Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

jbg ne mogu da ne primetim freepartymen ima bas dobrooooo dupeeeeee :D :D :D :D :-[ :-[ :-[ [andjeo] [andjeo] [andjeo] [andjeo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: balcan girl poslato 17 Septembar, 2014, 17:54
jbg ne mogu da ne primetim freepartymen ima bas dobrooooo dupeeeeee :D :D :D :D :-[ :-[ :-[ [andjeo] [andjeo] [andjeo] [andjeo]

...ma nema nego se stiso od straha...hahahahha.... ;D

castor

Ja se razmi¹ljam o ovako neèem veæ godinama, ali me mrzi da krenem sam u teretanu da napravim podlogu…





It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

a sto ja ne voleeeem tribaleeeee to je èudo....al dobro ukusi su razlièiti :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

castor

Jbga, tra¾im i ne¹to drugo, ¹to bi mogao da ofarbam po sebi, ali nikako da naðem ne¹to ¹to mi se ba¹ sviða… Dakle, nije tribal, pa tribal i samo i jedino tribal, ali...
It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

a npr maori?? to mi je nekako lepse nego tribali klasièni
ovako nesto
http://www.tattooeasily.com/30-unique-maori-tribal-tattoo-designs/
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Peki

Citat: castor poslato 17 Septembar, 2014, 18:52
Ja se razmi¹ljam o ovako neèem veæ godinama, ali me mrzi da krenem sam u teretanu da napravim podlogu…



I mene podloga hebe :D

A kad bih se ¹arao bio bi to old school tat...



castor

Peki, pa ti æe¹ cijeli da se istatuvira¹... :o :o :o
It's the ride that matters, not the bike…

Joker

Meni nekako izgleda smesno kada neki mrsav, nedovoljno razvijen lik uradi rukav koji ide preko ledja ili na grudi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

castor

Ja zato jo¹ ni¹ta ni uradio nisam.
It's the ride that matters, not the bike…

joka

Pogre¹io stranicu!

joka

Citat: BOKYBOY poslato 16 Septembar, 2014, 22:52
...ja idem ovih dana da radim rukav (sleeve) videcu dal kratak ili dug... ;D




                                                                                                                                                                                       



                                                                                                                                                                                                    Odlièni!    [thumb_up]    [cheers]



...varijacije na temu...
Odlièni !   [thumb_up]   [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

ja hteo da se saram...ali Sloba iz Zarkova kad radi on ili dere za pare ili jebe....meni rekao da ce da radi za dz......nesto se mislim...neka neka...hvala ne.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

#553
Citat: balcan girl poslato 17 Septembar, 2014, 17:54
jbg ne mogu da ne primetim freepartymen ima bas dobrooooo dupeeeeee :D :D :D :D :-[ :-[ :-[ [andjeo] [andjeo] [andjeo] [andjeo]

Postidecu se :)  :-[  ;D
ЯЭВОЛУТИОН@ Sloba ubija kako radi, i jos ti nudi za Dz!!! Ne zajebavaj saraj se ..A apropo tribala mislim da su demode.. bili su aktuelni nekad.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


BOKYBOY

...e jb se UFF-e...ja sam ovo oduvek zeleo bre! ;D ...al kazu da sad ovi tribali nisu moderni... [thumb_down]

UFF

to je i razlog zasto nikad nista tetovirao nisam
a imao ortaka u vojsci i ortaka u kraju koji su hteli da mi urade sta pozelim za dz (nisu morali cak ni da me jebu kao revoluciju :))

to cime se ponosis danas mozda ces ga se sutra stideti
jebes modu danas si cool sutra si smesan

Bori¹a

zato je meni okej tetoviranje na nekim diskretnijim lokacijama, tipa po telu ili nogama, ledjima... ruke (sleeve) ne bih nikad radio
sto ljudi sto cudi sto zena.. jbg

Andreja

Zato me stoli bojko ¹ta je u modi, ¹to mi se svidi, to odradim i gotovo... Ovih dana treba da padne jo¹ jedna :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

jbg ja nemam moderne tetovaze :D ja imam svoje tetovaze :D ja objasnim sta hocu lik nacrta ja ispravim ako nesto nije kako sam htela i iglanjeeeeeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!