Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


UFF

pa ok je film bre ali nisam bio nesto odusevljen a velicaju ga kao da je ne znam sta

Major

Meni je film extra s obzirom na sve dosadasnje filmove koji samo zaprepaste efektima ovaj me je bas opustio :)

UFF

ne znam za film (planiram da saznam u skorijoj buducnosti) ali traler me je kupio

Safety Not Guaranteed Official Trailer #1 - Aubrey Plaza, Mark Duplass Movie (2012) HD

mkt

Citat: Major poslato 16 Oktobar, 2012, 22:33
Meni je film extra s obzirom na sve dosadasnje filmove koji samo zaprepaste efektima ovaj me je bas opustio :)
odlican film

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 22:21
pa ok je film bre ali nisam bio nesto odusevljen a velicaju ga kao da je ne znam sta

Naravno da ga velièaju. Kada upozna¹ devojku, TO je tvoj omiljeni od novijih filmova, a omiljena knjiga ti je Mali princ. :)

Da ne govorim ¹to ima i afro-frenchmen i disabled person! Jo¹ da je batler gej...

Inaèe lep film. Ko nije gledao sliène (mlad¾a populacija), biæe mu ba¹ skroz nov i super. Meni se prilièno svideo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 23:49
ne znam za film (planiram da saznam u skorijoj buducnosti) ali traler me je kupio

Safety Not Guaranteed Official Trailer #1 - Aubrey Plaza, Mark Duplass Movie (2012) HD

deluje kao neki umetnicki film :D

ranko

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 22:21
pa ok je film bre ali nisam bio nesto odusevljen a velicaju ga kao da je ne znam sta

u 99% kada das preporuku za film ispostavi se da je vrhunski film... al za ovaj gresis silno sinko... nema veze to sa gay-romima i pravima...

prosto dobar film :)

i da... Juce sam gledao Dark Knight Rises ( neverovatno da niko nista ni pozitivno ni negativno nije komentarisao ili mi pretraga ne radi ) ... i samo cu reci ... WRH !!!  ( ok ... ne bas ceo film ali 90% filma je WRH a 10 % malo kontradiktorno i glupo al ajde brzo se menjaju scene )

mada mi se cini da sam u fazonu da se Christian Bale iskenja i to snimi da bi mi se dojmio film :)

Borko_motorko

The Intouchables! Fantastièan film, topla preporuka.

http://www.imdb.com/title/tt1675434/
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

Major

Dobro je sto pratis temu...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

ranko jbt pa nisam ja rekao da je film los samo kazem da nisam odusevljen
a sto se tice betmena poslednja dva su odlicna  [thumb_up]

sinoc pogledah stolen i razocarah se

Stolen Official Trailer #1 (2012) - Nicolas Cage Movie HD




zna li neko zasto je nicolas cage tako nisko pao i u poslednje vreme glumi samo u nekim niskobudzetnim filmovima?

steta jer po meni je on dobar glumac

Major

Jeste vec zadnjih par godina glumi u glupostima. Vise se i ne secam filma koji me je odusevio, a da je on glavni glumac.
Mada negde mi u malom mozgu da je rekao da ga vise smaraju te ogromne produkcije i da ce sad samo u nizim produkcijama da glumi.. tako nesto ebem li ga.

dzimika

ladno je film na 12. mestu posle 4 nedelje prikazivanja, dok neke glupe idiotske komedije su medju prvih 10, sto dovoljno govori koliko su glupi oni ameri

End of Watch - Official Trailer [HD]

UFF

ici cu u kolosej ovih dana da pogledam ovo zbog efekata

SUDIJA DRED 3D ( DREDD 3D) - trailer



mada bi radije ovaj gledao... mozda pogledam oba

Divljaci (Savages) - Trejler [HD]

dzimika

kad bi isao da gledas savages? nije se jos pojavio neki pristojan snimak

UFF

za vikend verovatno
hocemo zajedno?

dzimika

pa mogli bi, samo da vidim sa zenom da napravimo dogovor za malog sa mojima pa da izadjemo malo, nigde nismo isli vec dugo :D

Major

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2012, 20:24
za vikend verovatno
hocemo zajedno?

Dvoje su se tako smuvali ;D

UFF

Pogledao veceras sudiju dred u 3d
ok prica i odlicni 3d efekti, ocekivao sam dosta losije tako da sam prijatno iznenadjen


svakako vredi pogledati u bioskopu, za dozivljaj kod kuce ne garantujem