Glavni meni

FZR 1000 rep od r1

Započeo Andjelo, 27 Januar, 2012, 18:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo za one koji zele sami nesto da odrade na svom motoru   ,............................ dobio sam posao da musteriji odradim rep po njegovoj zelji od R1  rep je kupljen od Brrke   cena 70 evra  ................ovo se radilo danas do podne  skinuta je konstrukcija repa od orginala  pa je preradjena da bi se upasovao od R1  upotrbljene su iste cevi samo sto su malo prekrojene tj, donja cev koja nosi fuzastere suvozaca ostalo je samo jos dan dva da se poruci stopaljka i da se odradi nosac za nju i nosac zadnje tablice sa zmigavcima  ,za sve one koji bi hteli ovako nesto da rade ili slicno mogu da se obrate za pomoc  evo par slika nije slikano pre pocetka kako je izgledao nego danas sa repom, visina repa od zemlje je 103cm  a bice i slike konstrukcije kada se bude rasklopio .....................                







(Powered by frubar.net)

ЯЭВОЛУТИОН

Rep ti je otisao previse nazad....nece ni na kurac liciti...dobro si ga upasoao na ram, ali mora jos dosta napred..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

opticki gledano u pravu si ali bice dorade na rezervoaru tj ,na zadnjem delu do repa treba da se  odradi oblina tj. ispupcenje nekih 5-6cm od lima pa zatim gitovanje ...............

ЯЭВОЛУТИОН

Bolje priblizi rep rezevoaru....previse ti je dugacak....izlazi van zadnje ivice tocka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

videcu od nedelje kada budem otisao u radionicu sta  mi je ciniti najbolje ,tj, mislim kako ce najlepse da legne na motor a i taj deo rezervara do sica malo je glup pa cu da vidim kada odradim lim kakoce stojati mozda se i priblizi malo rezervoaru  ..................a inace musterija je trazila da tako stoji

Andjelo

evo gledam i ovde na ovj slici deluje mi da je samo iz drugog ugla slikano pa deluje da je rep duzi od zadnje tacke gume   cini mi se da sam ga stavio da bude  vertikalno tj u vaservagi sa gumom

Andjelo

evo sad bio do radionice  i izmerio vaservagom  inace rep je nekih 3cm unutra u odnosu na krajnju tacku gume ...................................

Havarisan

imam stop svetlo za taj rep ako ti treba

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Andjelo

Citat: Havarisan poslato 28 Januar, 2012, 14:04
imam stop svetlo za taj rep ako ti treba
koliko para da kazem musteriji

Havarisan

prodajem ih po 50e, ali neka bude za forumase 40e.

Andjelo

nista imam tvoj br tel. pa ce se cujemo od nedelje 

borkos

@Andjelo  Ako nije tajna koliko kesa je da uradis preradu?Hoce moj drugar isto da budzi rep od R1 na YZF750...Moze i pp...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

SSZGO

pa i na r1 rep viri iza gume i to isto ovako kao na slici...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

ispravka, izgleda kada se gleda iz nekog ugla da je rep daleko iza gume, ali na ovoj slici izgleda kao da su u istoj liniji??

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/32567_1307532563674_1091351230_30781170_7325350_n.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

http://homepage.ntlworld.com/richard.stevens23/r1-rhs.jpg

viri iza, ali na serijskom motoru je to tako, ali na preradi je steta ne skratiti to....nista drugo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

ili rep od modela pre, lakse se uklopi i po meni lepse izgleda

SSZGO

lepse izgleda ako si totalno odsecen od ukusa...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nano



@SSZGO: Od cega si odsecen?


SSZGO

kao sto rekoh...

pogotovo je smesno ako pogledas otpozadi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor