Glavni meni

Potrcko se pokvario!

Započeo Gedeon, 18 Februar, 2012, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



        Ispod 200 e vra nema dobre kompresije ...svako ko nudi jeftinije meni je sumnjiv.Pa ljutio se ti kolko oces.

misa-pei

Doði, probaj. Videæe¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 02:53
Doði, probaj. Videæe¹.

     Ja da probam hahah pa sto si mi onda trazio skoro da ti posaljem litar one japanske da sipas u xt ....sto nisi sipao tu tvoju sertifikovanu....

misa-pei

Tad jo¹ nisam radio sa kompresijom. Ovo je od nove godine. Ne stoji¹ najbolje sa vremenom, to je bilo pre nego ¹to sam se polomio, negde u julu ;)
Ne miri¹ tu japansku kompresiju, lo¹e utièe na tebe...
Država je najveći neprijatelj naroda

pit



           Ma ti si bre pocetnik uvalili ti fals pa sad daj sta das ....mogu ti kupim sve to sto imas po 2 evra da perem delove ionako za drugo ne vredi.Zapamti jednom za uve samo JASIMOTO kompresija je ona prva sve ostalo je fals.Kao KOKA KOLA i imitacije...e tvoje je vikend kola.

Phoenix

ajde bre trgovci smirite se,daj da pomognemo kolegi!

ovde je skroz nejasna situacija,dal mu treba kompresija ili peskiranje ventila,lamele i batplag!!

a i ja se slazem da nikako ne treba meshati dve razlichite kompresije,jer sinteticka ne trpi mineralnu nikako!!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Phoenix

Citat: pit poslato 19 Februar, 2012, 03:02


           Ma ti si bre pocetnik uvalili ti fals pa sad daj sta das ....mogu ti kupim sve to sto imas po 2 evra da perem delove ionako za drugo ne vredi.Zapamti jednom za uve samo JASIMOTO kompresija je ona prva sve ostalo je fals.Kao KOKA KOLA i imitacije...e tvoje je vikend kola.

si probao Blajvolin mozda?!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

misa-pei

Meni uvalili? Ja sam jo¹ '85. kod pokojnog deda Voje radio servis i sipao nemaèku kompresiju "Shwurtzzer" za koju nisi ni èuo. Kod kompresije nama la¾i, nema prevare. Èak bi i ti mogao da radi¹ sa njom. Zna se koji se parametri gledaju. Mada, èim se ti tolko kune¹ u japnsku kompresiju, biæe da si se zaleteo, preplatio i sad nema¹ kud, nego da se gica¹ i da po¹tene trgovce nabeðuje¹! Sram da te bude. Mator èovek, a tako...
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: Phoenix poslato 19 Februar, 2012, 03:05
Citat: pit poslato 19 Februar, 2012, 03:02


          Ma ti si bre pocetnik uvalili ti fals pa sad daj sta das ....mogu ti kupim sve to sto imas po 2 evra da perem delove ionako za drugo ne vredi.Zapamti jednom za uve samo JASIMOTO kompresija je ona prva sve ostalo je fals.Kao KOKA KOLA i imitacije...e tvoje je vikend kola.


                 
si probao Blajvolin mozda?!

               Taj je indijski cuo sam da je ok.

misa-pei

Eto, nema iskustva, a "èuo je". ©ta si bre probao? Jedno te isto drlja¹ u motoru, a posle se èudi¹ ¹to ti izleti klip iz èista mira. Dobro te nije ubio kad ti je izleteo.
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 03:08
Eto, nema iskustva, a "èuo je". ©ta si bre probao? Jedno te isto drlja¹ u motoru, a posle se èudi¹ ¹to ti izleti klip iz èista mira. Dobro te nije ubio kad ti je izleteo.

       Pa ja vozim TDM a ne omo djubre od afrike ili bmw ..oni su najupuceniji sa tematiku.

Phoenix

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 03:08
Eto, nema iskustva, a "èuo je". ©ta si bre probao? Jedno te isto drlja¹ u motoru, a posle se èudi¹ ¹to ti izleti klip iz èista mira. Dobro te nije ubio kad ti je izleteo.

a nemoj sad i ti da jebesh choveka,on je pao zato shto se spotako o pendrek a to shto vi prichate da ga je klip udario to je chista glupost!!
bio sam tad sa njim u garazi i sve video!!

a klip je izleteo jer je sipao previshe kompresije,nije pogledao u tabelu vec je odokativno sipao! i josh mu kazem nemoj brate preteracesh a on se smeje@
i posle izlete klip jbg!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

misa-pei

©ta, kao nije mu istrèao klip? Je l' tra¾io i novu glavu i klip? Za dlaku da mu otkine i blok.
Država je najveći neprijatelj naroda

pit


     Miso  nisi realan uopste

misa-pei

Citat: pit poslato 19 Februar, 2012, 03:10
Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 03:08
Eto, nema iskustva, a "èuo je". ©ta si bre probao? Jedno te isto drlja¹ u motoru, a posle se èudi¹ ¹to ti izleti klip iz èista mira. Dobro te nije ubio kad ti je izleteo.

      Pa ja vozim TDM a ne omo djubre od afrike ili bmw ..oni su najupuceniji sa tematiku.

Dobro, s jedne strane si u pravu, a sa druge, to su mi najblje mu¹terije, pa ne smem ni¹ta da ka¾em.
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Kako nisam? Elaboriraj...
Država je najveći neprijatelj naroda

pit



    Da sam znao da se ne javljam...samo sam hteo da pomognem decku da ga ne zajebete...kad ono gle sta ispade

misa-pei

Mi mu poma¾emo, a ti se na¹ao pametan da nas blati¹. Gde æe ti du¹a...
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Cekajte, polako. Miso mi smo ti lepo nudili japansku, ti uzeo ovu bugarsku kod RIPa, cuj dao bolje uslove.
Pa nije li ti dosta sto revolution koji je tezak na dinaru, uzima ovu nasu skuplju. Vrsan je on majstor, zna sta valja.
Uostalom, nema dokazivanja, do sada se ni jedna musterija nije zalila.......a mozda je to jer je zima pa nisu ni stigli da testiraju kompresiju

Phoenix

Samo Blajvolin i nishta vishe,Evropa je zakon,tu ne mute kao ovi zutaci!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.