Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

lljubitelj

izgleda niskobudzetno ali me kupila montaza i muzika (podsetilo me na 28 days after) i glumci iako vecinom nepoznati ne izgledaju kao amateri
daj torent sa kog si ti skidao

mkt


Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2013, 00:52
lljubitelj

izgleda niskobudzetno ali me kupila montaza i muzika (podsetilo me na 28 days after) i glumci iako vecinom nepoznati ne izgledaju kao amateri
daj torent sa kog si ti skidao

Gledao na TV.  :D   Pustili, na TV1000 mislim. Jedna noæ u 100 dana kad sednem gledati TV uveèe. :)

Inaèe, za sve normalne æe film verovatno biti smor -samo navuèeni na Fallout, film The Road i sl. Nema zombija, nego ono - ljudska drama, pre¾ivljavanje. OK gluma, kamera doèarava atmosferu. Prièa onako, nije lo¹a, dr¾i vodu, sem pretposlednje dve scene koje su tarantinovsko-stripovski nadrealne, ali barem meni - dobre.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Slaninar poslato 03 Septembar, 2013, 00:40
Ne znam je li bilo. Ko voli postapokaliptiène filmove:

The Day Official Trailer (2012) Post-Apocalyptic Horror Movie HD

nije bilo
hvala
dobar film
posebno mi se dopao kraj  [ninjaborba]

nesic1


Plazma Keks

fuck the police and robocop

monsterbnt

Fuck copy-paste Hollywood...
Smrt SVIMA!!!!

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Hohštapler

Pa vidim da je 2013to, kont'o sam da si gledao u bioskopu (milf romantika ovo-ono)...
A i rekli smo da ko okaèi preporuku za film da stavi i torent sa kog je skinuo.. ;)

ps.
fala [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

pa ok ali nisam ja okacio jbg samo sam potvrdio da je dobar iako sam mislio da je klasicna predvidiva prica iznenadio me na kraju

ps.
u bioskopu gledam samo sci-fi sa seg mega ultra gifa efektima
ostalo je sasvim zadovoljavajuce i na velikom full hd tv-u sa pola metra udaljenosti i hi-fi ozvucenjem (+ti niko ne brani da uneses pivo :))

Hohštapler

...ni ja ne volem bioskop preterano, a u poslednje vreme ba¹ èesto idem..
Volim ja svoj komp, legnem, razgaæim se, dignem noge, fri¾ider blizu, mogu da pauziram, ako me neko smara na mob premotam.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

dobar film, pogledao ga pre mora :D
u bioskopu nisam bio od prosle godine a isto mi nekako lepse da pogledam kuci film u dobrom kvalitetu na tv-u :D


UFF


Srkut87



monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

dzimika

za one koji cekaju solidan snimak evo ga konacno

http://thepiratebay.sx/torrent/8915375/The.Hangover.Part.III.2013.DVDRip.XviD-S4A

sad samo ko hoce da ceka HD snimak