Glavni meni

Strani Butt & Boobs

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:38

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

3006

Primetio sam da sve vi¹e ljudi u poslednje vremekoristi psovku "jebeni ovaj-onaj" itd. Ovde na forumu èesto uff (normalno i bori¹a, èim je video), jo¹ poneko. To na¹a psovka nije i nije nikada bila. To je prevod bez smisla nebuloze koju Ameri trpaju u filmove da bi bilo neke psovke, a da bude op¹te prihvatljivo. Donekle ima smisla kod ljudi tog nivoa svesti i razvijenosti jezika, ali kod nas mislim da deluje sme¹no. Bogu hvala, na¹ jezik je poznat po ¹arolikosti izraza i moguænosti da na vi¹e naèina objasni¹ istu stvar. Na¹ jezik je konkretan, nema potrebe da proèita¹ dve reèenice da bi svatio u kom kontekstu se koristi koja reè, da ne nabrajam dalje. Psovki imamo mo¾da vi¹e nego ti tupavi Ameri ¾ivih reèi. Ako dva na¹a lika krenu da se pièkaraju, oni mogu samo da stanu i gledaju, smisao svega toga ne bi taj ogranièeni um mogao da shvati. Mislim da nema nièega èoveku dragog da ne mo¾e da se izvuèe barem 20-30 psovki vezanih za isto, onako na prvu. Pa samo za hleb i ¾ito vezano je preko 200. Kad je na¹ èovek raspolo¾en nekoga da trpa, onako soèno, èuæete fond koji proseèan Amer ne iskoristi u ¾ivotu, i u psovkama i van njih. Tako da, psujte ljudi na maternjem jeziku, na¹e psovke su Rat i mir za ove bolesnike koje nam postavljaju za idole.

Bori¹a

@mkt

jesam kacio, ali nisu iste slike, kad ona ubaci nove, okacim i ja ovde..

mkt


UFF

ja volim ti rec jer evo ti primer a da bude ontopic:    "jebena kurva" (ali za duze, ne za jednokratnu upotrebu)

http://trojka.rs/zanimljivosti/sira-slika/ona-trazi-muza-16-slika


vidis kako je to jebena zivopisno opisuje? :D
i jos ako se nekim cudom desi da se to shvati kao zelja pa mi je neko ispunu i bez tih 40.000e ne bi se bunio da joj radim to sto ti ne volis da ja govorim :D

TEEfqd


dzimika

nisu jos leva i desna sisa iste :D

UFF

nisu bile
sad jesu ;)

zaradilo se za nove a ti ne pratis na casu :D

upropastila se, previse usko telo za ovolike sise, pa izgleda smesno
kad neko kaze stoji ti ko piletu sise ja se ove slike setim

[attachment deleted by admin]

UFF


Gašpar


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

dusankobgd

U ovom slucaju All inclusive. =)

dzimika

drugu sleva na desno :D

mi¹ko_kolo

Ga¹o, od mene +, a za nas starije - redom! Ne biram s koje strane. ;D

UFF

nisam ja gasa
evo jos jedna ali samo za gejeve tako kaze hostapler


UFF

i ova isto samo za polu gay momke :D

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 08 April, 2013, 22:56
nisam ja gasa
Nisam tebi ni dao krs'. Njemu za ukus dajem +.

aæimo

Ja bi ovu ¹to joj pi¹e reef na majici  [srednjiprst]

Hohštapler

Citat: UFF poslato 08 April, 2013, 23:07
i ova isto samo za polu gay momke :D

Imam drugaricu koja ovo mo¾e da uradi, trenira neki ples, ¹oudens, nemam pojma..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 April, 2013, 01:27
Citat: UFF poslato 08 April, 2013, 23:07
i ova isto samo za polu gay momke :D

Imam drugaricu koja ovo mo¾e da uradi, trenira neki ples, ¹oudens, nemam pojma..


To mora da se vidi.. ovako je samo  [blahblah]