Glavni meni

Bus plus

Započeo gmum44, 02 Februar, 2012, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
peder, ciganin, crnac,  uvredi i ti mu ljusnes samarcinu, onda je to skandal, a ako omlatis nekog drugog onda nije ni vest.

Novinari: pi¹u ono ¹to mi volimo da kupimo i èitamo. Eto razloga, razlog je u nama, veæini za koju se prave te vesti. Zbog publiciteta, manipulacije, prodaje...

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
Zasto neko moze da bude Madjar u Srbiji, a ne moze Srbin u Madjarskoj....

Mo¾e. Evo, ja bio pro¹le nedelje. Samo sam vikao mad¾aricama: Szerb fos rengeteg nagy! :)
Nikakvih problema.

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
zasto su Amerikanci Amerikanci raznih porekla....kad primis neko drzavljanstvo onda ne mozes da biras sta si....

Èekaj, pa ti si ¾iveo u Jugoslaviji. ©to si bio Srbin, ¹to nisi bio Jugosloven?  :)
Amerika, zemlja probisveta i pionira koju su oteli od Indijanaca. Primer kako NE treba.

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
doduse, Madjari su uspeli da naguraju dvojna drzavljanstva pa sad i oni koji nikad nisu bili Madjari, i koji imaju i kap madjarske krvi, mogu da dobiju Madjarsko drzavljanstvo......

A za¹to se za isto ljudi grabe, dobro je pitanje.

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
Ja nemam nista protiv nikoga...ni pederi , ni cigani mi ne smetaju, dok ne traze veca prava nego sto ih imam ja......Ja kao srbin nemam pravo da pohadjam skolu ni na jednom drugom jeziku, a oni mogu....

Ne mogu. Ne na drugom. Samo na maternjem. Isto kao i ti.

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
kazu pozitivna diskriminacija manjina.....pa posle u sred Srbije, u Subotici, ne znaju Srpski.....

Evo, meni je otac rodom iz prete¾no maðarske sredine. Tamo nije bilo nikakvih problema dok nije poèelo sa srbovanjem devedesetih. Od onda se svake godine zao¹trava situacija. Srbi u svoj geto, Maðari u svoj. Desilo mi se da niko neæe da prièa sa mnom za stolom kad èuju da mi je ime "srpsko". A isto tako mi se desilo da na sred ulice maltretiraju dru¹tvo zato ¹to prièaju na maðarskom. Budala svugde. I to se posle preprièava i pojaèava. Maðari æe prièati kako su ih hteli tuæi ¹to prièaju mad¾arski, a Srbi kukaju kako eto, neæe da uèe srpski, ne razumeju ih....

Ima ko uzima lepe pare na tim netrpeljivostima (a i ratovima 90 ih). To nije obièan svet, obièan svet se samo nahu¹kava jedni na druge.

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
osim ako im bas posao nije vezan za to....znam kineze koji bolje pricaju Srpski jezik od Srba poreklom iz Madjarske (namerno ih tako nazivam)....

Srbi poreklom iz Maðarske? Misli¹ oni ¹to su roðeni u Maðarskoj? Ili su im roditelji Maðari, a oni postali Srbi?  :)

Citat: revolution poslato 24 Septembar, 2012, 20:58
samo oni i princ Karadjordjevic ne znaju Srpski.

Austalijanska premijerka, samo naglasava, da ako neko trazi nesto, sto nemaju drugi stanovnici zemlje kengura, onda to mogu da traze i na nekom drugom mestu gde ce to lakse dobiti jer to imaju svi stanovnici te drzave......Iste stvari rade sve ozbiljne drzave (francuska, nemacka, amerika, engleska....) ali je Astralijska premijka to otvoreno rekla...to je jedina zamerka.

Australijanska premijerka prièa prièu koju sirotinja voli da èuje. Strancima æemo jebati kevu, oni su krivi za sve. A dotle su bogati sve bogatiji, korporacije polako privatizuju dr¾avu...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Èini mi se da pomalo ma¹i¹ poentu koju smo revolution i ja naveli. Prièamo srpski, ali se ne razumemo :D ©to je meni sasvim normalno :D

®ivi i pusti druge da ¾ive je moj moto... osim ako me nerviraju... ali tih nema mnogo... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

give peace a chance..

monsterbnt

No da se vratimo na temu......

