Glavni meni

Airbrush O2G

Započeo DISTRICT, 12 Januar, 2012, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DISTRICT

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2012, 18:29
Ako ne zivis od toga...udri cene, na kraju ces se kvalitetom izboriti za njih....Ako zivis, samo ce ti se kasti

upravo tako.. [clapp]

nego niko da kaze svoje misljenje u vezi $, ko da je jeres se izjasniti po tom pitanju   [djavo] :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja nisam merodavan......Meni svo uglavnom sve dzabe rade, pa se ustrucavan....mada sam zgazio jednog sa umetnickom dusom da radimo urban camo na projektu...sve sam smislio, samo da me ne ubije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2012, 19:01
Ma ja nisam merodavan......Meni svo uglavnom sve dzabe rade, pa se ustrucavan....mada sam zgazio jednog sa umetnickom dusom da radimo urban camo na projektu...sve sam smislio, samo da me ne ubije...

jel ti problem da mi posaljes porukom da vidim kako izgleda bas me interesuje?

DISTRICT

E OVO JE MOJ SAN ..koliko ovo bi kostalo kod nas pitam se    transformers airbrush

ЯЭВОЛУТИОН

Ma radim neki projekat caffe racera od mog starog BSA motorcikla.....imam negde skicu...svodi se na vise puta ponovljeni i tri boje reprodukovani logo

http://www.brandsoftheworld.com/logo/bsa-2
pa u ovom fazonu ali airbrush
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_GC0muWitgYROfhsYTgfYCJEQFPnpZVDRuCZfn1E2zcBliJt_AY4EjT5i
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2012, 19:31
Ma radim neki projekat caffe racera od mog starog BSA motorcikla.....imam negde skicu...svodi se na vise puta ponovljeni i tri boje reprodukovani logo

http://www.brandsoftheworld.com/logo/bsa-2
pa u ovom fazonu ali airbrush
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_GC0muWitgYROfhsYTgfYCJEQFPnpZVDRuCZfn1E2zcBliJt_AY4EjT5i

ako je to ovo, predobro mi izgleda !!!

DISTRICT

skontao sam dezen, jako je dobro...oces moje gustere one:)))

UFF

evo ja cu da ti kazem sta mislim o ceni

retko ko ce da ti da vise od 100e za kompletno farbanje kacige

a vecina ni toliko

DISTRICT

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 19:46
evo ja cu da ti kazem sta mislim o ceni

retko ko ce da ti da vise od 100e za kompletno farbanje kacige

a vecina ni toliko

dobro sad vecina-manjina je diskutabilno, pitam za misljenje sve vas ponaosob  [cheers]

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Pa zavisi koliko im vredi kaciga i da li je izgrebana...
ako nije neka skupa vecina ne bi dala ni 50e
bolje da kupi novu

DISTRICT

pretpostavljam sa materijalom i da ja dodjem po kacigu i vratim ti je  ;)

DISTRICT

#132
Citat: UFF poslato 17 Januar, 2012, 19:52
Pa zavisi koliko im vredi kaciga i da li je izgrebana...
ako nije neka skupa vecina ne bi dala ni 50e
bolje da kupi novu

Pa u tom slucaju i ja bi pre kupio novu a isharao je bojicama :D

Kengur

Ovo sto je UFF rekao je poenta price. Da je kaciga placena 500/600e, onda ti i nije zao da das 200+e za saranje... Imas vrhunsku zastitu, plus izgleda po tvom ukusu i zelji...

Gavrolini

ne radi se uopste o tome koliko ti vredi kaciga. Jedno je kad neko farba kacigu jer je izgrebana a sasvim nesto drugo kad neko ima novu kacigu ali zeli originalnu saru. Vidim da se umetnik potresao, ja samo kazem da  tetovazu ne bih radio kod nekog bez debelog PORTFOLIA, isto tako ni farbao dobru kacigu. Tvoj je za sad bas tanak i imas samo par radova. Nemas cime jos uvek da se pohvalis. Bolje juri ljude koji ce da ti plate materijal i da daju motor ili kacigu da radis i vezbas, ne moze se zaraditi milion za jedan dan. Pa kad budes ovde i na svakom drugom forumu imao 20 strana fotografija sa svojim radovima i lepo se vidi sta umes i sta mozes onda kazes to vam ljudi kosta toliko i toliko.

