Glavni meni

Vr¹im usluge na¹im plastièno metalnim ljubimcima

Započeo niikolanixy, 21 Februar, 2012, 00:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Citat: Havarisan poslato 09 Februar, 2013, 10:53
Zeljka je musko  :D
Sa velikom i debelom kitom, ali sad je kasno, rekao je for free! ;D
TwinZ Auto & Moto

UFF

Hvala nikola za dobru cenu ali mislim da se ne isplati slati do tebe i nazad kad je nesto tako malo u pitanju jer to verovatno mogu i sam

http://www.ebay.de/itm/PLASTI-DIP-FELGENFOLIE-1x400ml-schwarz-2-SET-mit-Schablone-ReinigungstuchAKTION-/190782351472?pt=Autopflege_Wartung&hash=item2c6b83a870#ht_1759wt_1163


ako resim da radim nesto krupnije javljam ti se a ti do tad kaci svoje nove radove na forum  [cheers]

con3

Citat: niikolanixy poslato 09 Februar, 2013, 08:54
zeljka za tebe free jel si se javila prva sa mm
a za tebe uff jedna crvena ce biti dovoljna
hahahahahahhahahah docice Zeljkin brat da donese sta treba da se uradi  ;)

Kanarinac

A ja sto sam pitao prvi za prekidace i rucke od vrata nista? ccc daj bar cenu ako ne moze free

niikolanixy

ma nebitno dal je mu¹ko ili ¾ensko rekao sam i stojim iza toga a kanarinac izvini mslio sam samo da se raspituje¹  onako bzvz oprosti koji auto je u pitanju ¹ta te muèi re¹iæemo plati 50%  50% æu ja zbog moje gre¹ke a uff nije batice ja sam od tebe 60km tako da nije stra¹no mada postoji i brza po¹ta

Zeljkamp

Nikola, koliko dugo treba da se odradi i kako cemo resiti ona 2 niklovana dela na poklopcima? Voleo bih da ostanu niklovani.

Hvala jos jednom!
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

Ma zajebavam se. Ne moras da placas pola :D Alfa 147 je u pitanju, prekidaci podizaca i one rucke na vratima.Mada sad gledam da porucim sa uffom ovaj sprej da probamo sami

niikolanixy

Citat: Zeljkamp poslato 09 Februar, 2013, 17:20
Nikola, koliko dugo treba da se odradi i kako cemo resiti ona 2 niklovana dela na poklopcima? Voleo bih da ostanu niklovani.

Hvala jos jednom!
pa treba sad nem pojma dok to sve rasturim a lako æemo za nikolovane delove njih zastitim

kanarinac opu¹teno radite kako vam je lak¹e

niikolanixy

evo par radova od juče
opel astra led tabla
ford mondeo crna sjaj krov
bmw e46 facelift coupe angel eyes

AndreyRR

jel ta tabla iz zamrzivaca,kada je led na njoj  ;D

da li je moguce zastititi plastike na motoru providnim plasti dipom i da li bi doslo do neke promene
u bojama,video sam na netu da je lik prespricao gril od audija i dobio efekat brusenog aluminijuma.

niikolanixy

xaxa led jbga suvi led a moguæe je pre¹pricati providnim plasti dipom a mslm da se i nebi videla neka razlika

Zeljkamp

Imas li angel eyes u boji koja odgovara sijalicama Osram Night Breakeri i koliko su para za E46 restyle? 
TwinZ Auto & Moto

niikolanixy

angel eyes za e46 facelift sa ugradnjom je 60e

Zeljkamp

A boja, jel imas ovu koja odgovara boji H7 night breaker sijalica i ako nije problem da mi das link gde mogu da vidim boju?
TwinZ Auto & Moto

niikolanixy

ccfl sija samo u ovakvoj beloj boji ¾ute nemam kao ni plave

Zeljkamp

Hvala, plave i bele me ne interesuju. U obzir dolazi samo nijansa koja odgovara za obicnu sijalicu. Postoji li takva i zasto je niko ne nabavlja?
TwinZ Auto & Moto

Andjelo

Citat: Zeljkamp poslato 11 Februar, 2013, 20:48
Hvala, plave i bele me ne interesuju. U obzir dolazi samo nijansa koja odgovara za obicnu sijalicu. Postoji li takva i zasto je niko ne nabavlja?
da li te ovakve interesuju  u ovoj boji http://www.ebay.de/itm/4-CCFL-Angel-Eyes-Set-Kit-fur-BMW-E36-E39-E46-E318A04-HID-weis-7000K-Licht-/310559512289?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item484eca16e1

Andjelo


Zeljkamp

Ove "plave" farove i angle eyes od 7000k ne bih nikada stavio na auto! Meni treba nesto sto sija ne vise od 4300k.
TwinZ Auto & Moto