Glavni meni

zx-14 2007

Započeo pikzag, 18 Januar, 2012, 21:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pikzag

Apsolutan u svakom pogledu,neverovatno kako tako veliki i glomazan motor je tako lako rukovati sa njime,ako neko ima u vasoj okolini obavezno provozajte,ja za 20 god vozenja motora nisam jos nesto savrsenije vozio...na zalost i cena mu je kao i karakteristike..... [thumb_up]

goranvojska

ajde na predstavljanje da se vidi ko si i sta si,pa posle ce pricamo.pozzz

pikzag

gde na predstavljanje i sta ti znaci to ko sam i sta sam?

MILJAN

Citat: pikzag poslato 18 Januar, 2012, 22:02
gde na predstavljanje i sta ti znaci to ko sam i sta sam?

Ima¹ na poèetku foruma pravila... Predstavljanje je obavezno...  Izgleda kao da nisi bio ni moto forumima...
Cave ab homine unius libri

pikzag

sad cu da procitam to a nisam na forumima ovo mi je prvi

UFF

Nije obavezno ali je osnovna kultura
A ovde smo svi kulturni  [rofl]

Major


pikzag

Kulturni smo nego sta,odlican sajt,sve sto treba ima..

MILJAN

Citat: pikzag poslato 19 Januar, 2012, 10:39
Kulturni smo nego sta,odlican sajt,sve sto treba ima..
MA to ti je sdamo u odeljku "predstavite se" malko natrtlja¹ odakle si, ¹ta radi¹ i sl...bla,bla...Ni¹ta posebno.. Jedini sam ja bio potpun u predstavljanju-...Ovi drugi se kriju :D
Cave ab homine unius libri

pikzag

nema sta da krijem nego nisam znao da treba,napisah nesto o sebi,vezano za motore i to,ma ok je da se malo i upoznamo,bar se zna da vozim sportske motore a ne recimo coper ili enduro.

Gavrolini

Citat: pikzag poslato 18 Januar, 2012, 22:02
gde na predstavljanje i sta ti znaci to ko sam i sta sam?

najbolja recenica ikad napisana...bas tako, sad ti treba tamo napises kao kako se zoves ,koliko godina imas, sta vozis...a u sustini to nikog nije briga sem ako nisi dobra riba ;D

MILJAN

Citat: pikzag poslato 19 Januar, 2012, 14:08
nema sta da krijem nego nisam znao da treba,napisah nesto o sebi,vezano za motore i to,ma ok je da se malo i upoznamo,bar se zna da vozim sportske motore a ne recimo coper ili enduro.
Sportski motori su za mlade ljude i za mlade u srcu... Enduro za one koji nemaju petlju, pare ili srce za R, a èoperi su za penzionere..  :D
©alim se..Da ne bude replike sada- ovo-ono... :D
Cave ab homine unius libri

pikzag

ahhahahah ma ja imam 39 god i dalje jasem r-ove i vozicu samo njih dok budem mogao da sedim na njima :P

Bori¹a

Citat: MILJAN poslato 19 Januar, 2012, 14:06
Citat: pikzag poslato 19 Januar, 2012, 10:39
Kulturni smo nego sta,odlican sajt,sve sto treba ima..
MA to ti je sdamo u odeljku "predstavite se" malko natrtlja¹ odakle si, ¹ta radi¹ i sl...bla,bla...Ni¹ta posebno.. Jedini sam ja bio potpun u predstavljanju-...Ovi drugi se kriju :D

Da ispo¹tujem pravilo foruma:
Miljan, Vrnjaèka Banja-Beograd.
1972 godi¹te
radim kao republièki inspektor unutra¹nje kontrole
vozim Suzuki V Strom
Za forum nisam znao ali sam dobio info od prijatelja sa reèima hvale da je forum neoptereæen glupostima i cenzurama.
Nisam siguran koliko æu biti prisutan zbog ogromnih obaveza na poslu ali tu sam.
ps. prilo¾io sam fotku za sluèaj da me prepoznate na nekom skupu i popijemo pivce.

Ma daaa ;D :P

goranvojska

ja samo nisam dao krvnu grupu al evo..........o- rh.ozenjen otac troje punoletne dece.

UFF

Ima nesto zensko od tih troje punoletnih? :D

goranvojska


UFF


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Borisa Motorisa poslato 19 Januar, 2012, 15:45
Citat: MILJAN poslato 19 Januar, 2012, 14:06
Citat: pikzag poslato 19 Januar, 2012, 10:39
Kulturni smo nego sta,odlican sajt,sve sto treba ima..
MA to ti je sdamo u odeljku "predstavite se" malko natrtlja¹ odakle si, ¹ta radi¹ i sl...bla,bla...Ni¹ta posebno.. Jedini sam ja bio potpun u predstavljanju-...Ovi drugi se kriju :D

Da ispo¹tujem pravilo foruma:
Miljan, Vrnjaèka Banja-Beograd.
1972 godi¹te
radim kao republièki inspektor unutra¹nje kontrole
vozim Suzuki V Strom
Za forum nisam znao ali sam dobio info od prijatelja sa reèima hvale da je forum neoptereæen glupostima i cenzurama.
Nisam siguran koliko æu biti prisutan zbog ogromnih obaveza na poslu ali tu sam.
ps. prilo¾io sam fotku za sluèaj da me prepoznate na nekom skupu i popijemo pivce.

Ma daaa ;D :P
Pa i nisam bio prisutan... Tek kada sam otkaèio jedan ceo referat i dobio bolji, imao sam vremena...
Cave ab homine unius libri