Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


mkt


UFF

sta ti je zena   :wtf: ... od muskarca neprijatelja ovako nesto nikad ne bi mogao da dozivis ma koliko da je bolestan, da znam da je samo film ali sunce ti jebem ako ovo nije realno  :o

rekli su mi rekli da je dobar film a ja po "trejleru" mislio da je smor ali posto sam filmofil rekoh da odgledam ipak da mu dam sansu..

ovo bre treba obavezna lektira da bude za sve koji zele ozbiljnu vezi ili brak

pa se vi zajebavajte sa zenama, jer na neki veoma veoma bolesan nacin ona je to sve uradila jer ga je volela, sik faking bic

i ako mene pitate ona nezasluzena kupljena ocena koju je skoro dobio interstelar treba da ide ovom filmu jer ovo definitivno ulazi u mojih best top 100 a onaj ne moze da pridje ni u prvih 1000

Gone Girl Official Trailer #2 (2014) Ben Affleck, Rosamund Pike HD

Gone Girl - Official Trailer (2014) HD

dzimika

Mogao si odma i torent da stavis da ne gubimo vreme trazeci :P


UFF

Citat: dzimika poslato 21 Decembar, 2014, 07:29
Mogao si odma i torent da stavis da ne gubimo vreme trazeci :P


i da vam uplatim po 100e odmah da se ne mucite da idete na posao da ih zaradite :)


@redshadow jel si gledao film?

TEEfqd

@uff
jesam, plasi me taj film. film je predobar al nisam bas nesto srecan zato sto sam ga odgledao ako me razumes xD

da bacim i komentar za interstellar sa sto manje spoilera. s obzirom da sam odgledao mali milion dokumentaraca i emisija o svemiru
a i upoznat sam sa vecinom teorija o vremenu (cale dr filozofije, bavi se vremenom) bio sam bas zagrejan za ovaj film.
da skratim, u ta 3 sata ubacili su vecinu modernih teorija a rupe u tim teorijama su popunili svojom po mom misljenju shit verzijom dogadjaja.
za nekog ko nije upoznat sa teorijama i ko nije gledao dokumentarce ovaj film moze da bude vrh brate zanimljiv film do jaja i tako dalje. meni je
jednostavno dosadan. s obzirom da su sve te teorije u filmu u highlightu, ono sto se desava medju likovima je tanka prica tako da sam
i tu bio razocaran. jbg.

dzimika

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2014, 11:02
Citat: dzimika poslato 21 Decembar, 2014, 07:29
Mogao si odma i torent da stavis da ne gubimo vreme trazeci :P


i da vam uplatim po 100e odmah da se ne mucite da idete na posao da ih zaradite :)

E sad, ne mora 100, bilo bi bolje 200 :P

Nego ovo kad postavis komentar, odlican film i slicno a ne stavis torent je kao kad pusacu koji ti trazi cigaru jer je zaboravio negde , das cigaru a ne das mu upaljac

Hohštapler

...odo da odgledam film.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2014, 04:32
sta ti je zena   :wtf: ... od muskarca neprijatelja ovako nesto nikad ne bi mogao da dozivis ma koliko da je bolestan, da znam da je samo film ali sunce ti jebem ako ovo nije realno  :o

rekli su mi rekli da je dobar film a ja po "trejleru" mislio da je smor ali posto sam filmofil rekoh da odgledam ipak da mu dam sansu..

ovo bre treba obavezna lektira da bude za sve koji zele ozbiljnu vezi ili brak

pa se vi zajebavajte sa zenama, jer na neki veoma veoma bolesan nacin ona je to sve uradila jer ga je volela, sik faking bic

i ako mene pitate ona nezasluzena kupljena ocena koju je skoro dobio interstelar treba da ide ovom filmu jer ovo definitivno ulazi u mojih best top 100 a onaj ne moze da pridje ni u prvih 1000

Gone Girl Official Trailer #2 (2014) Ben Affleck, Rosamund Pike HD

Gone Girl - Official Trailer (2014) HD
Kako mozes da pomislis da Fincherov film moze da bude smor ili dosadan :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2014, 04:32
sta ti je zena   :wtf: ... od muskarca neprijatelja ovako nesto nikad ne bi mogao da dozivis ma koliko da je bolestan, da znam da je samo film ali sunce ti jebem ako ovo nije realno  :o

rekli su mi rekli da je dobar film a ja po "trejleru" mislio da je smor ali posto sam filmofil rekoh da odgledam ipak da mu dam sansu..

ovo bre treba obavezna lektira da bude za sve koji zele ozbiljnu vezi ili brak

pa se vi zajebavajte sa zenama, jer na neki veoma veoma bolesan nacin ona je to sve uradila jer ga je volela, sik faking bic


Riba je klasièan sociopata, kako se veæ to struèno ka¾e. Kakva crna ljubav.

