Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

a ideja je da se neko zbuni kad pogleda? :D

Darko

Kud istetovira tog feniksa , vidis da se prica da je feniks dziberana ?!?

[rofl] [rofl]

perlx

Lav, feniks.... A labudovi?

eclipse4

feniks se uzdigo iz pepela = covek pobego iz beograda
nedaj boze da feniks padne opet u pepeo......i covek vrati u.....

:)

FANTOM

#805
    E pa ovako naleteo na temu na forumu iscitao je celu , pa reko da podelim sa vama pricu i moju tetovazu :
     Sve je pocelo negde 2008 . Gledao ja film Van Helsing . I mnogo mi se svidi Vukodlak u filmu sama slika i kako je uradjen . Tad sam bio klinac 18 god srednja skola. A i sama prica kako brat one ribe glavne glumice pokusao da spasi sestru pa ga ujeo drugi Vukodlak pa se on posle transformisao itd. Znate gledali ste film.
     Elem bude to meni interesantno i kazem uh voleo bi ja da se isaram , cak sam i znao gde bih voleo da uradim tetovazu na desnoj nosi spoljni deo lista. Medjutim u to vreme ,a i meni kao srecnjoskolcu cifra od nekih 280 e je bila nedostizna . Posto sam u to vreme vozio Piaggio Free od 400 e :) . Nadjem ja sliku na netu mastam gledam :


     Odem ti ja u skolu pokazem drustvu i jedan moj dobar drugar se primi i kaze : Au bas mi se svidja mnogo je dobro kao uh ja bi uradio .  Kazem ja : Nemoj da si seljak moja ideja itd . Kaze meni se mnogo svidja i na tome ostane. E sad caka je sto je on Tetovazu uradio nekih par meseci posle te nase price kod nekog lokalnog nazovi Tattoo mjastora :




     Inace rekao mi je da je uradio tetovazu tek posle nekih godinu dana nakon sto je uradio tetovazu i to kad smo se nesto mnogo zapili pa mi pokazao. Ja se odusevio nisam bio ljut . Cak mi se u to vreme i svidelo i ako cete priznati tetovaza je mrljava i ne lici ni na sta .
     I dodje 2012. Imao udes sa Hondom pisao sam u temi Moj dnevnik slupam se za svoj rodjendan . I taj udes prezivim. S obzirom da sam ostao bez obe patike, da nisam imao kacigu na glavi, a da sam posle usetao u urgentni doktori su se krstili kako sam ostao ziv.  Cak nista na telu nije puklo od kostiju samo glava na potiljku prsla koza napred celo izguljeno i normalno ceo oguljen ko pomorandza sprzen ugruvan u podlivima crn , al ceo u komadu nista nije otpalo. I prezivim ti ja to oporavak mesec dana u krevetu lezanje odlasci na previjanja konci , prodje to sve jbg mlad .
     I dolazi 2014. zima ja kuci imao neke pare . Vrtim fejs i iskoci ne znam samo danas popust 30 % .Tattoo majsto Vlada se zove .Ja reko ajde da okrenem da pitam koliko bi kostao onaj moj Vukodlak .Okrenem ga lik kaze dodji da vidimo sta kako i da se dogovorimo oko cene .I tako ja odem dogovorim se za cenu kazem sta bi kako bi lik kaze nije problem zakazem . Odem lik mi uradi tetovazu za sat i 45 min. Ja odusevljen kako je ispalo :
   



     E sad ta slika kao slika koju sam hteo kao mlad da tetoviram , je dobila i poentu u medju vremenu. Prestavlja mene Vukodlak je besmrtan , prestavlja taj udes koji sam preziveo , a nisam realno trebao da prezivim , Predstavlja mene besnog i mladog , bez mozga bez granica , misljenje da sam najbrzi najjaci . Krv na desnoj nozi prestavlja taj udes i to da sam preziveo. I stoji tu kao OPOMENA da u zivotu treba uvek usporti i razmisliti triput kad je u pitanju bilo sta .

     I na kraju prodje par meseci i posto je ono sve kako je u medjuvremenu otpala krasta itd nije se bas svuda primila boja kako treba i resim ti ja da odem jos jednom da mi on predje komplet celu tetovazu crnom opet.  I to je na kraju ispalo ovako :




     E sad sto se tice tetovaza kao tetovaza po meni treba da ima poentu i to neku dublju ipak ce ti ostati za ceo zivot na kozi . Imam ovu jednu tetovazu i ne planiram vise da se saram . Ako bude naislo nesto sto ce ostaviti preterano jak utisak na mene u zivotu ako mi se nesto desi a  da ja smatram da zelim to na neki nacin da obelezim na svojoj kozi uradicu ako ne ovo ce ostati jedina tetovaza. Danas je to vise postalo moda klasicno ukrasavanje tela sto se kaze saraj se od ves masine do pere detlica . Nemam nista protiv toga svako radi na sebi i svojoj kozi sta oce. Kao sto rekoh za mene tetovaza treba da ima ozbiljniju i dublju pricu i poentu , a ne da bude tetovaza posledica mode ili modernog mesta na telu gde se tetovaza radi jer je sve to trenutno tj moda . A kao sto znamo moda se menja. Ranije su bili in tribali a pogledaj sad bilo koga da pitas svako ce reci pa i nije nesto ili ne svidja mi se a Crnac kad je furao u Filmu BLADE svi su bili odusevljeni u to vreme sa tribalom.

Gavrolini

Mogu ti reci ako se uporedi vreme rada i to sto je drugarova stara par godina i zarasla u dlake a tvoja slikana sveze uradjena na izbrijanoj kozi...drugarov majstor je bolji od tog vlade za tri klase.

mkt

ma samo da je sareno

FANTOM

Citat: Gavrolini poslato 08 Januar, 2017, 22:23
Mogu ti reci ako se uporedi vreme rada i to sto je drugarova stara par godina i zarasla u dlake a tvoja slikana sveze uradjena na izbrijanoj kozi...drugarov majstor je bolji od tog vlade za tri klase.

     Pa pazi ne znam njegova mi je kao crna tufna i mutna. Ja sam hteo da moja ima detalje da bude misicav itd. i na kraju da bude vidljivija . Inace moja je i sada kao tamo sveze uradjena . Moja i dlakava po meni bolje izgleda , al ok stvar ukusa kome se sta vise svidja . Ja sam prezadovoljan sa mojom sto je najbitnije.

SSZGO

koliko ti je naplatio tog vukodlaka
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

Citat: SSZGO poslato 09 Januar, 2017, 11:15
koliko ti je naplatio tog vukodlaka
70e i 20 e kad sam isao  posle da mi lredje jos jednom

SSZGO

to je povoljno
ovde je rad 100e na sat...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bojan

Boki, Boki, eno tvog feniksa sa kurca na njegovoj ruci  [rofl]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

vukodlak ... kuca (faco, maco ...)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Zmaje nema zajebancije ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

ako tebe cini srecnim toliko mastilo ... to je skroz ok
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Mnogo je dobar tatoo .
Ja bih samo bez tatoo-a gornjeg dela sake ,tj stao bih kod rukava :) ...ostalo je top