Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Kako da instaliram jebeni Viber??? Kaze nije kompatibilan za telefon u ovoj zemlji??? Skinuo sam preko black marketa, ali je starija verzija pa ne mogu da zovem nikoga.

Gašpar


bokilic

skajp je zakon ,barem meni...mada,radi i viber,nego gde za tablet 7inca da nadjem onu foliju za ekran,cera se malo igrala odlepila je...i sad muka,hocu da stavim novu,neznam gde da nadjem,zte light,onaj telenorov...
brmmmm

Kanarinac

Citat: Ga¹par poslato 04 Mart, 2013, 20:56
Ne postoji vise za Srbiju :D

Majku im jebem nenormalnu! I sta sad kao zabranjeno? Jos ce i skajp zabraniti

vlada_dee

Pa verovatno operateri provalili da mogu da uzmu jos para kad ne bi postojao viber...

Kanarinac

Pa znam. Cudi me da su bas viber zabranili a ostale nisu

pittatore

Citat: Kanarinac poslato 04 Mart, 2013, 21:11
Citat: Ga¹par poslato 04 Mart, 2013, 20:56
Ne postoji vise za Srbiju :D

Majku im jebem nenormalnu! I sta sad kao zabranjeno? Jos ce i skajp zabraniti
Cuti jezik pregrizao...

jevta

Citat: bokilic poslato 04 Mart, 2013, 21:03
skajp je zakon ,barem meni...mada,radi i viber,nego gde za tablet 7inca da nadjem onu foliju za ekran,cera se malo igrala odlepila je...i sad muka,hocu da stavim novu,neznam gde da nadjem,zte light,onaj telenorov...

Providna folija za auta ja seko tank pad pa mi ostalo i prelepio telefon cak mi se cini da lepse radi na dodir.

Che

Citat: Kanarinac poslato 04 Mart, 2013, 20:45
Kako da instaliram jebeni Viber??? Kaze nije kompatibilan za telefon u ovoj zemlji??? Skinuo sam preko black marketa, ali je starija verzija pa ne mogu da zovem nikoga.

probaj odavde

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&rdid=com.viber.voip&rdot=1

Kanarinac

Pa odatle sam prvo probao ali ne moze za nasu zemlju. Ovaj sa black marketa radi ali ne mogu da zovem.Nije najnovija verzija

Che

Skines apk fajl sa sajta

http://download.viber.com/viber.apk

How to install:

1. In your device menu, select Settings -> Applications -> Unknown sources (should be activated)
2. With your device, just click on the link and download the apk file, then install.
3. You may also download the file into your computer and use your device's pc interface to install it (Make sure that you have done #1).
4. Or you may simply download the file into your computer, and then attach it to an email and email it to your phone, or bluetooth it to your phone. Once received in your phone, just click on the file and install it (Make sure that you have done #1).

Kanarinac

Hvala Che, uspelo je. Sad mogu i da zovem,a ne samo da kukcam :)

con3

Citat: Kanarinac poslato 05 Mart, 2013, 18:08
Hvala Che, uspelo je. Sad mogu i da zovem,a ne samo da kukcam :)
Cak je se i ozenio :)

Che

Citat: Kanarinac poslato 05 Mart, 2013, 18:08
Hvala Che, uspelo je. Sad mogu i da zovem,a ne samo da kukcam :)

Za hvala nema nista, ali moze  [cheers]

;D

dzimika

skajp mozda i zabrane, koliko sam video spojili su se sa msn-om :D

nego jel neko zna neki programcic za pojacavanje zvuka kad se pusta muzika, nervira me jer je previse tiho pa u busu ni ne cujem kako treba muziku

Zeljkamp

Najbolji player za android je Power AMP. To je jedini program za android koji sam platio.
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

Citat: Che poslato 05 Mart, 2013, 20:36
Citat: Kanarinac poslato 05 Mart, 2013, 18:08
Hvala Che, uspelo je. Sad mogu i da zovem,a ne samo da kukcam :)

Za hvala nema nista, ali moze  [cheers]

;D

A i to sto kazes. Moze , moze

lord_oblivion

Citat: dzimika poslato 05 Mart, 2013, 20:51
skajp mozda i zabrane, koliko sam video spojili su se sa msn-om :D

nego jel neko zna neki programcic za pojacavanje zvuka kad se pusta muzika, nervira me jer je previse tiho pa u busu ni ne cujem kako treba muziku
SpeakerBoost

Citat: Zeljkamp poslato 06 Mart, 2013, 01:11
Najbolji player za android je Power AMP. To je jedini program za android koji sam platio.
Meni je non stop koèio, da ne pominjem lag(ka¹njenje) kod komandi.
n7player jede malu decu !
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar


apu

Citat: dzimika poslato 05 Mart, 2013, 20:51
skajp mozda i zabrane, koliko sam video spojili su se sa msn-om :D

nego jel neko zna neki programcic za pojacavanje zvuka kad se pusta muzika, nervira me jer je previse tiho pa u busu ni ne cujem kako treba muziku

probaj slusalice sa onim silikonskim sranjem sto se stave skroz u uvo. ja sam uzeo neke sonijeve za 1200 kinti i ne cujem vise nista oko sebe :D