Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Prvi dobar akcioni film u kome glumi van dam a da nije govno, cak je i veoma dobar

Verovatno zato sto se on samo pojavljuje u njemu umesto da ima glavnu ulogu a glavni junak ima isti ludacki pogled i oci kao sszgo :) i iako ne previse poznat i iskusan dobro je odglumio

Svidja mi se kako je snimljen, drugaciji je, iako sudeci po traileru deluje kao niskobudzetno govno, sve scene su spore i skoro bez ikakve muzike a opet jako dobro odradjene i ni na trenutak mi nije bio dosadan.. inace takve filmove uglavnom ispremotavam

Ako naprave igru po njemu bice ultra popularna


Universal Soldier - Day of Reckoning Trailer

UFF

Uglavnom mrzim glupave americke komedije ali ova me podseca na lazica i na motomanijacka okupljanja   [cheers]   [flashing]

That's My Boy Trailer Official 2012 [1080 HD] - Adam Sandler, Andy Samberg

mareskin

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2012, 01:34
Prvi dobar akcioni film u kome glumi van dam a da nije govno, cak je i veoma dobar

Verovatno zato sto se on samo pojavljuje u njemu umesto da ima glavnu ulogu a glavni junak ima isti ludacki pogled i oci kao sszgo :) i iako ne previse poznat i iskusan dobro je odglumio

Svidja mi se kako je snimljen, drugaciji je, iako sudeci po traileru deluje kao niskobudzetno govno, sve scene su spore i skoro bez ikakve muzike a opet jako dobro odradjene i ni na trenutak mi nije bio dosadan.. inace takve filmove uglavnom ispremotavam

Ako naprave igru po njemu bice ultra popularna


Universal Soldier - Day of Reckoning Trailer

Scott Adkins je odlièan u martial arts filmovima. Pogledajte na imdb gde se sve pojavljivao.

Odlièan kao Yuri Boyka u filmu Undisputed II: Last Man Standing (2006)

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Odgledao Elite killer. Dobar film

UFF


dzimika

u koliko sati gledas?

UFF


dzimika

jel si vec uzeo karte ili rezervisao ili kako?

UFF

rezervises telefonom i moras da se pojavis pola sata ranije inace ode rezervacija

dzimika

to znam, nego reko da vidim da i ja idem ali bolje da odmorim jer me grlo zajebava a izgleda i da imam temperaturu

Jefta

Citat: dzimika poslato 31 Oktobar, 2012, 19:56
to znam, nego reko da vidim da i ja idem ali bolje da odmorim jer me grlo zajebava a izgleda i da imam temperaturu
Cudo nisi rekao da moras da radis :)

dzimika

e sad nemoj preterivati, mada kako je danas bilo mislio sam da stvarno necemo zavrsiti do 22h
cak u 19:50 dodje 5 korisnika :D





Jefta


UFF

to ja cuvam medju best of odavno
skupljam samo najbolje filmove ikad i samo blu ray kopije

Jefta

Upravo to. Klasike i dobre filmove moram da imam u blue ray 1080p i tako da mi stoje.

UFF

nisam bas skupljao vise sam cuvao kako naidje odlican film sa full hd rezolucijom ali evo sta imam total size so far 200GB pa kome treba nek dodje i ponese  [cheers] i externi hdd