Glavni meni

Jevropejci...

Započeo serbduck, 27 Novembar, 2010, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Mo¾emo da se vrckamo koliko hoæemo, ali ta i takva Evropa nam je neminovnost. Ne pitamo se mi nego neki mnogo jaèi, neki koji su Jugu napravili a potom i razjebali, koji postavljaju vlast u Srbiji, Hrvatskoj , Makedoniji, i sl. Sve je manje razlika meðu narodima, kulturama, plasira se homoseksualizam na silu, la¾ne vrednosti. Pogledatajte samo MTV i idiotske Holivudske serije. ©to su ljudi gluplji, lak¹e je njima vladati.
A sve u cilju Novog Svetskog poretka i multinacionalnih kompanija.

Libero

Jedna od velikih (gorkih) istina:

''Svaki narod ima vlast koju i zaslu¾uje, ni bolju ni goru.''

Mislite o tome.

farbach

Che, pa tvoji ljubimci su zapalili skupstinu. Sta je to ako nije demoliranje centra grada. Pa evo,Sremska  Mitrovica je demolirana bez nasilja, nijedna fabrika ne radi. A odgovorni za to su fini ljudi, sa crkvom i nacionalistima nemaju veze, naprotiv, a opet ja ih vidim kao divljake. Tolerantni prema pedercini, a netolerantni prema trudnicama na primer, da ne nabrajam prema kome sve nisu tolerantni. Prag tolerancije skace sa mogucnoscu da se to okaci na billbord i da se strpne neki fond ili donacija.
Pre neki dan vidim bilbord - Stop nasilju nad zenama. Silueta nekog lika kako mlati, a u donjoj zoni tiketi evropske unije cungulungu fondacije, ministarstva mungulungu...Gledam kako nesposobni beskicmenjaci otimaju neke pare, a zabole ih i za te zene i njihove pijane muzeve, i za njihovo siromastvo i gladnu decu. Samo svoju guzicu da napuni, da skupi zute pojene. Evo imam i ja predlog za bilbord, i to ne jedan nego dva, a u sklopu iste akcije. Recimo za vreme suse da se okaci bilbord - NEKA PADNE KISA, a kadakrenu poplave - NEKA STANE KISA. Imace isti efekat kao i Stop nasilju nad zenama, a ja necu morati da farbam i da se zajebavam po radionici, nego malo da ciliram po gradu.

WOLVERINE

Citat: farbach poslato 28 Novembar, 2010, 11:18
Che, pa tvoji ljubimci su zapalili skupstinu. Sta je to ako nije demoliranje centra grada. Pa evo,Sremska  Mitrovica je demolirana bez nasilja, nijedna fabrika ne radi. A odgovorni za to su fini ljudi, sa crkvom i nacionalistima nemaju veze, naprotiv, a opet ja ih vidim kao divljake. Tolerantni prema pedercini, a netolerantni prema trudnicama na primer, da ne nabrajam prema kome sve nisu tolerantni. Prag tolerancije skace sa mogucnoscu da se to okaci na billbord i da se strpne neki fond ili donacija.
Pre neki dan vidim bilbord - Stop nasilju nad zenama. Silueta nekog lika kako mlati, a u donjoj zoni tiketi evropske unije cungulungu fondacije, ministarstva mungulungu...Gledam kako nesposobni beskicmenjaci otimaju neke pare, a zabole ih i za te zene i njihove pijane muzeve, i za njihovo siromastvo i gladnu decu. Samo svoju guzicu da napuni, da skupi zute pojene. Evo imam i ja predlog za bilbord, i to ne jedan nego dva, a u sklopu iste akcije. Recimo za vreme suse da se okaci bilbord - NEKA PADNE KISA, a kadakrenu poplave - NEKA STANE KISA. Imace isti efekat kao i Stop nasilju nad zenama, a ja necu morati da farbam i da se zajebavam po radionici, nego malo da ciliram po gradu.

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

serbduck

  Ja otvorih ovu temu... pomislih da je bolje da sacekam malo...tek da vidim kakvo je stanje...

