Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

djolefer

:D

OverLord

GO Launcher EX

GO Locker

GO SMS Pro

Battery Monitor Widget

Barcode Scanner

Dialer One

Dolphin Browser HD

My Tracks

MyCar Locator

Note Everything

AirDroid

Photaf Panorama

Shazam

Smart Taskbar

SwipePad

TeamViewer

Viber

Ko zove?

SwiftKey X Keyboard

WinAMP

Od obaveznih, tu su jos i sve Google aplikacije za navigaciju i sl, iGO, BlackMart, Applanet (za linkove se snadjite sami :))

Ostalo su raznorazni programi koje cesto menjam i testiram, takodje razne igrice od kojih je Mau Mau nezaobilazna :)

UFF

Remote RDP
2x Client
Team Viwer
Wifi Analyzer
Wifi file transfer

Gašpar

Citat: grber poslato 23 Januar, 2012, 11:26
Malo sam se ucio da programiram za android pa sam napravio i prvu aplikaciju  [pobednik]

https://market.android.com/details?id=com.dex.kursnaLista

Kursna lista je u pitanju.... ako je neko dovoljno zaludan da je proba, nek slobodno ostavi neki (pozitivan naravno  [zena]) komentar na marketu.  ;)

Pa ova aplikacija je usla u TOP 10 FREE. Svaka cast majstore  [pobednik] [pobednik] [pobednik]

UFF

Sanity
AccuWeather
Google docs
Zedge Ringtones & Wallpapers

grber

Citat: Gaspar poslato 17 Februar, 2012, 13:51
Citat: grber poslato 23 Januar, 2012, 11:26
Malo sam se ucio da programiram za android pa sam napravio i prvu aplikaciju  [pobednik]

https://market.android.com/details?id=com.dex.kursnaLista

Kursna lista je u pitanju.... ako je neko dovoljno zaludan da je proba, nek slobodno ostavi neki (pozitivan naravno  [zena]) komentar na marketu.  ;)

Pa ova aplikacija je usla u TOP 10 FREE. Svaka cast majstore  [pobednik] [pobednik] [pobednik]
Hahaha... pazi ladno  [yahoo] [yahoo] [yahoo] Vidim ja da se skida kao blesava, da mi je neko rekao da ce se 1000 njih skinuti ja bi bio presrecan, kad ono vise od 10,000 downloada za ovih mesec dana  ;D [cheers]

RAmireZ

#66
Od aplikacija koje do sada nisu spominjane:
GPS test - kompas, nadm. visina, brzina, izlazak i zalazak sunca,
Simple Sound - profili zvona, upozorenja, tonova
MotoGP Timing 2012 (nisam isprobao, u najavi je - ima samo za 2011)

igrice:
Football Kicks - penali i slobodni udarci
Raging Thunder 1 i 2 - 3D vožnja automobila
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 17 Februar, 2012, 13:51
Citat: grber poslato 23 Januar, 2012, 11:26
Malo sam se ucio da programiram za android pa sam napravio i prvu aplikaciju  [pobednik]

https://market.android.com/details?id=com.dex.kursnaLista

Kursna lista je u pitanju.... ako je neko dovoljno zaludan da je proba, nek slobodno ostavi neki (pozitivan naravno  [zena]) komentar na marketu.  ;)

Pa ova aplikacija je usla u TOP 10 FREE. Svaka cast majstore  [pobednik] [pobednik] [pobednik]
ima Bosne u konvertoru a nema Rusije,,,Za mene neupotrebljiv skoro..
Cave ab homine unius libri

grber

Podaci su vezani za zvanični kurs NBS, a tamo nema Rusije...

Kanarinac

Kursva evra prema rublju je prilicno stabilan i krece se oko 40 rubalja za 1 evro ili 30 rubalja za1 dolar. Oscilacije su rubalj gore dole sto i nije strasno.

RRa¹ko

er zna neko kako da sync fb slike u kontakte tj kad pozovem nekog da mi prikaze sliku sa fb? ima neki program za to?

zmiya


RRa¹ko

shvatio sam, mora preko social hub da aktiviras account ;)

Pop

ElectroDroid
free aplikacija sa marketa, super dodje onome ko voli da se igra sa elektronikom..
ima sve zivo...

"Грме танки џефердари..."


Jefta

Која вам је најбоља навигација коју сте користили на андроиду?? наравно и ако има неки линк :)

Gašpar

Sygic. Svi zivi je hvale, ja jos nisam skinuo, jer su mape 500MB pa moram nesto da izmajmunisem.

UFF


grber

Igo po inerciji, mada mi fale neke opcije koje je imala winmobile verzija.

Androzic za offline karte (kalibrisane topografske karte).


AndreyRR

njesra,odmah sam obrisao zvuci su katastrofalni