Glavni meni

Vr¹im usluge na¹im plastièno metalnim ljubimcima

Započeo niikolanixy, 21 Februar, 2012, 00:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

niikolanixy

water print je ba¹ trajan jer se lakira cene æu vam napraviti sa nekim lepim popustom za èlanove mm a plasti dip on je dobar i kada vam se smuèi mo¾ete ga skinuti

niikolanixy

evo i ovde cena za obe felne za motor je 150e water print a plasti dip je jeftinije i nek bude cena 80e

Kanarinac

A koja je fora sa lasti dipom? Kao folija ili plastifikacija?

niikolanixy

to je neka teèna guma nanese¹ i dr¾i ba¹jako i kad ti se smuèi ti ga odlepi¹ i ni¹ta ne ostane na limariji ili gde si veæ naneo to èudno al istinito

Andjelo

ima tema o plasti dip-u ja postavio pre mesec dana   ..............a sto se tice  water print oslikavanje pomocu vodenog pritiska   i to sam probao pre 3 godine kupio  foliju karbon providnu i tecnost koja se prska  tj aktivator da bi se folija pomocu uranjanja u vodu zalepila  za zeljeni deo , s tim sto koju boju mislim dezena  karbona bi zeleo pre toga moras da spremis deo i ofarbas sa specijalnom a moze i baznom 2k bojom stim sto moras da stavis i ucvrscivac u boju da bi stojala   .....................napravio sam neku kadu za pro bu i pokusao par puta  prema uputsvu ali nije davalo zeljeni efekat   ,i sto mora posle kada se osusi deo sutradan lakirati  zajebancija velika  .................da ne duzim sva sreca posle par meseci prodao materijal po ceni sto sam ja kupio a kadu iskoristio za druge svrhe 

Andjelo

da li imas neki tvoj rad  oslikavanja pomocu vode ili samo ove slike sa neta

Andjelo


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

niikolanixy

imam naravno na fbu auto style lajkovac imate tu dosta slika a kasnije æu okaèiti i ovde

niikolanixy

e da ne bude da sam krao slike evo kaèim jo¹
sve sam lièno slikao na jednoj je èak i moj æale :D
e moram ispoèetka ne¹to sam zeznuo
felna od bmw-a sinoæ raðena

pa idemo dalje:




Andjelo

jel kada pravljena ili kupljena .......................kolika je temperatura vode u kadi  ;) i da li ima u kadi pumpa koja vrti vodu  ....................za pocetne radove [thumb_up]

niikolanixy

kada je profi plaæena je 8500e temperaturu mora biti najmanje 31c ima duplo dno podvodne tu¹eve itd itd ni sam nznam ¹ta sve ima :D
a evo upravo sam sredio neka kuæi¹ta prekidaèa prozora sa plasti dipom

Andjelo

Citat: niikolanixy poslato 08 Februar, 2013, 22:08
kada je profi plaæena je 8500e temperaturu mora biti najmanje 31c ima duplo dno podvodne tu¹eve itd itd ni sam nznam ¹ta sve ima :D
a evo upravo sam sredio neka kuæi¹ta prekidaèa prozora sa plasti dipom

svaka cast upucen si u posao  [thumb_up]

niikolanixy


Kanarinac

#54
E ovo je do jaja sa prekidacima. Koliko kosta da se uradi nesto ovako? Da malo osvezim auto

Zeljkamp

Meni ce taj plasti dip trebati za poklopac pepeljare i pregrade za naocare jer ima sitne ogrebotine od noktiju supruge predhodnog vlasnika. Koliko bi bilo da se ofarbaju oznaceni poklopci na fotografiji ispod?



TwinZ Auto & Moto

UFF

i meni bi trebalo da se uradi kaseta ispod rucne..

niikolanixy

zeljka za tebe free jel si se javila prva sa mm
a za tebe uff jedna crvena ce biti dovoljna

Havarisan


rboban

E onda DVE crvene.....  [rofl] [rofl] [rofl]
Ince sa MM sam se javio JA prvi za blatobran ali nije bilo GRATIS jer nisam devojèica....  [rofl] [rofl] [rofl]
Ride It Like You Stole It