  Evropa ili jebena Jevropa ( Kurva ) je magla.

Geografski je tu ...na istom mestu gde je bila i gde ce biti...Sve i da hoce ne moze pobeci ni nama, ni od same sebe.

Znate li kako i zasto je nastala gospodja jebena Jevropa ( ujedinjena )?

Doslo do kraja - nema dalje, pa Francuzi i Nemci napravise vojni savez. Nigde rata ni naznake istog, a oni prave vojni savez... Malo posle toga puce Balkan... Kako Balkan puca tako jebena Jevropa ( Kurva ) jaca i raste...

Nije to bas uzrocno-posledicno, a nije ni da nije...

Elem, pedercine nemaju svrhu svog postojanja. Zabrana pusenja na javnom mestu takodje. Vidi sad akcize na cigarete idu gore... Branis pusenje a dizes akcizu jer ti trebaju pare. Uvodis nakaradni zakon o saobracaju.

Moj otac dobio resenje za penziju...3760 din ! Nisam pogresio...neko jeste. 

Verovatno ce umreti pre nego ispravi tudju gresku. Placao je poreze i sve sto treba... Nije jedini.

Jebenu Jevropu ( kurvu ) bas zabole za mog oca i sve ostale penzionere. Zabole ih za decu koja zbunjena svojim statusom ne znaju ni gde ni sta da rade... ni zasto bi bilo sta radili...zasto bi lomili ili zasto ne bi...

Zabole Jevropu za tebe i mene druze moj Beogradski - centralni ( iz centra ). Sve sto se slomi a nije ljudsko - da se popraviti. Ljdsko telo nema rezervnih delova, a slomljena ljudska dusa  nema bas nista i nema nikakve sanse.

Lako cu stvari resiti u svoju korist - pobegnem u selo i razbijem televizor.

Sta ce deca koja tek idu u skolu...  Tvoja i moja deca ...druze moj Beogradski centralni...

  JEBEM TE JEVROPO !   KURVO!
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

jerej

serbduck imas plus od mene i jedan veliki  [clapp]  [clapp]

UFF

MRZIM PEDERE - NATAKNEM IH NA QRAC  [rofl]

noam chomsky

Iz licnog iskustva znam da i na zapadu veoma veliki deo sistema funkcionise na rodbinskoj vezi, znaci tata sinu posao, majka cerci obrise kaznu za prebrzu voznju...nije to nista rezervisano za nas pa da treba da se tako agresivno menja kod nas...korupcija je normalna pojava u modernom drustvu, ali i neizbezna jer kad na jedno mesto stavis nekog sa 100dinara i nekog sa 100000dinara uvek ce onaj sa manje para da zavidi onom sa vise i uvek ce hteti da bude na njegovom mestu...uvek ce onaj sa vise para ZNATI i osecati prednost nad onim sa manje para i svoje "dragoceno" vreme nece uludo bacati na razne "kazne" zbog prebrze voznje, ubijanja coveka kolima itd i platice ali ne zato sto ne zeli u zatvor nego zato sto ne mora u zatvor...to je zacarani krug u koji nas je monetarizam uveo i iz koga je jedni izlaz bekstvo iz ovog modernog cirkusa....Jedan veliki covek je jendom rekao da u drustvu u kome vlada nesto sto bi danasnji mediji brze-bolje nazvali anarhija vlada pravo coveka da bude covek a to je jedino pravo koje nam je dato rodjenjem i jedino pravo koje treba da branimo...Pravi hirurg nije maestro zanata ako ne voli svoj zanat i po mom iskustvu ljudi koji su maestro materijalnu dobit vide samo kao plus a ne kao prioritet...Najveci problem nije to sto mi ne vidimo ludilo u Evropi nego sto ga ne prepoznajemo u sebi samima. Kad smo kod biloboarda bila je jedna "gradjanska inicijativa" davno koja je govorila "nije tesko biti fin, lepse je sa kulturom" ili tako nesto...e sad posto je to samo jos jedna od kontradiktornih besmislica koju nam serviraju mediji i njihove maskote, Pop Ikone, ja mislim da bi mi trebali da napravimo bilboard na kome ce da pise "NIJE TESKO BITI FREE, LEPSE JE SA SLOBODOM" i evo ja prvi dajem 100e za tu akciju...a ona moze i da se nadoveze na motociklizam kao odraz ljudske slobode...
Opet vas upucujem na The Venus Project i coveka koji jako dobro zna na svom primeru sta je drustvo spremno da uradi i sta bi drustvo moglo da bude...Poslusajte ga, mi imamo za savremenika coveka koji æe promeniti planetu zemlju iz korena...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Che

