Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ivanastark

Koristim razlicite izvore informacija ;D Ova slikica je sa FB, prijatelj share-ovao :D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

MIGE

Citat: ivanastark poslato 11 Decembar, 2012, 12:05
Koristim razlicite izvore informacija ;D Ova slikica je sa FB, prijatelj share-ovao :D
ma bre ,oklen ti vremena djevojko da stalno visis na manijacima??  [neampojma] :D

ivanastark

Kraj godine, jenjava pos'o ;D  A ovde uvek ima svacega veselog, kako da ne budem tu ;D A i pada sneeg, gde cu napolje?? [rofl]
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

con3

cone jesi gledo wrong turn 1

MIGE

Citat: ivanastark poslato 11 Decembar, 2012, 12:18
Kraj godine, jenjava pos'o ;D  A ovde uvek ima svacega veselog, kako da ne budem tu ;D A i pada sneeg, gde cu napolje?? [rofl]
jes vala,mudro zboris...otisao do prodavnice(32 metara udaljena )i smrzlo mi se  [govance] :D

mkt

hvala uff  [thumb_up]
nisam se setio pretrage

Dragan_kineziolog

http://snarkerati.com/movie-news/the-top-50-dystopian-movies-of-all-time/

Ovaj sam film davno gledao i moracu opet.
They Live trailer

I naravno ko nije pogledao ovaj, nek se ne zajebava previse ;D
Dark City Trailer

Tezak je zivot nas nindzi

con3

Evo ovde ko voli horor sve mu lepo pise i ima i slikovnica ko nevoli da cita sve objasnjeno
http://www.horror-movies.ca/top-horror-movies.php?date=2012

UFF

Dark City je starija jeftinija i bolja verzija matrixa  [thumb_up] jedan od najboljih na tu temu
I sad si me podsetio kako sam se primio dok sam gledao they live (kad je izasao je bio bas dobar film)

DaChaS

Koja je sala trenutno najbolja da se pogleda Hobit usce ili ?

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

DaChaS


Joker

Delta city... Gledao sam onaj Cloud Atlas... Suvise sam ja glup da bih ga shvatio iz prve...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Dragan_kineziolog poslato 11 Decembar, 2012, 13:47
http://snarkerati.com/movie-news/the-top-50-dystopian-movies-of-all-time/

Ovaj sam film davno gledao i moracu opet.
They Live trailer

I naravno ko nije pogledao ovaj, nek se ne zajebava previse ;D
Dark City Trailer



Dark City dobar, They Live mi je bio mnogo zanimljiv kad sam ga gledao prvi put.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Pazi kad sam gledao sve sa ovog spiska.....i zaista su sve dobri filmovi.
Smrt SVIMA!!!!

Jefta

Sta se desava sa torentima??? Ni jedan ne mogu da nadjem, ili kada kucam izbacuje neke nebuloze

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Taman pomislih koji je bre qrac tarantinu da snima ove budalastine za decu a onda procitah da je on samo pomogao ovom camugi da ga snimi
te glupe (mozda umetnicke) fore (ciju ja vrednost ne vidim nit kapiram) kad skacu, trce, lete mi se ni u kill bill-u nisu svidele a ovo je tek tesko sranje i gubljenje vremena pa da se neko ne zajebe da gleda slucajno bez obzira sto su poznati glumci

The Man With The Iron Fists Official Red Band Trailer: RZA Kicks Some Russell Crowe Butt

K0le

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2012, 20:27
Taman pomislih koji je bre qrac tarantinu da snima ove budalastine za decu a onda procitah da je on samo pomogao ovom camugi da ga snimi
te glupe (mozda umetnicke) fore (ciju ja vrednost ne vidim nit kapiram) kad skacu, trce, lete mi se ni u kill bill-u nisu svidele a ovo je tek tesko sranje i gubljenje vremena pa da se neko ne zajebe da gleda slucajno bez obzira sto su poznati glumci

The Man With The Iron Fists Official Red Band Trailer: RZA Kicks Some Russell Crowe Butt

Ja se zajeb'o  [glavazid]
''imam para, 'oæem snimim filjm'' , privuèe te glumaèka ekipa , kad ono - æorak. Prièa lo¹a, muzika udri me do zore, ¾ali bo¾e novaca  [facepalm]
A Crowe  pegla ¹ulju preko kotliæa za 12 osoba  [thumb_down] , ili je progut'o jednog od onih ¾utaæa  [neampojma].

SSZGO

jeste glup film, ocekivao sam vise, tarantino je samo pozajmio uvodnu spicu ostalo je radio ovaj debil nadrogirani chamuga...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor