Glavni meni

Sutra 08.02.2012. za Crnu Goru

Započeo Zoltan, 07 Februar, 2012, 20:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zoltan

Drugari ja bih sutra rano na put (5h), onom starom trasom, Beograd, Rudnik, Pozega, Uzice, pa na Prijepolje (Brodarevo). E sad ako ima neko nesto da mi kaze, rad sam prihvatiti savet a dobro bi mi dosao i po neki broj telefona za ne daj Boze. Naravno ne idem motorom  Od Podgorice bih kroz tunel Sozine mislim da je tuda sad najbolje, mada idem za Djenovice!


goranvojska


cika zuba

Mmmmmmmore,leto,ajaoj....  [neslusam]  [neslusam]
Slikaj mi Djenovice!! ;) ;)
[/

jevta

Raèunaj na to da æe¹ morati negde da zanoæi¹.Ako proðe¹ bez toga dobro si pro¹ao.
Obavezna oprema æebence,sveæa voda èokolade.

Bori¹a

Na vestima je bilo da ti je tako oko Brodareva samo jedna traka slobodna
Naravno se naoruzaj hranom i picem za ne daj Boze ako budes morao da zanocis

Srecan ti put

ProjectLord

Ako zaglavis u Prijepolju, Brodarevu - javi se. Imas broj?

Major

Mozda je bolje da ides preko Bosne. Nasi puteve ne rasciscavaju za razliku od komsija koji se trude da sto pre naprave prohodne saobracajnice ;)

Landser

Jedino bi mogao da ti pravim drustvo i odvozam neku deonicu ako se brzo vracas nazad, al radim sutra...

Zoltan

Javljam se kada stignem! Svima Hvala!

JankoR

069353699 javi se kad budes u PG ako ti sto treba ili netreba

Boban_m

Citat: MajorSoul poslato 07 Februar, 2012, 22:00
Mozda je bolje da ides preko Bosne. Nasi puteve ne rasciscavaju za razliku od komsija koji se trude da sto pre naprave prohodne saobracajnice ;)

Bosnom bi tesko mogao da stigne. Tjentiste-Gacko neprohodno, o Foca-Scepan Polje vjerovatno ne treba ni misliti. Svuda je zajebano.

goranvojska

Citat: Boban_m poslato 08 Februar, 2012, 11:44
Citat: MajorSoul poslato 07 Februar, 2012, 22:00
Mozda je bolje da ides preko Bosne. Nasi puteve ne rasciscavaju za razliku od komsija koji se trude da sto pre naprave prohodne saobracajnice ;)

Bosnom bi tesko mogao da stigne. Tjentiste-Gacko neprohodno, o Foca-Scepan Polje vjerovatno ne treba ni misliti. Svuda je zajebano.
u moje selo nije zajebano.prohodno je do suvog mesa kobaje podruma sa vinom.....................jbg.

lord_oblivion

A preko mostiæa ?  ;D

Zoltane, sreæan put !
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Zoltan

Evoo me u stanu i sta da kazem ni sam ne znam, strah me bio, ali stigog vremenski ko u leto! auto ili ja ili sve zajedno?

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dzimika

pa dobar si, putovao si skoro isto koliko uff i ja pre par godina, doduse mi smo isli leti :D