Glavni meni

Kawa zx7 s

Započeo dragan66, 22 Novembar, 2010, 00:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dragan66

Neki savet ....zanima me ovaj motor...ima li neko iskustva sa njim....2001 godi¹te, 750ccm


lencuga

za taj ne znam ali imam ja z750s 2005 u odlicnom stanju pa ako te interesuje .... :)
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Gile_ExtremeBoy

sgregst mi deluje kao da je sedamdeset neko..  [nono]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Guta

Model na slici je ZR7S. Ja vec dve godine vozim ovakav motor ( moj nema poluoklop i nosi oznaku ZR7) i prezadovoljan sam. Model  se proizvodio od 1999g. do 2004g. i naslednik je ZEFIR-a, ima 56 kilovata(76 konja) i 739 ccm.

Stevan

Ima clan Vulkan jedan odlican na prodaju, kontaktiraj ga ako si zainteresovan... Jako je lep njegov...

Gavrolini

motor odlicno poteze,prelep zvuk jedino sto je ovaj koji sam ja probao imao neki problem pri skretanju. Jednostavno je sam namotavao korman do kraja u stranu,morao sam bas bas da se borim s tim ali je sa njega padano tako da mislim da je nesto iskrivljeno i da nije tako fabricki.

dragan66


Model na slici je ZR7S. Ja vec dve godine vozim ovakav motor ( moj nema poluoklop i nosi oznaku ZR7) i prezadovoljan sam. Model  se proizvodio od 1999g. do 2004g. i naslednik je ZEFIR-a, ima 56 kilovata(76 konja) i 739 ccm.
[/quote]  
 U pravu si moja gre¹ka...

dragan66

Hvala svima na odgovorima...malo ih ima u gradu pa sam pomislio da je neka "proma¹ena " serija....