimo trgovinski deficit i smanjimo kolicinu ''nedodirljivih'', tako reci 2 u 1.
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 11 Avgust, 2012, 01:22
Pa samo jos jedan koji je iznad zakona.......ko da ih nemamo dovoljno..... Mogli bi i da ih izvozimo......taman da resimo trgovinski deficit i smanjimo kolicinu ''nedodirljivih'', tako reci 2 u 1.
jebi ga... na ¾alost u Srbiji to je Utopija... Novine su pisale da se MInistar policije bavio kriminalom (afera viceguverner) i ko zna sve èime..Prvi èovek dr¾ave...©ta onda ostali da rade? Mi smi lakrdija od zemlje... Tako da boljitka ovde neæe biti nikada..
Cave ab homine unius libri

KIZA73

#724
 [veryangry]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Che

#725
Montaza!
Popu neko dodao lopatu u fotosopu 100%.

KIZA73

Jeste, trazio je da mu dodaju svetu vodicu pa ga zajebali olosi...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

easy

Citat: Pedja Varadero poslato 11 Avgust, 2012, 00:45
Citat: monsterbnt poslato 11 Avgust, 2012, 00:01
Pa aj onda vi koji se razumete objasnite kako to svesteno lice leci batinama? Ok razumem ne volite narkomane, ne volim ni ja mnoge druge pa ako prebijem na ulici cigana ili hipstera ja cu u zatvor. Aj da recimo kazemo da ovde jos nije dokazana njegova krivica, za batinanje u crnoj reci je itekako dokazana njegova LICNA krivica pa jos nije osudjen za to....... Zajebi me tih glupih prica. Zakon je isti za sve. I za mene, i za vas, a vala i za ovog nazovi svestenika. Bas zbog takvih je crkva na tako ''divnom'' glasu..... Niko nije iz cista mira odlucio da ga opanjkava i pljuje po novinama.

kazi kad i gde da se vidimo da ti objasnim neke stvari ili si ti neki sajber bajker koji ne silazi sa kompa,ne razumem takve ljude kojima lepo kazes da ne prozivaju coveka dok se ne dokaze nesto a on se mangupira i provocira,ako si za jedan konstruktivan razgovor javi se na pp, a ako nisi mani se corava posla.           MOLIM ADMINISTRATORE FORUMA DA NA VREME REAGUJU STO SE TICE OVE TEME DA NEBI OTISLO U POGRESNOM PRAVCU  A VEC JESTE

ovo je sranje i ako bi administratori trebali reagovati ta reakcija treba biti uperena protiv tebe.
nemas ti sta nekome od nas da privatno''objasnjavas stvari'' jer ovo je internet forum i svako je dobrodosao i ima pravo da bez zloupotrebe i zle namere iznese svoje misljenje, bio bajker, kondukter, moler ili spam bot. ako imas nesto u cilju rasvetljenja situacije da podelis to treba da napises ovde. ne vidim da je serbduck ili bilo ko iz crne reke pre tebe reagovao neprimereno, vec su malobrojnim neopredeljenim clanovima u koje ubrajam i sebe izneli cinjenice o kojima vredi promisliti.

Uncle Bob

Jerej mislim da se nejavlja zbog popova lopova dzipova i ostalih sranja.Padale su prozivke pa je covek pomislio da bi sada bio jos gore isprozivan mudro cuti.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR


Pedja Varadero


[/quote]
Citat: easy poslato 11 Avgust, 2012, 05:29
Citat: Pedja Varadero poslato 11 Avgust, 2012, 00:45
Citat: monsterbnt poslato 11 Avgust, 2012, 00:01
Pa aj onda vi koji se razumete objasnite kako to svesteno lice leci batinama? Ok razumem ne volite narkomane, ne volim ni ja mnoge druge pa ako prebijem na ulici cigana ili hipstera ja cu u zatvor. Aj da recimo kazemo da ovde jos nije dokazana njegova krivica, za batinanje u crnoj reci je itekako dokazana njegova LICNA krivica pa jos nije osudjen za to....... Zajebi me tih glupih prica. Zakon je isti za sve. I za mene, i za vas, a vala i za ovog nazovi svestenika. Bas zbog takvih je crkva na tako ''divnom'' glasu..... Niko nije iz cista mira odlucio da ga opanjkava i pljuje po novinama.