AndreyRR

Za nase uslove cena je astronomska,da crtas dobro crtas.

Probaj jevrejski sistem mala zarada veliki obrt,bitno je da kaplje.

Pretpostavljam da nemas firmu samim tim troskovi su ti minimalni.

Kao sto te pitao revolution da li to radis za zivot.

Sve u svemu prilagodi se trzistu tj nemastini,svi bi mi voleli da imamo custom kacige

ali nazalost situacija je takva kava je.

[cheers]



ЯЭВОЛУТИОН

Prvo radis za dzabe, a onda smislis lozinku...pitaj Farbacha....njegova je nesto kao:"ofarbajmimotordacutihiljaduevra" .....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DISTRICT

Citat: Gavrolini poslato 17 Januar, 2012, 20:13
ne radi se uopste o tome koliko ti vredi kaciga. Jedno je kad neko farba kacigu jer je izgrebana a sasvim nesto drugo kad neko ima novu kacigu ali zeli originalnu saru. Vidim da se umetnik potresao, ja samo kazem da  tetovazu ne bih radio kod nekog bez debelog PORTFOLIA, isto tako ni farbao dobru kacigu. Tvoj je za sad bas tanak i imas samo par radova. Nemas cime jos uvek da se pohvalis. Bolje juri ljude koji ce da ti plate materijal i da daju motor ili kacigu da radis i vezbas, ne moze se zaraditi milion za jedan dan. Pa kad budes ovde i na svakom drugom forumu imao 20 strana fotografija sa svojim radovima i lepo se vidi sta umes i sta mozes onda kazes to vam ljudi kosta toliko i toliko.

Trazis npr. da ti napravim orginalnu ideju, skicu i cenu..neko to objavi i ti to okarakterises kritickim komentarom, potom ja dam svoje misljenje na to, a ti to okarakterises mojim ''potresanjem''?, aj ok..
..nego aj mi molim te sad objasni - sta to nije kvalitetno sto si ti uocio na fotkama aprilije - i kako znas koliko je sve to komplikovano ili nije ako, kao sto si sam rekao, nisi nikad ni cica glisu nacrtao? gde je tu samokriticki stav i licno iskustvo na osnovu kojeg mozes nesto tako kategoricno da tvrdisi Gurdjijev??
(P.S. da je to rekao neko ko se bavi time licno, uzeo bih to kao veoma koristan savet, ovako ti fali portofio za taj komentar ;D)

i ponavljam, nisam skicirao kacigu za koju ne smatram da mogu da je korektno uradim, kao sto je bio slucaj i sa motorom

a gde je portfolio..ok..slazem se i obecavam bice ga, a onda cu da radim svima za DZ u inat  :D :D :D nego meni treba $$$ da napravim taj portfolio  :P  ..u principu razumem tvoju poentu, i shvatam kao dobronamernu, ali mi nije jasno cemu tolika drama oko toga, nisam nikom silom trazio nista da uradi protivno njegovoj volji, zar ne:D

DISTRICT

Citat: revolution poslato 17 Januar, 2012, 20:36
Prvo radis za dzabe, a onda smislis lozinku...pitaj Farbacha....njegova je nesto kao:"ofarbajmimotordacutihiljaduevra" .....

hahahahahahahahha znam to :)))))))))))))))))))))))))))))

DISTRICT

Citat: AndreyRR poslato 17 Januar, 2012, 20:16
Za nase uslove cena je astronomska,da crtas dobro crtas.

Probaj jevrejski sistem mala zarada veliki obrt,bitno je da kaplje.

Pretpostavljam da nemas firmu samim tim troskovi su ti minimalni.

Kao sto te pitao revolution da li to radis za zivot.

Sve u svemu prilagodi se trzistu tj nemastini,svi bi mi voleli da imamo custom kacige

ali nazalost situacija je takva kava je.

[cheers]




e to je pravi i posten odgovor !