Citat: noam chomsky poslato 28 Novembar, 2010, 03:03
A ti che, ako si gradsko dete, to ne znaci da si ista bolji od nekog ko to nije...ali nema veze, ima vremena...evo, i ja sam nekad bio kao ti,  a sad vise nisam...ako ti mislis da sam ja nazadovao time sto sam se preselio u divljjinu, tj. selo, ti onda patis od nama seljacima dobro poznate bolesti koja se zove Gradomanija ili trovanje gradskim besnilom...Ima i za to leka...

Ne, ne kazem da sam ni bolji ni gori od onih iz Beograda, samo da sam tu odrastao kao i zadnjih 5-6 kolena moje porodice. Ne zelim da se menjam/selim/bezim iz grada jer sam ovde ostao u manjini. Samo to. ;)

Dr. Pop

Pun mi je bre vi¹e Ku.ac glupih prièa za maloumne i retardirane, ali znate u Evropi æe vam biti bolje, zna¹ kad udjete u Evropu tamo ceveta med i mleko i sve je sjano i bajno.
Toliko je neverovatno da ljudi nemaju oèi, Nikada neæu razujmeti da ne prihvatamo èinjenice i ono u ¹ta se lièno mo¾emo uveriti, nego verujemo RTS-u i B92,a bre ne mogu da se ne nerviram kad slu¹am ljudku glupost. Kad ka¾u da je naj veæa stvar na svetu ljudska glupost ,pretpostavljam da misle na na¹u.
Aj sadf ovako.
Biæe nam bolje po ugledu na Evropske zemlje , koje Evropske zemlje ???
Kada su Rumunija i Bigarska u¹le u evropsku uniju, koliko je to njima bolje sada. Idite malo tamo i pogledajte kako im je i kako ¾ive (zanemarite glavne gradove , do du¹e Sofija izgleda kao da je osrednji grad azerbejd¾ana). Recite mi ¹ta su dobili????
Aaaaaaaaaa investicije a gde se vide te investicije, ko investira gde investira. Evropa ¹atro daje pare po principu pola meni , pola tebi,
Bogati evropejci koji su uticali na uru¹avanje svega i svaèega u bilo kojoj od ovih dr¾ava ukljuèujuæi i Srbiju sada dolaze kao prijatelji i kupuju sve ¹to su uni¹tili za male pare , jel to Evropa.
Kako mo¾e neko da me ubedi da jedna firma koja ima 5-6000 radnika i ranije je izvozila i bila u plusu vrhunski radila sada od jednom za par godina propadne i ni¹ta nevalja a onda se nadje neki evropejac kojiobo¾ava Srbiju i ¾eli joj dobro kupi firmu, za brdo karamela , rasproda igde i¹ta ima , otpusti radnika i ka¾e eto firma je nerentabilna, jeste da sam je ja kupio za 500.000 poku¹avajuæu da je podignem iz blata , jeste da sam prodao imovinu firme za 10.000.000, ali jebiga firma æe propasti , neide.

Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se lupaju

Ako nas toliko vole pa neka investiraju u privredu Srbije i neka daju pare samo za ono ¹to su indiirektno uni¹tili . Da radi ono ¹to je nekada radilo , pa æe mo mi imati i evropski standard i plate i sve, pa æe mo biti ,, dostojni '' vajne nam Evrope...
Naravno nije interes, naravno sagnite se jo¹ malo, ne ne samo jo¹ malo , ama samo jo¹ malo

Èasna Titova pionirska reè kad se dovoljno sagnete i kleknete biæe vam kao u raju

MK Arhangel

Vlajko

Citat: noam chomsky poslato 28 Novembar, 2010, 13:15
Opet vas upucujem na The Venus Project i coveka koji jako dobro zna na svom primeru sta je drustvo spremno da uradi i sta bi drustvo moglo da bude...Poslusajte ga, mi imamo za savremenika coveka koji æe promeniti planetu zemlju iz korena...

Drustvo bez para..

http://www.zeitgeistmovie.com/

za pocetak moze "addendum"

projekat Venus tako dobro zvuci..mozda za 10-20 god..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MISIRAC

Jel to bese ona ista Evropa koja nas je 2000, prskala svim i svacim , ili sam nesto propustio ?
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Panta Zemunac

Jesi dru¾e moj gabaritni, jesi propustio...
To je ona ista Jevropa, koja nas je pra¹ila a sada nam deblo naplaèuje i otpra¹ivanje!!
Tu su i oni isti Talijani koji su se èudom èudili ¹ta se to zbiva na utakmici Italija-Srbija a samo nedelju kasnije su napravili gori cirkus na jednoj, njihovoj, lokalnoj tekmi.
To je ona ista Jevropa kojoj smo mi strani jer smo vr¹ili ratne zloèine pre 20tak godina a to ¹to je pre toga na 30tak godina èutke posmatrano nicanje konc-logora...ma to nisu oni veè njihovi pretci... ;D

Kada se kod nas desilo da klinac uzme utoku i potpra¹i svoje klipane u ¹koli, da u domu staraca se klade kada æe neko riknuti a da im pri tome poma¾u daveæi ih jastucima zarad 100e, da spakuju meso ludih krava i umesto da ih spale, po¹alju u Litvaniju i na istok...svuda su ljudi isti samo se mi barem ne foliramo da smo bolji.
Ono za ¹ta im skidam kapu jeste da su napredovali u pravima i slobodama, da su ekonomski na vi¹oj razini ali negde duboko u nama, jo¹ uvek smo svi isti!

Kanarinac

Ljubav je...

Pustite na 3:08 ako vas mrzi sve da slusate. Mali je lepom objasnio

mali_zmaj

sta reci nego da i jedni i drugi imate pravo!! ako evropa znaci  da cemo da dobijemo jacu ekonomiju,manju korupciju,dace nas to vratiti u doba kad smo bili normalan narod,prije svih ovih sranja  iz devedesetih,ako to znaci ukidanje viza,smjena ovih nasih kradikuraca od politicara,koji su obezbjedili svoje sedmo koljeno,jacanje ekonomije,zaposlenosti,zdravstva,(skolstva sigurno ne oni to unazadjuju),ali hebiga,i jos masu stvari koji oni imaju dobro rjeseno,onda DA!!

Ali ako u tom procesu izgubimo nasu nacionalnu svjest,ponos,individualnost,zdrav razum,sto se desava ovdje u R. Srpskoj,posto nama to sve sranje oko evrope namecu silom,drugorazredni politicari siledjije iz Evrope,a pri tom peru pare kroz gomile projekata,humanitarnih org. a izvoze nam drvenu gradju a mi opet to uvozimo 10 puta skuplje,a za vodu,rude,mozgove i da ne govorim,a zmire na to da smo mi ovdje najbolji kad nismo zajedno i mire nas na silu,pri tom se gusimo u korupciji,losem zdravstvu,neimastini,padanju nataliteta,visokih kamata u bankama,skupih poreza,dadjbina,registracija...... ima toga u nedogled...onda NE! pedere ne volim,a najbolja mi je kolegica iz gej populacije,tako da sam tu malko pizda neodlucna,sta cu Srbin sam nisam covjek!!!  [neampojma]
jin-jang

Lazic

#55
Citat: MISIRAC poslato 28 Novembar, 2010, 14:47
Jel to bese ona ista Evropa koja nas je 2000, prskala svim i svacim , ili sam nesto propustio ?

