Glavni meni

Poklanjam gumu

Započeo pero rep, 08 Februar, 2012, 15:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pero rep


Guma 180 55 17 solidna,dot 09 ili cak 10 na jednom mestu Cepovana!Ako je nekome stvarno frka,tu sam! [cheers]

SSZGO

Ako je upotrebljiva uzeo bih ja, moja je uskoro za zamenu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pero rep

Srednje stanje,na APRILIJI Falco 1000 bila je 18000km!

UFF


K_A_W_A

Citat: UFF poslato 08 Februar, 2012, 18:35
samo? :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Koja je marka i model gume, da kupim set kod Furlana i da sam miran celu sezonu  [rofl] [rofl]

SSZGO

18000 km? neka preskocicu hvala :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

Citat: SSZGO poslato 08 Februar, 2012, 18:52
18000 km? neka preskocicu hvala :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] jaoooooo ova tema ce otici pod obavezno  ;D ;D ;D zakuvava se  [rofl] [rofl] [rofl] sedim i smejem se  [rofl] [rofl] [rofl]
Ako je na 18.000 u solidnom stanju, osecam da ce platno i zica poceti da se vide tek na 30.000 km  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

A ko je vozio 18.000km V 2 motor od 1000ccm sa skoro 120hp (o obrtnom momentu ni da ne pricam) i nije uspeo da je potrosi?
Voleo bih da upoznam coveka

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kad su izmislili te neunistice gume? Nisam obavesten  ;D ;D ;D ;D

mkt

Citat: UFF poslato 08 Februar, 2012, 18:56
A ko je vozio 18.000km V 2 motor od 1000ccm sa skoro 120hp (o obrtnom momentu ni da ne pricam) i nije uspeo da je potrosi?
Voleo bih da upoznam coveka
jeste vozio, da ne kazem sta  [rofl] [rofl]

Gašpar

A najjace da aprilija moze da predje 18.000 km nemojte da ste neozbiljni  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt


UFF

pero reperu nemoj da mislis da neko ovde proziva tebe direktno i da ne ceni tvoj gest ali brate 18.000 tesko moze i sa 125ccm i 7kw da se predje sa jednom gumom
pa i miljan na stromu je pre potrosi :D
taj pod hitno da proda tu apriliju i da kupi skuter od 50ccm

pero rep


Vi pametnjakovici mislite da su svi kao vi!Pola vas na motoru nemate takvu gumu i mislite da se guma menja samo kad se vide zice!Pojedini takve gume prodaju za 30e,a ja dobar,uz kurac,nema vise nista!

K_A_W_A

Citat: pero rep poslato 08 Februar, 2012, 19:47

mislite da se guma menja samo kad se vide zice!
Bravo, pametno receno. Ja menjam gumu samo kad osetim da ce da eksplodira  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar

Pero, aj ako ti nije problem, okaci sliku da vidimo kako izgleda ta dobra guma sa 18.000 km

UFF

Eto ja mu poucen skorasnjim iskustvom nekih clanova koji ne kapiraju na kakav su forum dosli (pa se brzo uvrede i odu) UNAPRED napisao da je lepo od njega sto poklanja gumu i da se ne ljuti sto se zajebavamo ali ne vredi....
Neki ljudi su ipak samo za blojow forum

ЯЭВОЛУТИОН

Stani bre,,,oteraste coveka nisam ni video....pu kvarise nijedne....umesto da krenete sa tovarenjem vi po pljuvanju....trebalo je :Brate daj meni, meni je frka, imam motor a vec dva godine ne mogu da se vozim...nemam gumu...a tvoja je ko nova.....nista bre ne znate....baci se udica pa se pozovu ostali clanovi da buckaju , pa polako dok se ne upeca....e kad se upeca moz i da se ljuti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Mozda je mislio 1800km? ;D

srbac

Нема руку, нема ни колача !!!!!!!!!!!!