Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


DraganPavlicevic

Lepo ja ka¾em da je honda vrh,a jo¹ kad je repsol...Mige,svaka èast.Ako su udavaèe(ako i nisu),po¹alji ih kod mene.

MIGE

ma ona je i dobila nadimak po yamahi..cris R1..al to nama ne smeta...moz se zove kako oce  [balavi]

DraganPavlicevic

U redu,onda da delimo.Sobzirom da je ovaj snimak tvoj,ti bira¹.Samo ¹ta æe mo ako pristanu?


joka

Citat: DraganPavlicevic poslato 12 Avgust, 2014, 15:40
U redu,onda da delimo.Sobzirom da je ovaj snimak tvoj,ti bira¹.Samo ¹ta æe mo ako pristanu?
Dragane, do skoro si pisao da ne ustuknuje¹ ni jednoj cici, nemoj sad da te vata prpa!  ;)    [cheers]

DraganPavlicevic

Malo ¹ale nije na odmet.Za ovako dobru ¾ensku u stanju sam(i u moguænosti) da uradim mnogo toga ¹to nije svojstveno mu¹karcu mojih godina.Ali kako ne poznajem MIGE-a,na vreme sam se ogradio.©ta znam ¹ta èovek zna i mo¾e.Mige,pomozi.

MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 12 Avgust, 2014, 15:40
U redu,onda da delimo.Sobzirom da je ovaj snimak tvoj,ti bira¹.Samo ¹ta æe mo ako pristanu?
pa ako pristanu,mozemo samo da im lupimo po samar,da nas po necemu pamte....sigurno im ne bi naudili palamarima,ko zna sta su vec sve videle  :D [rofl]

clutch&brake

Citat: MIGE poslato 13 Avgust, 2014, 12:28
Citat: DraganPavlicevic poslato 12 Avgust, 2014, 15:40
U redu,onda da delimo.Sobzirom da je ovaj snimak tvoj,ti bira¹.Samo ¹ta æe mo ako pristanu?
pa ako pristanu,mozemo samo da im lupimo po samar,da nas po necemu pamte....sigurno
im ne bi naudili palamarima,ko zna sta su vec sve videle  :D [rofl]

mislim da ni samar nije resenje... vrvtno da ih izgazimo kao besni pa da nas pamte   [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DraganPavlicevic

Ne bi bilo lo¹e generacijo da svratite do mene kako bi smo razradili taktiku za eventualne susrete sa odreðenim ¾enskim subjektima.Da nas posle ovi mlaði ne bi zezali.Uz hladno pivo,naravno.Jugo,ovde ubrajam i tebe.

MIGE


MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 13 Avgust, 2014, 13:49
Ne bi bilo lo¹e generacijo da svratite do mene kako bi smo razradili taktiku za eventualne susrete sa odreðenim ¾enskim subjektima.Da nas posle ovi mlaði ne bi zezali.Uz hladno pivo,naravno.Jugo,ovde ubrajam i tebe.
[thumb_up]

ts.marko

A onda su najbolje drugarice oti¹le na more ...




BOKYBOY

...joooj zivoteeee...lutalico! [facepalm]

castor

Jeste, ti voli¹ te ð¾igljave… :P :P :P ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…


Ivicat




Hurricane

Citat: ts.marko poslato 13 Avgust, 2014, 17:51
A onda su najbolje drugarice oti¹le na more ...






...divi ¹to su im kolena crvena i na¾uljana  ;D