Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Najtoplija preporuka za jedan od malobrojnih istinskih bisera BiH kinematografije. Autenticna slika o zivotu obicnog covjeka u bosanskim selima u vrijeme kad se socijalisticko drustvo tek pocelo razvijati. Ljudi tad nisu imali mnogo, kucu, okucnicu, nesto stoke i "ono malo duse".

Ovo malo duse ( za moju dusu ) MIKI Zenica.

mkt


K0le

Citat: mareskin poslato 27 Januar, 2015, 01:27
Citat: K0le poslato 26 Januar, 2015, 13:12
Gledao sinoæ 'Everly'.. Poèetak me je onako fino zainteresovao, dobar uvod. Posle su ga malo vi¹e zasrali sa nedoslednostima i preterivanjem, al' ok, mo¾' se gleda. Faktor koji definitivno di¾e konaènu ocenu je tetka Salma  :o [balavi]
https://www.youtube.com/watch?v=jCWXWgg5H9g

Oèajan film. Glavna glumica oèajna. Ostali glumci manje vi¹e isto tako. Re¾ija i fotografija oèaj. Efekti i ¹minka nisu lo¹i.



©ta ga tupi¹, 'esi video ti kako gospod¾a od zamalo 50 leta izgleda?   :P
©ta se sve danas snima, i nije ba¹ jaako oèajan, ali sa John Wick-om i ne mo¾e da se poredi. Tamo su scene borbe odraðene sveCki, a i ima ih gomila :D, o ostalom da ne divanimo.

mareskin

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2015, 16:59
Najtoplija preporuka za jedan od malobrojnih istinskih bisera BiH kinematografije. Autenticna slika o zivotu obicnog covjeka u bosanskim selima u vrijeme kad se socijalisticko drustvo tek pocelo razvijati. Ljudi tad nisu imali mnogo, kucu, okucnicu, nesto stoke i "ono malo duse".

Ovo malo duse ( za moju dusu ) MIKI Zenica.

Odlièan!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: K0le poslato 27 Januar, 2015, 18:10
Citat: mareskin poslato 27 Januar, 2015, 01:27
Citat: K0le poslato 26 Januar, 2015, 13:12
Gledao sinoæ 'Everly'.. Poèetak me je onako fino zainteresovao, dobar uvod. Posle su ga malo vi¹e zasrali sa nedoslednostima i preterivanjem, al' ok, mo¾' se gleda. Faktor koji definitivno di¾e konaènu ocenu je tetka Salma  :o [balavi]
https://www.youtube.com/watch?v=jCWXWgg5H9g

Oèajan film. Glavna glumica oèajna. Ostali glumci manje vi¹e isto tako. Re¾ija i fotografija oèaj. Efekti i ¹minka nisu lo¹i.



©ta ga tupi¹, 'esi video ti kako gospod¾a od zamalo 50 leta izgleda?   :P
©ta se sve danas snima, i nije ba¹ jaako oèajan, ali sa John Wick-om i ne mo¾e da se poredi. Tamo su scene borbe odraðene sveCki, a i ima ih gomila :D, o ostalom da ne divanimo.

Mislio sam da je oèajna glumica u ovom filmu, a ne da je lo¹a ¾enska :P
Ima sisu za medalju. Da izvinete.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ma debili pokusali da iskopiraju kill bill ili nesto slicno

sto je dokaz da koliko znaci gluma toliko i produkcija a i scenario

dzaba jedno bez drugog tj treceg

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Fenomenalna komedija o seksualnim fetisima. Glumi nase gore list Bojana Novakovic. Preporuka.  [cheers]
http://www.imdb.com/title/tt2785032/
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

skinuo pre par dana i ceka na listi za gledanje (videh samo scenu u garazi sa sa realnim laznim silovanjem)  [rofl]

freepartyman

Hahah odlicna scena, dokaz na sta su muskarci nekad spremni zarad fetisa svoje drage .. Inace veoma cest fetis bar iz mog iskustva.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

skoro svaka masta a ni jedna ne zeli da joj se stvarno desi

ako ju je lozilo vec sto se nije prepustila i uzivala glupaca

freepartyman

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2015, 15:13
skoro svaka masta a ni jedna ne zeli da joj se stvarno desi

ako ju je lozilo vec sto se nije prepustila i uzivala glupaca


I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

zato sto u role playu ona uvek moze da kaze stani to mi se ne svidja i koliko toliko kontrolise situaciju a i brate kad se igras sa nekim taj neko ti se vec svidja i oces da ga jebes, sigurno neces da se jebes sa nekim retardiranim odvratnim bolesnikom :D :D jel vam sad jasnije? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Hahah vazi znas koliko puta sam cuo izjave zena za nekog njima dobrog frajera ne bi se bunila da me siluje....Problem je sto bi u veci slucajeva to bio neki gadan tip...Pricam za zene koje su u fazonu rape fetisa..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: balcan girl poslato 31 Januar, 2015, 03:00
zato sto u role playu ona uvek moze da kaze stani to mi se ne svidja i koliko toliko kontrolise situaciju a i brate kad se igras sa nekim taj neko ti se vec svidja i oces da ga jebes

pa kako mislis da se uzivis i poverujes da je stvarno kad je to isti lik koji te uvek jebe? :D

bigbad86

A i u silovanje nema "stani to mi se ne svidja i kontrole situacije" :)
Evo nesto na tu temu, covek lepo iz prve ruke :)
https://www.youtube.com/watch?v=b4hNaFkbZYU

dzimika

Citat: freepartyman poslato 30 Januar, 2015, 14:22
Fenomenalna komedija o seksualnim fetisima. Glumi nase gore list Bojana Novakovic. Preporuka.  [cheers]
http://www.imdb.com/title/tt2785032/

dobar film

bigbad86

Takodje dajem filmu +
Gledao juce sa drugaricama, lepo smo se smejali.