Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: SSZGO poslato 16 Januar, 2016, 14:39
Citat: dzimika poslato 03 Januar, 2016, 18:09
Niko nije osudjen jer su vlade u zadnjih 30 godina bile umesane u sve to tj davana im je mogucnost da zarade lepe sume za kratak period a zauzvrat da ne proveravaju a da su krenuli da odmotavaju klupko dosli bi do njih samih tj onih koji su trenutno na vlasti, nisam cuo da je neki bivsi politicar umro u bedi

e pa na icelandu su svi bankari pohapseni, banke prodate i novac dat narodu

jedina zemlja na svetu gde je bilo posledica...


Mislio sam konkretno na USA


OKi


dzimika

postavljao uff pre koju stranu

OKi

Ali u pretragama  :o = po imenu filma nema, takodje ni po adresi IMDB-a  [neampojma]

dzimika

nema ali ima link na youtube-u :D


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Gledao online, film je nominovan za par Oskara a klinac glumi svaka mu cast.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags

#3508
Ne znam el bilo, ali proseèan i ba¹ laganica film u sada¹njem vremenu koji je DeNiro izvukao da bude dobar film  [watching]

http://www.youtube.com/watch?v=gr6ulDgsF10




UFF

ne nzma koji je kurac denitu dal je prso sa mozgom ili parama kad je poceo da glumi sve u nekim retardiranim filmovima koji viswe blate njegovu karijeru nego sto ga velicaju, pare ne verujem da nema pa koji mu onda to kurac treba umesto da bira uloge koje ce od njega napraviti jos vecu legendu nego sto jeste

taj je jedan a drugi je onaj gde ga cerka/zena ili ko vec vraca ko mateorog retarda nazad nekom drugom clanu porodice kao evo ti ga ti se drkaj sa njim, skoro je izasao setice se vec neko kako se zove, skinuo sam odavno oba ali ni puskom da me nateras da pogledam ta govna od americkih zenskih sapunica

freepartyman

#3510
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

uffee ne seri :D ja kao zensko (ajde da kazemo da jesam) ne gledam ta sranja od filmova, prema tome ne nazivaj ih zenskim sapunicama veæ samo sapunicama molim lepo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DaChaS

The intern sa De nirom gledao skoro ..poceo solidno reko bice kao komedija on matorac dolazi na posao sa mladima u tom fazonu a ono okrenuli u americko proseravanje kako zena radi po ceo dan a muskarac je neshvacen i cuva decu kod kuce ....reko valjda ce ovaj muz da nadje vaginu do kraja filma al nista

UFF

evo ga drugo govno sa njim koje ne zelim da pogledam iako mi deluje bolje od prvog zbog nadrkanog trejlera

! No longer available
! No longer available



a evo ga i trece koji je mozda gore i od prvog

! No longer available


UFF

trazio sam jos nesto iz 2015e sto ce da ga opere i nasao ovo
ubacili lepu (kad je nasminkana) muskaracu koja sad misli da je glumica (jbg ne moze da zaradjuje u ringu do kraja zivota) i polu poznatog camumu gay-a + de nira u akcionom filmu i mislili da ce da naprave novi heat (cak se slicno i zvove) ali jebe ih nedostarak al pacina i film ispade kurac takodje ko ove gore sto sam nabrojao

u filmu se cak pojavljuju i sprejom u crno ofarbani swat bikes?  :wtf: [facepalm]

! No longer available


bigbad86

Odlican 5. Po istinitoj prici. Istinite licnosti.
! No longer available

UFF

Citat: dzimika poslato 16 Januar, 2016, 20:46
Citat: SSZGO poslato 16 Januar, 2016, 14:39
Citat: dzimika poslato 03 Januar, 2016, 18:09
Niko nije osudjen jer su vlade u zadnjih 30 godina bile umesane u sve to tj davana im je mogucnost da zarade lepe sume za kratak period a zauzvrat da ne proveravaju a da su krenuli da odmotavaju klupko dosli bi do njih samih tj onih koji su trenutno na vlasti, nisam cuo da je neki bivsi politicar umro u bedi

e pa na icelandu su svi bankari pohapseni, banke prodate i novac dat narodu

jedina zemlja na svetu gde je bilo posledica...


Mislio sam konkretno na USA



evo ok filma na tu temu


! No longer available

Slaninar

Room dobar, The Big Short gledam èim stignem - obeæava.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

da se neko slucajno ne zajebe duzme ovo govno da gleda

! No longer available

Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 25 Januar, 2016, 22:33
da se neko slucajno ne zajebe duzme ovo govno da gleda

Требао си то да кажеш пре 3-4 дана...