Glavni meni

Potrcko se pokvario!

Započeo Gedeon, 18 Februar, 2012, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


  Samo litarska pakovanja su original nista vise ..iz kante ili bureta je fals ...tj neka kineska kopija ,mislim nije da ne vrsi poso ali samo na kratko a posle opet problem.

Phoenix

da ali ga vozish a onda uterash u hladnu prostoriju i naravno da ce da se stvori kondenz u izduvnoj grani!
dovoljno je samo malo kondenza i da klip ostane u donjem polozaju i eto ga veselje!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

MIGE

da sam juce umro,ne bih saznao da manjak kompresije utice na rad motora.....ne bih ni ja znao za to nego mi rece revolucija kad sam bio kod njega sa liberty-em na servisu...od samog pocetka mi je bio cudan kvar...motor je bio redovno servisiran i odrzavan,ociscen karbon,nove svecice,novi kablovi al je u roku od 2-3 meseca poceo da gubi snagu...niko nije znao o cemu se radi dok mi majstor nije dolio kompresiju...motor se preporodio  [thumb_up]

zemunboy

Citat: pit poslato 19 Februar, 2012, 01:25

  Samo litarska pakovanja su original nista vise ..iz kante ili bureta je fals ...tj neka kineska kopija ,mislim nije da ne vrsi poso ali samo na kratko a posle opet problem.
Jel to znaci da su Gasha i co. nabavljali falsh? Posto su stalno pominjali neke burice...

misa-pei

Stvarno ne shvatam da tliko ljudi robuje predrasudama. Slu¹aj Pite, ja ti dajem godi¹nju kolièinu kompresije, ne treba da plati¹, da se uveri¹ da nije taèno da je iz bureta i¹ta lo¹ija. Ja je prodajem iz bureta, kvalitet, garantovano, a ti prièa¹ neistine da je sve fal¹.

Ne branim, ima raznih ljudi, ko zna kakva si iskustva èuo i video, ali ja ti garantujem da od ove kompresije koju ja prodajem, "Hjoly-Micao", neæe¹ naæi bolju na tr¾i¹tu. Nemoj da genarilzuje¹.

@Gideon
Lepo su ti ljudi objasnili. Probaj ovo ¹to su te savetovali, ozbiljni su to vozaèi. Ne nasedaj na majstorske fore "oti¹le karike", "mora motor na pola", a u stvari samo doliju kompresiju i sve bude kako treba.
Država je najveći neprijatelj naroda

aæimo

#45
Momci, meni iscurela danas kada sam skidao pumpu za vodu na africi iz zadnjeg cilindra. Znam, Znam, ne naginje¹ motor na æopavu dok radi¹ oko pumpe, ali jebi ga, centralni mi se zaglavio u gornjoj mrtvoj taèki i eto problema. Ima li ko na zajam dok ne stigne iz Britanije. Zvao me Popsy sutra da se vozimo a ako ne upalim bez kompresije, prozivaæe me da vozim kr¹.

P.S. Nije daleko od istine, al meni stalo da mu ne dam povoda za zajebanciju.

Gedeon

Citat: Havarisan poslato 19 Februar, 2012, 00:42
Citat: Gedeon poslato 19 Februar, 2012, 00:27
Sad sam mozda malo dosadan ali kako to funkcionise? Ako je klip u donjem polozaju to sve iscuri kroz auspuh?
ne sipa se u tu rupu gde se odvrce sraf za ulje nego u medju kompresioni prostor, ali kod tebe nije to ocigledno. probaj da navrnes motor na desnu stranu i onda da kurblas pa javi sta se desava.
Sad sam morao da odem do motora i navrnuo sam ga na desnu stranu i probao da zakurblam.
Onako zapinje kao da hoce da uhvati ali kurbla se pomeri za koji milimetar u levo i preklizi!

misa-pei

Ostavi ga celu noæ na desnom boku. Moguæe je da æe ujutru da upali k'o zmaj.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Citat: aæimo poslato 19 Februar, 2012, 02:11
Momci, meni iszurela danas kada sam skidao pumpu za vodu na africi iz zadnjeg cilindra. Znam, Znam, ne naginje¹ motor na æopavu dok radi¹ oko pumpe, ali jebi ga, centralni mi se zaglavio u gornjoj mrtvoj taèki i eto problema. Ima li ko na zajam dok ne stigne iz Britanije. Zvao me Popsy sutra da se vozimo a ako ne upalim bez kompresije, prozivaæe me da vozim kr¹.

P.S. Nije daleko od istine, al meni stalo da mu ne dam povoda za zajebanciju.

Ostalo je jos par onih promotivnih kesica, jel znas koliko tacno ide kod tebe u motor ili da otvaram katalog?
Imas moj broj, javi se ujutru da ti posaljem.

aæimo

Pa na xrv rider ka¾u da ide oko 480ml po cilindru. Ja bi to zamenio i u prednjem, onda znam da sam spreman za sezonu. A i manje mi tro¹i kada je sve po knizi.

pit

#50
Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 01:48
Stvarno ne shvatam da tliko ljudi robuje predrasudama. Slu¹aj Pite, ja ti dajem godi¹nju kolièinu kompresije, ne treba da plati¹, da se uveri¹ da nije taèno da je iz bureta i¹ta lo¹ija. Ja je prodajem iz bureta, kvalitet, garantovano, a ti prièa¹ neistine da je sve fal¹.

Ne branim, ima raznih ljudi, ko zna kakva si iskustva èuo i video, ali ja ti garantujem da od ove kompresije koju ja prodajem, "Hjoly-Micao", neæe¹ naæi bolju na tr¾i¹tu. Nemoj da genarilzuje¹.

