Glavni meni

Airbrush O2G

Započeo DISTRICT, 12 Januar, 2012, 23:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dutchman

koliko koshta prijatelju tvoj radni sat ? ozbiljno pitam
i koliko bi uzeo za ovako neshto ?


DISTRICT


ЯЭВОЛУТИОН

Dobro, ovo je radjeno sablonom...to mogu i ja...aj nesto malo teze....da vidimo dal umes
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

radim kacigu..polako..bice..ovo je samo za zabavu..

DISTRICT

btw ja nemam kater vec radim sve rucno (za sebe kad radim ovako), a osim toga retko ko ovde radi bez sablona

farbach

Najbolje radove sam uradio pre nego sto je kater izmisljen. Volja gura, ne tehnika.

DISTRICT

skica za malo vezdzbe koja sledi.. [sutirakamen]

[attachment deleted by admin]

DISTRICT

#207
mrsko mi bilo da farbam..a i airgun me zeza nesto  [sutirakamen]

DISTRICT

moram smislim nesto zanimljivo za sledecu vedZbu..ako neko ima ideju nek mi shibne na pp

DISTRICT

planirana vedZba, ..predvidjam situaciju -->  [glavazid]

Bori¹a

Daj crtaj nesto veselo a ne ove likove iz horora, da ne smem da gledam nocu [djavo]

DISTRICT

Citat: Borisa Motorisa poslato 07 Februar, 2012, 20:57
Daj crtaj nesto veselo a ne ove likove iz horora, da ne smem da gledam nocu [djavo]

ja pitah za predloge niko ni da bekne [zena]..  :P

jevta

Pa zar ti nisi umetnik to treba da su tvoje ideje ,a ne tamo neke kopije.

DISTRICT

#213
umetnost je i prekopirati nesto svojom rukom, a nismo u galeriji i na izlozbi .. btw i umetnici mahom ne izmisljaju radove vec traze inspiraciju u necemu sto vide zar ne..

jevta

Potpuno se sla¾em.
Samo onda nisu u finansijskoj poziciji sa kojom si ti krenuo u ovu temu.Nego to rade onako kako sam ti ja napisao sa poèetka.

nano

Aj jednu kacigu neka bude ona isto k3 nebitno, da se ne zalis da ne pitamo :P, tema laguna seca

DISTRICT

#216
Citat: jevta poslato 07 Februar, 2012, 22:10
Potpuno se sla¾em.
Samo onda nisu u finansijskoj poziciji sa kojom si ti krenuo u ovu temu.Nego to rade onako kako sam ti ja napisao sa poèetka.

prvo ja nisam krenuo sa tom pozicijom, drugo bolje da si komentarisao gornje crteze umesto sto pokusavas da prebacis temu na ponovnu raspravu, nicim izazvan.

DISTRICT

Citat: nano poslato 07 Februar, 2012, 22:19
Aj jednu kacigu neka bude ona isto k3 nebitno, da se ne zalis da ne pitamo :P, tema laguna seca

moze, malo kasnije

farbach

Уметност је одраз Божије лепоте у свету. Сваки уметник је трагалац за том лепотом, уз то и трагалац за Истином. Уметник је жедан те Истине и ако је храбро тражи, почиње да је открива у игри боја, у складу покрета, у сазвучју тонова, у призраку светлости у крошњама или снежним брдима, у шуму реке, у рађању дана, тишини ноћи, у болу, радости, у сваком новом даху, кораку, трептају срца, молитви. Али тек постаје стваралац онда, када упозна највећег Уметника, Творца све лепоте-Господа.И када дозволи да буде инструмент Њега који је Љубав, тада и уметник своје дело рађа из те Љубави и тада оставља своје завештање, завештање које ће бити семе новог стварања, за вечност. Кроз то пролази и своју унутрашњу борбу и борбу за Истином , чак и бол, али свако дело настало тако-слика, икона, књига, песма, само тако наставља живот и само тако достиже највише врхове и доноси радост.
Не постоји ниједан „савршен“ људски план, ни форма, ни промена, ни строга институција, која може делу да удахне живот без тога. То је, онда, празна грађевина, Вавилонска кула. Нити могу било које речи и приче, да објасне и удахну живот том делу. Јер то је, онда, празна философија, слово на папиру. Дело које је створено у Љубави, у Господу, говори само. И свој живот наставља само и тада постаје завештање, завештање уметника.
Господе, Ти који си најдивнији Стваралац, научи нас да стварамо само из љубави Твоје и у љубави Твојој. Амин!

DISTRICT