Glavni meni

Yamasaki nece da sastavi

Započeo Bori¹a, 12 Januar, 2012, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

ma cuti,,,mi smo tovarili klincaa nekad,pre jedno 10tag godina kod mene u teretani da kupi ejakulat,najbolji protein,ima da mu narastu misisci ko kvasac,
kakav kreatin itd,otiso mali u dve apoteke,u jednoj dobio samar u drugoj ga izbacili naglavacke :P
ehehee joj koji krelac,kaze najgore mu bilo sto neka mlada lepa apotekarka  nije zanala sta je to ,ali zato ona starija iskusnija apotekarka mu fino prisla i pljaassss,,
lepo smo mu objasnili da ove mladje nis neznaju,,samo starije koke :P
joj koji lik..posle smo se svi smejali ko blesavi,bar je naucio nesto :))
brmmmm

Bori¹a

Pa i ja sam naucio nesto :D
Da vas ne pitam za savet vise, opet ce izpadne tovarenje

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

E vidis Borisa, ovo smo ti svi vratili za tvoja silna spamovanja tudjih tema.
Vidis kako je ceo forum napravio pricu bez ikakvog dogovora  :P

Ajde, za ovo da i ne ukapiras, ali za upecanog soma  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bokilic

Citat: Borisa Motorisa poslato 20 Januar, 2012, 16:04
Pa i ja sam naucio nesto :D
Da vas ne pitam za savet vise, opet ce izpadne tovarenje
ma cuti,vis da smo podmazivali,nije bilo na suvo :P
brmmmm

Bori¹a

Citat: Gaspar poslato 20 Januar, 2012, 16:06
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ajde, za ovo da i ne ukapiras, ali za upecanog soma  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Za soma sam provalio
jesam li rekao da je taj som sto je upecan tezak 75kg i dugacak 185cm?

mkt

cek bre malo  :o :o
ti si tek sad provalio da se svi zezaju  [facepalm]
brateeeeeeee ja mislio da se i ti zajebavas sa njima i sa sobom jer ti je dosadno  [rofl] [rofl] [rofl]

3006

Jo¹ nije provalio, sad se zeza jer misli da ga palimo da smo ga palili, a sve je istina...
Ili on nas pali da mislimo da nas pali da je mislio da ga nismo palili...  [dunce]
[yahoo]

mkt


Tihi_ZR

Razbusen na cetvrtu specijalu  :)

Bori¹a

Citat: 3006 poslato 20 Januar, 2012, 16:42
Jo¹ nije provalio, sad se zeza jer misli da ga palimo da smo ga palili, a sve je istina...
Ili on nas pali da mislimo da nas pali da je mislio da ga nismo palili...  [dunce]
[yahoo]

[ludak] [ludak]

misa-pei

Ovde se sve zavr¹ilo na reèima, ali tamo negde, sredinom '80-ih, moj drugar Markus objasni na¹em drugaru Nid¾i Horsu da treba da sipa kompresiju u Jawu, da mu zato ne pali. Da mu fla¹u i po¹alje ga na pumpu. Nid¾a tra¾i litar kompresije, majstor 'ladno ode na kompresor, naduva mu vazduh u fla¹u i dr¾i palac odozgo. "Dr¾i zapu¹eno, da ne izaðe kompresija. Nisi doneo èep". Uzeo mu, kao danas 100din. Za to vreme, Markus namesti neku ¾icu koja se otkaèila pa nije imao varnicu, doðe Nid¾a sa kompresijom i kroz rupu za sveæicu sipaju u oba cilindra. Naravno, motror odmah upali.

Tako da, Bori¹a, ima i gorih od tebe. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a

Bravo
Ja sam znao
Al za ulje sam se zezao, da sam stavljao kako ste mi rekli :D

MILJAN

#292
Citat: Gaspar poslato 20 Januar, 2012, 15:55
Znao sam da je Super Mint.

Bas lepo od tebe Super Minte [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
I koji andrak ste meni dali minus kada ja nisam ofirao..Veæ je bili otkriveno  :D
Cave ab homine unius libri

Bori¹a

I da, nije mi on rekao da me zezate....
Evo slika da dokazem, posto mi se smesi ban opet ;D

http://www.dodaj.rs/f/Z/lz/zCTNyrO/radovankompresija.png

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bi sada da rekapituliramo:
1. jamasaki nece da pali
2. konstatovano da je verovatno do kompresije (by Revolution...samo namamcena udica)
3. doliti kompresiju (by Kengur and Gaspar...udica spustena na zeljenu dubinu)
4. krece buckanje (by mnogo clanova fourma, koji su se sami prikljucili ili su bili pozvani da buckaju)
5. izvlacenje (by T'n'G Kopreshn ...borba je dugo trajala ali je privucen k obali)
6. zavrsni udarac (by Motomanijaci......na kraju nema ko nije tuko po glavi)
7. kraj zabave (by Bambi....a posle se cudi sto su mu pojeli mamu)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Iispratio sam celu prichu i plakao sam od smeha. Svaka chast, koji ste kraljevi, iz chista mira ni od chega napraviste vrhunsku zajebanciju...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gašpar

Revolution, nije bambi nego pepermint [glavazid]

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

o pa pepermint ce dobiti onda udicu...samo da ga sacekamo i onda buc, buc, buc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Vrhunska tema, ulep¹ala mi je par poslednjih dana, Bori¹a, puno ti hvala ¹to si imao strpljenja da mi odgovara¹ na poruke u vezi Yamasaki-ja  :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D