@Gideon

         
Lepo su ti ljudi objasnili. Probaj ovo ¹to su te savetovali, ozbiljni su to vozaèi. Ne nasedaj na majstorske fore "oti¹le karike", "mora motor na pola", a u stvari samo doliju kompresiju i sve bude kako treba.

                              Ja ne bih hteo nikome da kvarim posao ali to sti vi prodajete iz burica je obicna limunada i vi mu sad kao dajete za dzabe da ga navucete pa posle da mu skinete kozu sa ledja....jer ako krene sa tom vasom kompresijom posle ne moze drugu da koristi i onda je tek nagrabusio al ajde necu da se vise pravim pametan ...a vi imajte malo obzira prema kolegi bajkeru. [glavazid]

pit

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 01:48
Stvarno ne shvatam da tliko ljudi robuje predrasudama. Slu¹aj Pite, ja ti dajem godi¹nju kolièinu kompresije, ne treba da plati¹, da se uveri¹ da nije taèno da je iz bureta i¹ta lo¹ija. Ja je prodajem iz bureta, kvalitet, garantovano, a ti prièa¹ neistine da je sve fal¹.

Ne branim, ima raznih ljudi, ko zna kakva si iskustva èuo i video, ali ja ti garantujem da od ove kompresije koju ja prodajem, "Hjoly-Micao", neæe¹ naæi bolju na tr¾i¹tu. Nemoj da genarilzuje¹.

@Gideon
Lepo su ti ljudi objasnili. Probaj ovo ¹to su te savetovali, ozbiljni su to vozaèi. Ne nasedaj na majstorske fore "oti¹le karike", "mora motor na pola", a u stvari samo doliju kompresiju i sve bude kako treba.

               I kjos nesto da ti recem Miso kad me vec vuces za jezik.Vi prodajete tu kompresiju iz bureta po 50  evra kilo a litarsko pakovanje original kosta 200 evra ...pa ko je tu lud reci mi sad.

misa-pei

Pa nije bre kompresija kokain da ga navuèem i da ne mo¾e posle ni¹ta drugo.
Ja sam dao 96 800 din za sertifikat u Vinèi, dobio potvrdu kvaliteta od Ministarstva za energetiku, dozvolu za trgovinu od Ministarstva, a pekar mi prièa o "kvalitetu" i o zavisnosti ma¹ine od proizvoðaèa kompresije!

A ¹to se obzira tièe, pa vidi¹ da u se nalazimo koliko god mo¾emo, ¹to savetima, ¹to materijalno (kroz kompresiju).

Moja ponuda i dalje stoji, daæu ti besplatno godi¹nju kolièinu za Yamahu, pa probaj. Onda prièaj
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Naravno da ko¹ta 200e kad se ugraðuju k'o mutavi. Mi po¹teno, rastaèemo, sipamo, presipamo. Imamo kal, naravno, ali to je sve opet crkavica, zaradica, samo zbog kolièine. A ta litarska, na koju misli¹? Agip? Nabavljaju litar za 28,7e dr¾ava im uzme 18%, ¹vercuju, prebacuju na sitno, a ko æe meni da ¹vercuje bureo od 200l?
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 02:41
Pa nije bre kompresija kokain da ga navuèem i da ne mo¾e posle ni¹ta drugo.
Ja sam dao 96 800 din za sertifikat u Vinèi, dobio potvrdu kvaliteta od Ministarstva za energetiku, dozvolu za trgovinu od Ministarstva, a pekar mi prièa o "kvalitetu" i o zavisnosti ma¹ine od proizvoðaèa kompresije!

A ¹to se obzira tièe, pa vidi¹ da u se nalazimo koliko god mo¾emo, ¹to savetima, ¹to materijalno (kroz kompresiju).

Moja ponuda i dalje stoji, daæu ti besplatno godi¹nju kolièinu za Yamahu, pa probaj. Onda prièaj


             Moz da okacis ti o rep macku taj certifikat....cena sve govori ...a i ko garantuje da ti kad raspecatis bure nece da sipas u njega eurodizel ili sl .Srbin je to. [nono]

Tihi_ZR

Meni i Gasi se niko nije zalio od musterija. Kazu da ce ova japanska kompresija biti jos  bolja zbog Fokusime.

misa-pei

Au, Pite, ovo je veæ nisko... Pa ti udara¹ na èast... Hoæe¹ da ka¾e¹ da sam prevarant?
Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: Titja poslato 19 Februar, 2012, 02:45
Meni i Gasi se niko nije zalio od musterija. Kazu da ce ova japanska kompresija biti jos  bolja zbog Fokusime.
javascript:void(0);

    Ma brate ok je japanska ali ovi valjaju neko kinesko djubre no name i lepe samo etikete koje oces...mafia bre [zena] [ludak]

pit

Citat: misa-pei poslato 19 Februar, 2012, 02:46
Au, Pite, ovo je veæ nisko... Pa ti udara¹ na èast... Hoæe¹ da ka¾e¹ da sam prevarant?


   Taman posla ...ali cena mi mnogo sumnjiva.Ko jos prodaje kompresiju 50 evrfa litar....pa znas li koliko je kostala kad se pojavila ....1000 maraka bre.

misa-pei

Jes, i video je ko¹tao po 3000dm a na kraju su bili 100. Tad su je nabavljali samo ovla¹æeni servisi, nisi mogao ni gram da naðe¹ u prodaji. Mo¾e¹ da vidi¹ moje uplate... Svako bure ko¹ta, u Srbiji, k'o kuæa. Investicija je to... Nije da se zavr¹ posao sa dve tepsije i kilo bra¹na.
Država je najveći neprijatelj naroda