Glavni meni

Jevropejci...

Započeo serbduck, 27 Novembar, 2010, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 18 Novembar, 2011, 11:40
Odoh ja da se objesim dok jos imam kad [cheers]

ulazem izvinjotinu, nisam mislio da evociram skorasnje lose uspomene... Farbach je kriv... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja mislim da bi mi trebali da uedemo sankcije.....svima.....neko mi rece kako mu se cini da je bilo bolje dok su bile sankcije....nije bilo izobilja ali se zivelo sa manje stresa....ovi nasi potrosise celu drzavu na obnovu privrede (citaj industrije) i na infrastrukturu, a da su pola para ulozili u poljoprivredu i pratecu industriju, ovde bi se mnogo lakse zivelo.
Kako god mislim da bi ove sa vlasti trealo da ispratimo nabijanjem istih na kolac i vesanjem ,kako sledecima ne bi palo na pamet da kradu....ili da smo se setili na vreme da damo azil Gadafiju i da mu prepustimo drzavu....pa da patimo u besplatnom skolstvu i zdravstvu, stipendijama za one koji hoce da studiraju, i gorivu po niskoj ceni....ko zna mozda je svet pogresio kad je prihvatio demokratiju kao ideju....privid demokratije je doveo i nas i evropu dovde....da li moze nize da nas spusti ??
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Ma kako tesko bilo humora ne nedostaje. Odmah se setim predloga nekog poljskog generala da, ako neka zemlja uskrati nekoj Nato zemlji gas, da se to tretira kao vojni napad, i da se istom merom uzvrati. Ponela ga moc, ima jake drugare u zadnje vreme. Rezultat je bio zavrnut ventil, koji je pusten ne nakon izvinjenja, vec nakon korekcije cene. Gas kosta tolko, a kada serete tolko. Danas imaju druge ideje, ne manje smesne:

"Evropska unija spremna je da pomogne modernizaciju ruske dr¾ave. Ali, zauzvrat, istoèni sused mora u tom procesu da se „demokratizuje i postane predvidivi partner u meðunarodnoj i energetskoj politici. Jedino tako Rusija mo¾e da naðe svoje mesto u demokratskoj Evropi i da koristi slobode i blagodeti koje ovaj savez pru¾a svojim èlanicama”.

Sve pomenuto stoji u jednom dokumentu koji su saèinili ¹efovi diplomatija Nemaèke i Poljske – Gvido Vestervele i Radoslav Sikorski – a odnosi se na zajednièku poziciju u vezi sa razvojem op¹teevropske politike prema istoènom susedu. Nemaèko-poljski predlog, koji je u javnost pustio var¹avski dnevni list „Gazeta viborèa”, trebalo bi da se naðe na stolu i ostalih evropskih ministara inostranih poslova na predstojeæem skupu u Briselu.


noam chomsky

Evropa jeste nastla oko Evra jer nam je takva drustvena paradigma. Paradigma koja dozvoljava da nekvalitetan covek novcem moze da kupi kvalitet. To nije Evropska unija o kojoj sam ja govorio. Jos dak sam u tudjini bio, u evropskoj uniji, ja sam odlucio da EU ne valja. I stojim iza toga. A da jedna nadnacionalana i nadreligiozna planeta Zemlja zvuci bolje nego ovakva kakva je, e stojim i iza toga. JA nemam ali bas nikakvih kocnica da zrtvujem srpski jezik kao maternji zarad jednog svetskog jezika. Naravno da srpski tad postaje deo kulture i tradicije koji se nosi sa pokoljenja na pokoljenje, ali u moderno doba insistirati na nekom promasenom nacionalizmu kroz velicanje svojeg, meni je smesno. JA da se pitam Google.rs ne bi nikad postojao. Nikad. Google.com pa ko voli nek izvoli.
lepota prirode je refleksija lepote nauke

AndreyRR

Za google si potpuno u pravu ovaj rs kurca ne moze da nadje  [ludak]

goranvojska

Citat: AndreyRR poslato 18 Novembar, 2011, 16:20
Za google si potpuno u pravu ovaj rs kurca ne moze da nadje  [ludak]
mozda moze samo treba malo nize da se pipne ...........uh greska mislio sam na dugme od tastature jbg.

