Glavni meni

Software za vas android telefon

Započeo UFF, 11 Januar, 2012, 09:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: MILJAN poslato 11 Januar, 2012, 14:32
Go launcher i GO sms...Bez toga Android OS je njesra..

Za launcher se slazemo, za sms ipak preporucujem handcent  :D

nano


MIGE

klasika,ljute ptice(igrica),task killer,easy battery saver,audio guru,itd.....uglavnom sve sa marketa,sutra ce da cucne i igo  ;)

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 11 Januar, 2012, 15:14
Citat: MILJAN poslato 11 Januar, 2012, 14:32
Go launcher i GO sms...Bez toga Android OS je njesra..

Za launcher se slazemo, za sms ipak preporucujem handcent  :D
Ma imao sam..Ok je...Ali isti su...Go èak ima i neke opcije vi¹e..A ako ¹iba¹  Launcher onda je bolje da instalira¹ i sms agenta od iste firme. Kompatibilnost je bolja a i u pogledu widgeta je bolji... Opet, ne mora da bude pravilo ali ja, pouèen iskustvom, tako radim...
Cave ab homine unius libri

Che


MILJAN

Citat: Che poslato 11 Januar, 2012, 20:17
Sta je go launcher?
Pa osnovni Launcher nije user friendly... Malo opcija, mnogo koraka do ¾eljene opcije...GO launcher ti ostavlja moguænost da stavih preèice, ima¹ mnogo vi¹e opcija za prilagoðavanje i logièki je intuitivan..To ti je poèetni ekran sa opcijama za ulazak i kori¹æenje OS-a.,...
Cave ab homine unius libri

zmiya


MILJAN

Ako skida¹ samo sa marketa- ne treba ti.
Cave ab homine unius libri

zmiya

Samo sa mareketa,otkud znam okle on sam ne¹to mo¾ da skida.. :P

Bori¹a

Pazi ti sta skidas, tu ti treba zastita :P :P ;D

UFF

Kako ste prebacivali kontakte?
Npr imate fon sa non-smart os-om i foto caller id-om
sa nokie ne moze na nadroid da se iskopira preko plavih zuba
ne moze ni na karticu, na desktop u vcs ili csv moze da se bekapuje ali opet nije hteo htc sync da prihvati format
tako da sam na kraju nokiu sinhronizovao sa outlook-om pa onda njega sa androidom - oba puta one way only
postoji li laksi nacin?
za prebacivanje celog imenika a i za sinhronizaciju jer kad dodam novi kontak na privatnom posle moram da dodajem i na sluzbenom telefonu

Pop

Probaj preko onih nokijinih PC Suite ili tako nesto, narocito oni stariji malo, obicno ima opcija da se exportuje u gomilu .vcf fajlova. Nih mozes lako importovati u Android.
Preko ovog OVI suite-a sam uspeo isto, ali je drkanje, daje ti samo jedan po jedan kontakt da izvlacis, i to drag-n-drop ovican u neki direktorijum, drkanje je ali je uspelo...

"Грме танки џефердари..."


nano

Jel mozes nokiu da syncujes sa gmail?

AndreyRR

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2012, 10:16
Kako ste prebacivali kontakte?
Npr imate fon sa non-smart os-om i foto caller id-om
sa nokie ne moze na nadroid da se iskopira preko plavih zuba
ne moze ni na karticu, na desktop u vcs ili csv moze da se bekapuje ali opet nije hteo htc sync da prihvati format
tako da sam na kraju nokiu sinhronizovao sa outlook-om pa onda njega sa androidom - oba puta one way only
postoji li laksi nacin?
za prebacivanje celog imenika a i za sinhronizaciju jer kad dodam novi kontak na privatnom posle moram da dodajem i na sluzbenom telefonu
HTC je njesra  ;D ;D,znam da je i ortak imao problema
sa prebacivanjem podataka

nano

:S zavisi kako gledas imam android od g1, ne razmisljam o imeniku, google aka veliki brat obavi sve sam

UFF

ma otvoris kontakte iz pc suit-a ctrl+c pa u folder ctrl+v i dobiojes ih sve u vcf-u ili export pa csv ali android nije bio raposlozen to posle da importuje
zato sam radio sync sa outlookom
za gmail nemam pojma, ne zelim da mi svi kontakti budu nekome dostupni online..
mislio sam mozda je neko napravio aplikaciju za android koja to resava (pretvara se da je nokia kad se salju kontakti)

AndreyRR


Pop

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2012, 11:02
ma otvoris kontakte iz pc suit-a ctrl+c pa u folder ctrl+v i dobiojes ih sve u vcf-u ili export pa csv ali android nije bio raposlozen to posle da importuje
zato sam radio sync sa outlookom
za gmail nemam pojma, ne zelim da mi svi kontakti budu nekome dostupni online..
mislio sam mozda je neko napravio aplikaciju za android koja to resava (pretvara se da je nokia kad se salju kontakti)

E jbg... Ja kada udjem u People (iliti imenik), kada stitnem ono meni dugmence imam Import/Export opciju pa tu sve odradim....

"Грме танки џефердари..."


Kanarinac

Kad selektujes sve u imeniku nemas opciju send?

UFF

nemam
nemam ni opciju copy all pa da iskopiram na sd karticu i onda nju ubacim u drugi tel
tj imam opciju copy all ali kad je izaberes ne pita te gde vec odmah pocne da kopira na sim karticu

to je razlika izmedju nokia factory os i symbian
nijedan sa factory os nema send all niti copy to memory card