kazi kad i gde da se vidimo da ti objasnim neke stvari ili si ti neki sajber bajker koji ne silazi sa kompa,ne razumem takve ljude kojima lepo kazes da ne prozivaju coveka dok se ne dokaze nesto a on se mangupira i provocira,ako si za jedan konstruktivan razgovor javi se na pp, a ako nisi mani se corava posla.           MOLIM ADMINISTRATORE FORUMA DA NA VREME REAGUJU STO SE TICE OVE TEME DA NEBI OTISLO U POGRESNOM PRAVCU  A VEC JESTE

ovo je sranje i ako bi administratori trebali reagovati ta reakcija treba biti uperena protiv tebe.
nemas ti sta nekome od nas da privatno''objasnjavas stvari'' jer ovo je internet forum i svako je dobrodosao i ima pravo da bez zloupotrebe i zle namere iznese svoje misljenje, bio bajker, kondukter, moler ili spam bot. ako imas nesto u cilju rasvetljenja situacije da podelis to treba da napises ovde. ne vidim da je serbduck ili bilo ko iz crne reke pre tebe reagovao neprimereno, vec su malobrojnim neopredeljenim clanovima u koje ubrajam i sebe izneli cinjenice o kojima vredi promisliti.

nekima i ne vredi nista objasnjavati,ne znam sta sam to rekao i poneo se neprimereno,ako ti je to "privatno objasnjavanje" delovalo kao pretnja onda i nemam sta vise kome da objasnjavam,a ono sto ja znam rado cu da podelim sa svima kad za to dodje vreme a ne kad mi ti ili neki kondukter,moler ili spam bot to kaze

serbduck


  Forumi su zajebana stvar kad su u pitanju ozbiljne teme. Sloboda je zagarantovana. Mozes da napises sta hoces i da ne snosis nikakve posledice. U razgovoru uzivo to bas i nije moguce.

  Pedja nije pretio, a objasnjavanje nekih stvari podrazumeva pricu o dogadjaju, a ne nesto drugo. To sto poziv drugacije tumacis je tvoj problem... ili imas neki strah. Od cega?

  Mi se godinama sprdamo s tom lopatom - cak smo je stavili i na grb kluba. I to sto je Brana drzi u ruci na toj fotografiji je bas zbog te sprdnje.

  Mislim da je najbolje da se svi manemo corava posla u ovoj temi. Vera u Boga je individualna stvar, kao i shvatanje i razumevanje vere. Na kraju krajeva isti motor ne odgovara isto dvojici bajkera tako da...

  Jos samo jedna sitnica. Otac Branislav Peranovic je moj prijatelj i uvek ce biti. Moju podrsku ce imati uvek. Nadam se da ce posle ove nesrecne tragedije na videlo isplivati mnoge "sitnice" koje uticu na nase male zivote, a i istina o Ocu Branislavu i njegovom radu.

  I jos nesto. Misirac pomenu matematiku. Evo ovako.

Centar ima 100 sticenika ( narkomana na lecenju). Jedan "dobar narkoman" dnevno potrosi 100 evrica na drogu.  Dakle 10.000 evra dnevno manje u kasi narko mafije...jer su "gospoda" na lecenju. E to sad pomnozite sa 30 dana pa dobijete 300.000 evra na mesecnom nivou. Mnozite i dalje sa 12 meseci...3.600.000 evra godisnje...

  Dakle nekome se DEBELO NE ISPLATI DA POSTOJI CENTAR ZA LECENJE NARKOMANIJE.

   Mislite o tome...


    [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Lad

Naravno da nekima nevredi ni nacrtati a kamoli objasniti,da neko mo¾e imati plemenit cilj,naravno na naèine koji su uspe¹ni.Gosopda koja ne razlikuju crkve(pravoslavlje,katolicizam)¹ta bre bulaznite,a posle meni to isto???

Alex

#733
Sad su mi bili Jehovini svedoci. Mnogo su bolji od crkvi u nekim aspektima, ali previse seru. Ipak, ne bogate se ko obicni svestenici, niti biju i ucenjuju ljude. Mozda odem na predavanje popodne :)

farbach


WOLVERINE


 Ma Brana je car.... bio on pop ili ne... Po meni je puno pogresio i on je kriv.... Trebao je tu stoku narkomansku da leshi od batina... tako da nemogu da idu a kamoli da seru i pricaju....  Po pogledajte komentare unesrecenih roditelja koji su najvise krivi za sve... Za stoku koja nije znala da vaspita vlastitu decu i da ih izvede na put ... pa im je sada neko drugi kriv... sad je kriva drzava. pop Brana....  Pod hitno treba organizovati voznju podrske.........

jerej

Citat: Alex poslato 11 Avgust, 2012, 14:11
Sad su mi bili Jehovini svedoci. Mnogo su bolji od crkvi u nekim aspektima, ali previse se oslanjaju na Bibliju, a ona nije savrsena. Ipak, ne bogate se ko obicni svestenici, niti biju i ucenjuju ljude. Mozda odem na predavanje popodne :)

posle par tretmana javi nam se ovde da vidimo da li i dalje mislis pozitivno o njima.

Alex

#737
Ne mislim ni sad pozitivno, ali opet, za razliku od popa kod mene u selu, ovi ne ucenjuju i ne izmisljaju gomile obicaja samo da zarade vise para.

Uncle Bob

Isterace tebi Jerej zlo uterace ti dobro.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

banditkg