AndreyRR

Sobzirom da je uglavnom drzim u krili pipnucu malo nize
pa cu videti da li ce upaliti  ;D ;D ;D

goranvojska

pazi ako upali pada ti testatura.

ts.marko

Zavisi koliko ima godina. Ja mogu da palim svaki èas.. Ni¹ta

goranvojska

ma ne zezaj ne brukaj te godine.

farbach

Kaze drugar
-al sam mogo juce kresnuti.
-Koju, pitam.
-Ma bilo koju, samo da je bilo.

noam chomsky

Kaze drugar
- spasio sam jednu mlu od silovanja juce.
- kako, pitam.
- samokontrola, brate, samokontrola..
lepota prirode je refleksija lepote nauke


MILJAN

Citat: jerej poslato 27 Novembar, 2010, 01:57
I sta ce evropa dobro da nam donese? Nista, sva zla koja nam se dogadjaju donela je evropa. Pocev od parade srama, prava manjina, obavezne cetiri zimske gume i ko zna sta jos nece izmisliti.Gde god se okrenem, svi govore o ulasku u evropsku uniju. Sto puta sam rekao i sto puta cu reci da ovde u Srbiji kucici imaju vise prava od nas. Uzmimo za primer " jadnu Milu" odsekao joj neko noge i ostavio je da umre, digla se velika medijska prasina zbog jednog jadnog malog kuceta. Iskreno, volim zivotinje i to nikad necu podrzavati, ali, nisu li malo preterali sa tim? Ogromne pare ce se dati da joj urade proteze, ko zna koliko hiljada evra ce se potrositi na njih, a niko od politicara npr ne razmislja o tome koliko nam je natalitet opao, sto se sela iz dana u dan gase i sto cemo polako izumreti. Jedne decije cipele kostaju oko 3000 dinara, da ne govorim o pelenama i ostalim potrebstinama za bebe. Niko se nije ni udostojio da na neki nacin pomogne zenama, da ih na neki nacin podstakne da radjaju sto vise dece ne bi li Srbi opstali na planeti. Uhvatili se glupavog zakona o cigarama, steti ljudima, bla bla... Neki dan izlazim i sela i vidim komsiju lokalnog dilera kako od drugog dobija poveci paket droge i to u sred bela dana na moje oci. Mislim da bi bolje bilo da se vlast bavi pitanjem suzbijanja narkomanije nego sto sprovodi zakone o zabrani pusenja jer se verovatno i na taj nacin dodvoravaju evropskoj uniji.
Zakon o za¹titi stanovni¹tva od izlo¾enosti duvanskom dimu je bio potreban jer je veæina ovog naroda bahata i nevaspitana.... Nikotinomanija je oblik narkomanije i ko je polagao pravnu medicinu zna o èemu pi¹em..
Propisi u sobraæaju trebaju biti o¹triji jer u Srbiji vlada haos od bahatosti frivolnih vozaèa...
JA sam zbog prirode posla èitao si¾e sporazuma o pridru¾ivanju...To je brdo zahteva,.,,MNogi su opravdani...
Ono ¹to mene nervira, drugaèijeg je profila od preða¹nje pisanog:
-pederi imaju veæa prava od normalnih [ludak]
-cigani i ostale manjine imaju veæa prava od Srba..Mo¾e da pi¹e¹ da su Srbi koljaèi i niko ti ni¹ta neæe uraditi, ali ako nekog roma nazove¹ ciganinom, ili nastranog- pederom, odmah sledi tu¾ba i slièno.-.Ima primera  da su iz njihove alijanse tu¾ili èoveka zbog internet pisanija.. [doh]
- pohapsili smo svoje oficire i poslali da im sudi agresor-apsurd i nonsens nad nonsensima [veryangry]
-predali smo teritorije i tek æe mo ih davati.... [ludak]
-primamo ucene od te EU i spisak zahteva se pro¹iruje iz dana u dan [ljutko]
-TAdiæ je ispao najveæi som jer se, po nalogu govnara iz amerièke administracije, izvinjavao svima pa smo ispali generalni krivci i pièke.... [prebicute]
Meni je dopizdelo sada i ovo uslovljavanje oko Kosova tako da bih hipotetièki glasao protiv ulaska u EU- neka se teraju u tri lepe p. materine sa svojim zahtevima...Jbo im pas mater.. [djavo]
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 30 Januar, 2012, 20:34
Citat: jerej poslato 27 Novembar, 2010, 01:57
I sta ce evropa dobro da nam donese? Nista, sva zla koja nam se dogadjaju donela je evropa. Pocev od parade srama, prava manjina, obavezne cetiri zimske gume i ko zna sta jos nece izmisliti.Gde god se okrenem, svi govore o ulasku u evropsku uniju. Sto puta sam rekao i sto puta cu reci da ovde u Srbiji kucici imaju vise prava od nas. Uzmimo za primer " jadnu Milu" odsekao joj neko noge i ostavio je da umre, digla se velika medijska prasina zbog jednog jadnog malog kuceta. Iskreno, volim zivotinje i to nikad necu podrzavati, ali, nisu li malo preterali sa tim? Ogromne pare ce se dati da joj urade proteze, ko zna koliko hiljada evra ce se potrositi na njih, a niko od politicara npr ne razmislja o tome koliko nam je natalitet opao, sto se sela iz dana u dan gase i sto cemo polako izumreti. Jedne decije cipele kostaju oko 3000 dinara, da ne govorim o pelenama i ostalim potrebstinama za bebe. Niko se nije ni udostojio da na neki nacin pomogne zenama, da ih na neki nacin podstakne da radjaju sto vise dece ne bi li Srbi opstali na planeti. Uhvatili se glupavog zakona o cigarama, steti ljudima, bla bla... Neki dan izlazim i sela i vidim komsiju lokalnog dilera kako od drugog dobija poveci paket droge i to u sred bela dana na moje oci. Mislim da bi bolje bilo da se vlast bavi pitanjem suzbijanja narkomanije nego sto sprovodi zakone o zabrani pusenja jer se verovatno i na taj nacin dodvoravaju evropskoj uniji.
Zakon o za¹titi stanovni¹tva od izlo¾enosti duvanskom dimu je bio potreban jer je veæina ovog naroda bahata i nevaspitana.... Nikotinomanija je oblik narkomanije i ko je polagao pravnu medicinu zna o èemu pi¹em..
Propisi u sobraæaju trebaju biti o¹triji jer u Srbiji vlada haos od bahatosti frivolnih vozaèa...
JA sam zbog prirode posla èitao si¾e sporazuma o pridru¾ivanju...To je brdo zahteva,.,,MNogi su opravdani...
Ono ¹to mene nervira, drugaèijeg je profila od preða¹nje pisanog:
-pederi imaju veæa prava od normalnih [ludak]
-cigani i ostale manjine imaju veæa prava od Srba..Mo¾e da pi¹e¹ da su Srbi koljaèi i niko ti ni¹ta neæe uraditi, ali ako nekog roma nazove¹ ciganinom, ili nastranog- pederom, odmah sledi tu¾ba i slièno.-.Ima primera  da su iz njihove alijanse tu¾ili èoveka zbog internet pisanija.. [doh]
- pohapsili smo svoje oficire i poslali da im sudi agresor-apsurd i nonsens nad nonsensima [veryangry]
-predali smo teritorije i tek æe mo ih davati.... [ludak]
-primamo ucene od te EU i spisak zahteva se pro¹iruje iz dana u dan [ljutko]
-TAdiæ je ispao najveæi som jer se, po nalogu govnara iz amerièke administracije, izvinjavao svima pa smo ispali generalni krivci i pièke.... [prebicute]
Meni je dopizdelo sada i ovo uslovljavanje oko Kosova tako da bih hipotetièki glasao protiv ulaska u EU- neka se teraju u tri lepe p. materine sa svojim zahtevima...Jbo im pas mater.. [djavo]