Odlièan i realan film. I ipak je gari ispao pièka na kraju, po meni. A i za pola "zabave" je sam kriv, jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Boban_m

Gledao sam juce Hobita. Ono sto mi se dopada je da se najdirektnije nastavlja na kraj prethodne price. Sama radnja ovog dijela je prilicno linearna i nema one razgranatosti price kao sto smo do sad navikli. Nema happy end u klasicnom smislu, i iako traje skoro 2.5 sata, kao sto su ranije rekli, ostaje utisak da je prerano zavrsen. Mozda jer smo ocekivali vise. Inace gledao sam u 3D IMAX tehnologiji u bioskopu, daje vrlo realisticnu dimenziju dubine.

balcan girl

e sad da odvojim jedan dan i da napravim maraton od svih 6 delova :D :D :D
sto se tièe gone girl :D jbg sta je trazio to je i dobio :D :D :D film je extra i skroz realan :D sto bi ljudi rekli sta zena moze da smisli djavolu ne moze ni da padne na pamet :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Citat: Slaninar poslato 22 Decembar, 2014, 15:17
Citat: UFF poslato 21 Decembar, 2014, 04:32
sta ti je zena   :wtf: ... od muskarca neprijatelja ovako nesto nikad ne bi mogao da dozivis ma koliko da je bolestan, da znam da je samo film ali sunce ti jebem ako ovo nije realno  :o

rekli su mi rekli da je dobar film a ja po "trejleru" mislio da je smor ali posto sam filmofil rekoh da odgledam ipak da mu dam sansu..

ovo bre treba obavezna lektira da bude za sve koji zele ozbiljnu vezi ili brak

pa se vi zajebavajte sa zenama, jer na neki veoma veoma bolesan nacin ona je to sve uradila jer ga je volela, sik faking bic


Riba je klasièan sociopata, kako se veæ to struèno ka¾e. Kakva crna ljubav.

Odlièan i realan film. I ipak je gari ispao pièka na kraju, po meni. A i za pola "zabave" je sam kriv, jebiga.

jebem ti sunce, trebao sam pogledati film pre nego sto sam se ozenio :D
a lepo sam oduvek kao klinac govorio da se nikada necu ozeniti i ne poslusam sopstveni savet, picka mi materina bas :P

UFF

140 strana sam izdrzao da nikom ne dam hvala u temi za filmofile a sam sam filmofil jer sam cuvao za specijalnu priliku (jbg ni admin nema neogranicenu moc :)), mozete zamisliti koliko je to tesko bilo, e pa dzimika je zasluzio za iskrenost, iako sam upoznao njegovu zenu prakticno istog trenutka kad i on :D

mareskin

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2014, 01:42
140 strana sam izdrzao da nikom ne dam hvala u temi za filmofile a sam sam filmofil jer sam cuvao za specijalnu priliku (jbg ni admin nema neogranicenu moc :)), mozete zamisliti koliko je to tesko bilo, e pa dzimika je zasluzio za iskrenost, iako sam upoznao njegovu zenu prakticno istog trenutka kad i on :D

Teoretski ti je dzimika spasio ¾ivot :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Radanovic

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2014, 03:27
ne volim trke
nikad ih nisam gledao, nit sam se na njih lozio
ni za motore a jos manje za automobile
ali ovo je filmcina  [klanjam_se]  sto nece bas svi moci da shvate i razumeju...
Rush - Theatrical Trailer

upravo odgledao ovaj film ... film je OK , ali pojedini kadrovi sa samih trka su nigdje veze ... to da fotograf lezi uz ivicu staze i slika njih dok prolaze 2m pored njega pri 200+ km/h  [facepalm]...



al' samo me zanima dal' je Hunt stvarno pretukao onog novinara kad je postavio Laudi ono pitanje ?

ako jeste ...  [klanjam_se] [kralj]

monsterbnt

Jesu nekada tako stajali... Nije bilo opreme koju imaju sada....
I ne bi me cudilo da Hunt zaista jeste pretukao novinara.... bio je budala...
Smrt SVIMA!!!!

OKi