Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Ko je preporuci Hector's search for happiness, hvala......film je genijalan.

dzimika

Pogledaj sa njim i Kill me three times

bigbad86

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2015, 02:11
a evo i jedno bolesno sranje za jokera :D

! No longer available
Preporuka i od mene, dobar za ubivanje dosade. Mada nije tolko bolestan da ne moze sa devojkom da se gleda :)

UFF

Citat: monsterbnt poslato 09 Oktobar, 2015, 01:19
Pa ovo mora da se gleda... Da vidimo da li moze da parira Shaun of the dead.

! No longer available



evo ti jos jedan ali je sranje

! No longer available

UFF


UFF


Flavius Valerius Aurelius


Flavius Valerius Aurelius

mozda sam ja ocekivao mnogo vise, pa sam se malo i razocarao ... ali ima solidne (d)efekte
! No longer available

UFF

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 29 Oktobar, 2015, 08:24
volim vesterne ali ovo definitivno nije vestern. pokusaj horora. ima par scena na kraju filma koje su stvarno poprilicno ogavne.
! No longer available

ceo film je zasu sto se tice scena ubijanja
ali ne mogu reci da je los

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Oktobar, 2015, 10:48
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 17 Oktobar, 2015, 08:26
Smorio sam se posle 30min
! No longer available

Inaèe, èitao sam davno o ovom experimentu jo¹ u srednjoj ¹koli iz sociologije, i o onom gde su ljude podelili u dve grupe - zatvorenici i stra¾ari, pa posmatrali pona¹anja...
Do neverovatnih zakljuèaka su stigli..
Ba¹ æu da pogledam film.

ovo da pogledas

! No longer available

Flavius Valerius Aurelius

Ponadao se zbog De Nira, ali ispade sranje prve klase.
! No longer available

UFF

par dobrih (ne onih poznatih) glumaca i dobar scenario
da su ulozili neku ozbiljniju kintu bio bi bas bas
mada meni je i ovako bio ok, voleo bih da ima vise takvih

! No longer available

UFF

po trejleru pomislih da je sranje ali rekoh aj da pogledam, prva trecina filma smor, druga trecina zaplet a treca boles teska i za mene zadovoljstvo jer kako kazu karma is a bitch :D

kraj je jebeno realan i film je definitivno prevazisao moja ocekivanja jer sam mislio da je govno

! No longer available

UFF


UFF


Flavius Valerius Aurelius

Novi Dzejms Bond je veliko sranje. 1.000 metka ispalili na njega, i svi ga promasuju, ocekivano sranje. Ispade da je on jaci od Bate zivotinje Zivojinovica. Ma jeste, sigurno.

Slaninar

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 30 Novembar, 2015, 08:52
Novi Dzejms Bond je veliko sranje. 1.000 metka ispalili na njega, i svi ga promasuju, ocekivano sranje. Ispade da je on jaci od Bate zivotinje Zivojinovica. Ma jeste, sigurno.

Ovo va¾i za sve akcione filmove i manje vi¹e sve D¾ejms Bondove. Zloæe koje isprièaju ceo pakleni tajni plan. Superheroji br¾i od metka... I tako dalje. Ako te to nervira, nemoj gledati ni jedan akcioni ili D¾ems Bond.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Slaninar poslato 30 Novembar, 2015, 10:42
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 30 Novembar, 2015, 08:52
Novi Dzejms Bond je veliko sranje. 1.000 metka ispalili na njega, i svi ga promasuju, ocekivano sranje. Ispade da je on jaci od Bate zivotinje Zivojinovica. Ma jeste, sigurno.

Ovo va¾i za sve akcione filmove i manje vi¹e sve D¾ejms Bondove. Zloæe koje isprièaju ceo pakleni tajni plan. Superheroji br¾i od metka... I tako dalje. Ako te to nervira, nemoj gledati ni jedan akcioni ili D¾ems Bond.  :)

...ja sam poslednji put gledao Dzejmsa Bonda dok ga je igrao Son Koneri...svi posle njega su smesni...ovaj poslednji glumac nije cak ni smesan...jadan je...

Slaninar

Nije on jadan, nego smo mi matori.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

perlx

Vi jeste matori ali je i on jadan.                                                     ;D