             Ja ne pusim i smeta mi dim u zatvorenoj prostoriji i sve je to ok.Medjutim ta zabrana je dovela do toga da trzni centar ''Kalca'' sa par stotina lokala ,kafica ,butika,totalno zamre ali bas i recimo 1000 ljudi ostavi bez egzistencija a vlasnike lokala naptravi na budale jer niti  mogu da rade niti da izadaje svoje lokale a mesecno troskovi su im od 100 e pa navise.Jedino im preostaje da se odreknu istih u korist drzave.Napominjem da je rec o trznom centru ''Kalca '' koji je u strogom centru grada gde je pre 15 ak godina kvadrat lokala bio 5000-10000 maraka.Samo jednim nepromisljenim dekretom je to uradjeno a sve da bi se dodvorili evropi.
           

goranvojska

ja sam protiv tog ulaska i to javno govorim i glasam ako bude glasanja.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja mislim da do glasanja nece ni doci.....ili ce Erotska Zadnjica da nestane do tada, ili ce nas aneksirati....Vise se uopste ne postavlja pitanje da li ce zuti pobediti na izborima......i sve da pokradu ove izbore evropa ce im pruziti ounu podrsku da kradu jos 4 godine.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Ako nestane kako ce onda sve da se globalizuje i kontrolise?
Ne smeju da dozvole da nestane

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2012, 22:37
Ako nestane kako ce onda sve da se globalizuje i kontrolise?
Ne smeju da dozvole da nestane

  Upravo to ameri i pokusavaju, da razbucaju celu EU da bi lakse kontrolisali svet. Stalno negde nesto burgijaju.   Nadam se da ce se sami udaviti u svojim govnima..

UFF

Pa da je lakse da kontrolisu svaku drzavu pojedinacno umesto da ih kontrolise EU a oni da kontrolisu nju onda bi i svoju drzavi razbili zbog lakse kontrole