Smrt SVIMA!!!!

pit


          Jedini seks koji bi imao sa kontrolorom je taj sto bi joj dao da mi uradi jedan zestoki felacio ,,,,negde u zbunu na zadnjoj autoboskouj stanici.....sto smaytam ujedno za dobru ideju koja bi mogla da se predlozi gradskim ocima  a u cilju popularizacije bus plusa

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

@Slaninar
DA osecao sam se kao Zemljanin, Evropljanin, Jugosloven, Srbin, Beogradjanin.....to su samo geografske odrednice.....Srbin, Pravoslavac, Anarho - Liberal, motorciklista....to je ono kako se ocesam....jedno se nikada nije kosilo sa drugim....Problem je sa onima koji hoce leba preko pogace....zive tamo gde zive a osecaju se drugacije i pokusavaju da dobiju na mestu gde zive ono kako se osecaju....imaju unutrsnji sukob......
To je rasturilo sva carstva na svetu.
Ne znam kakav si sa godinama, ali ja i dalje zatreperim kad cujem "Hej Sloveni" a da li mi verujes da ne osecam "Boze Pravde"...potpuno nesvesno i potpuno neracionalno....jednostavno kad 30 godina imas jednu himnu a onda ti kazu, puj pike ne vazi, ovo ti je nova himna. Siguran sam da i gomila ljudi iz stare Jugoslavije, a da nisu Srbi isto osecaju....

da se vratimo na temu:
-ja
-1808970......
-nemam
-nemam
-sa kontrolorkom
-Djilkosh
-nijedan od ponudjenih odgovora
-Majku
1. UFF...vinogrdski venac
2. wolwerine...negde na pevcu
3. Misa pei...skoro kod Ralje, ali on kaze da je na Tresnji

eto, jel mogu da dobijem Bus PLJUS.....please
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Alchemist

evo ti +, a za bus se obrati cbrr-u  ;D
You're just jealous cause voices are talking to me

misa-pei

Citat: revolution poslato 29 Septembar, 2012, 13:54

********************

da se vratimo na temu:
-ja
-1808970......
-nemam
-nemam
-sa kontrolorkom
-Djilkosh
-nijedan od ponudjenih odgovora
-Majku
1. UFF...vinogrdski venac
2. wolwerine...negde na pevcu
3. Misa pei...skoro kod Ralje, ali on kaze da je na Tresnji

eto, jel mogu da dobijem Bus PLJUS.....please

Kako si ih zajeb'o... Niko od nas ne ulazi u te konzerve :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Slaninar

Citat: revolution poslato 29 Septembar, 2012, 13:54
@Slaninar
Ne znam kakav si sa godinama, ali ja i dalje zatreperim kad cujem "Hej Sloveni" a da li mi verujes da ne osecam "Boze Pravde"...potpuno nesvesno i potpuno neracionalno....jednostavno kad 30 godina imas jednu himnu a onda ti kazu, puj pike ne vazi, ovo ti je nova himna. Siguran sam da i gomila ljudi iz stare Jugoslavije, a da nisu Srbi isto osecaju....

Pa da, isto tako nekako.   [thumb_up]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit



       Iskreno mene kad cujem ''Hej sloveni'' nailazi jeza ...podseca me na nesto ruzno ,komunisticko i zlo....taman posla da izaziva u meni lepe uspomene.Prema ''Boze pravde''sam potpuno ravnodusan.

UFF

Kad god cujem hej sloveni najezim se
ne znam sa cime je vezujem ali zanam da sam ponosan u tom trenutku
boze pravde? pa to i kad bi cuo ne bi prepoznao

Plazma Keks

kad god otvorim temu, uvek vidim neki novi off ;D

dzimika

u svakom slucaju ja se vozah cele nedelje a da nisam otkucao kartu a kontrola je ulazila i prolazila pored mene cak sam bio jako fin pa sam im dozvoljavao cak i da udju u bus :D

mkt

neeeeeeeeeeemoj jbte,pa jednom ih pustis i oni onda oce ponovo i ponovo

stefgi

Citat: dzimika poslato 30 Septembar, 2012, 22:30
u svakom slucaju ja se vozah cele nedelje a da nisam otkucao kartu a kontrola je ulazila i prolazila pored mene cak sam bio jako fin pa sam im dozvoljavao cak i da udju u bus :D
i nista te ne pitaju?

dzimika

a sta da pitaju :D

UFF

pa na primer sto si trenirao dzabe kad direktore u tenisu nisi pobedio? :)

Major

Normalno da nece nista da ga pitaju kad ima svoj performans ;D

Pevac iz autobusa

bokilic

ja mislim da bi komunalna policija trebalo da organizuje i cuva prjdovce na paradi,uklopili bi se lako u lgbt populaciju,imaju iskustva u tucama i organizovanju reda i mira,,,,nema potrebe za policijom :)
brmmmm