Ne sekiraj se, prskaju nas i danas, stavise, potpuno legalno, 2006-te godine tadasnji ministar in. poslova, Vuk Draskovic je potpisao neki dokument, gde se izmedju ostalog dozvoljava avionima nato-a da bacaju neke aerosoli, Bog te pitaj kakve, satro radi poboljsanja komunikacije sa podmornicama... Slikao sam cele godine u vise navrata takve akcije... Koga zanima vise, googlajte: chem trails... Ovi tragovi za razliku od normalnog jet izduva ostaju vidljivi satima, i cesto se seku pod 90 stepeni...


WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 28 Novembar, 2010, 21:16
Citat: MISIRAC poslato 28 Novembar, 2010, 14:47
Jel to bese ona ista Evropa koja nas je 2000, prskala svim i svacim , ili sam nesto propustio ?

Ne sekiraj se, prskaju nas i danas, stavise, potpuno legalno, 2006-te godine tadasnji ministar in. poslova, Vuk Draskovic je potpisao neki dokument, gde se izmedju ostalog dozvoljava avionima nato-a da bacaju neke aerosoli, Bog te pitaj cega, satro radi poboljsanja komunikacije sa podmornicama... Slikao sam cele godine u vise navrata takve akcije... Koga zanima vise, googlajte: chem trails... Ovi tragovi za razliku od normalnog jet izduva ostaju vidljivi satima, i cesto se seku pod 90 stepeni...





Killer Chemtrails: The Shocking Truth

pedriic

Ma da mi pokupujemo konje i odmetnemo se u ¹umu dok ovo ne proðe?

Sve èe¹æe mi pada na pamet da su nam uvalili ove motore ne bi li nam se guzice navikle na kurèeve :(

WOLVERINE

#58

Dzambo

Kad god sam bio negde u inostranstvu odusevljavao sam se kako su im gradovi cisti, kako sve vrhunski funkcionise (pogotovo Nemacka), kako su ljudi smireniji, kako paze na svoju sredinu, kako je jednostavno lep osecaj tu biti. A onda primetim da su svi kao masine (izuzev Spanaca), da su u kapitalistickoj masini jurenja $$, da nemaju vremena ni za sebe ni za druge, da su uski i nemaju osnovni nivo znanja i opste kulture, da su pravi mravi radilice sa svojim poslom i jednostavnim zivotom.
I onda razmisljam, pa koji ce njima to sve kada realno ni ne primecuju nista od toga, a primetili bi sigurno da nemaju? Mnogo bi bolje nama doslo, jel tako?, jer imamo toliko siri pogled na svet, jer smo realno sposobniji i pametniji?
Mi necemo nikad biti u takvo drustvo, barem ne ovakvi kakvi smo sada. Mozemo da budemo samo losa kopija takvog njihovog drustva.
Moje je iskreno ubedjenje da nam ne trebaju ni jaca ekonomija ni bolja infrastruktura ni nista, sem pravne drzave. Da onaj ko napravi sranje, odgovara za isto i to debelo. Da se uvede red i u skolska dvorista i u policiju, i u sudstvo, i u javne nabavke i u sve sto je potrebno. Da se pojuri ova gamad sa svojim tajkunima, da ne rade vise rodbinsko/stranacko/prijateljske veze.
Sto ja sa zavrsenim fakultetom treba da budem zadovoljan sa jebenih 200e mesecno? Sto ne mogu da se normalno usavrsam i napredujem u svom poslu, nego moram da radim svasta i da jurim za kesom?! E to je u toj usranoj Jevropi sve tacno definisano, i zna se put kojim se ide. To je jedini razlog zbog kojeg se iskreno razmisljam da krenem kako kazu "trbuhom za kruhom".
Jer ovakva banana drzava jos jedino moze u juznoj americi da se nadje, necu da moram da imam clansku kartu DS da bih mogao normalno da zivim.