Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika



Joker

Dajte link za TED ali da vredi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF


Slaninar

Ted i DIktator su odlièni. Diktatora sam vodio mladog roðaka da gleda, ne znajuæi kakav je film. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Od kada radi Pirate? Ja juce pokusavao ali nistal...

Hvala Uff...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

od jutros ;)

pustio sve da se skida ali ipak mora da se zna sta mi je on top prority list no.1  :-[

Bori¹a

au jbt preko 1300 ti brzina, meni kad predje 100 ja srecan ;D

UFF

tedia sam skino za par minuta - jokeru link sto sam ti okacio je do 00 meni svlacio 1.3 mbit/sec

nego borisa sine znas li sta je ono sto skidam pod br.1?

Bori¹a

hookers from czech hahaahha znam, zanimljivi su ;D

gledao par puta po ¹umi nekoj

UFF

ccc

nisu to kurve
to su fine kulturne normalne svakodnevne devojke koje su podlegle iskusenju jer im je opao moral pri pomisli na novac koji im u tom trenutku za malu uslugu nude

dzimika

Citat: Borisa Motorisa poslato 04 Oktobar, 2012, 23:06
au jbt preko 1300 ti brzina, meni kad predje 100 ja srecan ;D
meni ide i do 2.0MBs kad je dobar torent

inace za magic mike nemoj da gubis vreme, za ted-a slobodno pusti od prve trecine filma, a sto se tice ovog sa nikolasom mislim da je sranje kao ono gde se vraca iz pakla, podlegao je holivudskoj hiperprodukciji, ovo ostalo je otprilike sve B produkcija

Slaninar

Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2012, 00:38
inace za magic mike nemoj da gubis vreme, za ted-a slobodno pusti od prve trecine filma, a sto se tice ovog sa nikolasom mislim da je sranje kao ono gde se vraca iz pakla, podlegao je holivudskoj hiperprodukciji, ovo ostalo je otprilike sve B produkcija

Ted je amerièki film, lagan, al' sam se slatko nasmejao. Dobar za pogledati kod kuæe. "Where is my ring, motherfucker?!?" :)

Diktator je fenomenalan film. Dobro bolestan. Satirièan i duhovit. Neka je i © produkcija, prièa i gluma su super.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: Borisa Motorisa poslato 04 Oktobar, 2012, 23:06
au jbt preko 1300 ti brzina, meni kad predje 100 ja srecan ;D

Jel sam ja slep ili sta.. pise 1.3kb?? Najveca brzina je 662kb koliko vidim...

Sad cu da pocnem da skidam.

E upravo sam skinuo i ovo:

LOOPER - Official Trailer - In Theaters 9/28


dzimika

Citat: Major poslato 05 Oktobar, 2012, 09:12
Citat: Borisa Motorisa poslato 04 Oktobar, 2012, 23:06
au jbt preko 1300 ti brzina, meni kad predje 100 ja srecan ;D

Jel sam ja slep ili sta.. pise 1.3kb?? Najveca brzina je 662kb koliko vidim...

nisi slep samo ti slabo ide matematika :D

Citat: Slaninar poslato 05 Oktobar, 2012, 08:04
Ted je amerièki film, lagan, al' sam se slatko nasmejao. Dobar za pogledati kod kuæe. "Where is my ring, motherfucker?!?" :)

Diktator je fenomenalan film. Dobro bolestan. Satirièan i duhovit. Neka je i © produkcija, prièa i gluma su super.
znam ja sta uff voli i znam da ce se sloziti samnom :D
svaki americki film moze da se pogleda ali retko koji u poslednjih 10 godina ostavlja utisak tj napravljen je samo da bi se zaradile pare

Major

Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2012, 10:04
nisi slep samo ti slabo ide matematika :D

Ma skapirao sam ja da brzina ide preko 1.3 kad bi isli pojedinacno.. nego se bas potrefilo da stoji 1.3kb i kazem jel sam ja zaboravio sta bese kb, a sta mb ili sta se desava ;D

Slaninar

Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2012, 10:04
znam ja sta uff voli i znam da ce se sloziti samnom :D

[gej]

[andjeo]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ranko

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 23:10
tedia sam skino za par minuta - jokeru link sto sam ti okacio je do 00 meni svlacio 1.3 mbit/sec

nego borisa sine znas li sta je ono sto skidam pod br.1?

Uff hoces Aladin vesti ili Aladin vesti ?

ps. jel onaj prvi na listi iz Public Agent produkcije ili Mofos ? Generalno Public Agent je keva za ove + prska u nj pa ove popizde :)

pps. naravno glupo je i pomenuti ali ipak zbog mladjih narastaja hocu, sve je namesteno i glumice su manje vise poznate ... nisu bas dobijale zlatnog stojka na dodelama ali nisu ni pocetnice...

EDIT : i javite sta valja od ovih filmova gore ... mada cu ih svakako proveriti na imdb... ispod 7.5 ne skidam , mada ako preporucite ocu...


dzimika


Jefta

Скидам ТЕД брзина 1,2 Мб константно, мада када скидам са неког доброг торента иде до 2,2. Свидео ми се трејлер :)