Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


MIGE


AndreyRR

Film traje 85 minuta,o pljaki u norveskoj po istinitom dogadjaju,nije los  [neampojma]

Nokas-Trailer

DaChaS

Jeste da je film ono propaganda za amerikance da se loze i prijave u vojsku ali opet nije lose da se ubije vreme,nije neka duboka prica klasika za kokice i neko pice

Act of Valor - Trailer


Major


zVuk

jeste fake, ja ga skino i nece da radi....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika


UFF

sad ce da te iznapusvaju kad se ponadaju da ce da ga skinu da pogledaju i onda shvate da jos nije niti ce skoro da izadje :D

nano

Citat: AndreyRR poslato 22 Maj, 2012, 12:15
Film traje 85 minuta,o pljaki u norveskoj po istinitom dogadjaju,nije los  [neampojma]

Nokas-Trailer

Nije los, al je kako bi reko drugaciji. Da su ameri snimali sve bi ekspodiralo, policija ih uhapsila i bila bi neka bitcharka... promena prija...

ps. da je meni onaj MP5 ;D

AndreyRR


Plazma Keks

jednom sam pisao u jednoj temi kako sam kosio pandure sa heklerom zajeban automat ;D

Major

Juce sam ga pogledao i samo pozitivni utisci. Ko nije gledao obavezno da pogleda!


The Intouchables - Official Trailer [HD]

AndreyRR

ovo deluje zanimljivo

Major

Snimljen po istinitoj prici, stvarno odlican film. Nema specijalnih efekata, nema sisatih plavusa, nema pistolja i opasnih likova ali zato ima odlicnu pricu i odlicnu glumu!

zVuk

ne znam da li je neko ovo postavljao u temi, ali odlican film....

Inglourious Basterds - Official Trailer 2 [HD]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Dragan_kineziolog

Citat: MajorSoul poslato 24 Maj, 2012, 08:53
Juce sam ga pogledao i samo pozitivni utisci. Ko nije gledao obavezno da pogleda!


The Intouchables - Official Trailer [HD]

Predobar film. Inace volim francuske filmove..uglavnom
Tezak je zivot nas nindzi

Major

^^
Ja sam se odusevio tj francuzi ne prestaju da me fasciniraju svojim filmovima :)

AndreyRR

odakle si ga skinuo

Major

Citat: AndreyRR poslato 25 Maj, 2012, 08:54
odakle si ga skinuo


Ja sam ga skinuo odavde jer imam rapid nalog:

https://rapidshare.com/#!download|265p9|3181309697|ib.u27742.RMTeam.rar|743741|R~E5485ABDFC2F07FF2BBD065BEB4E356E|0|0

A imas ga i na torentu:

http://thepiratebay.se/torrent/7122618/The.Intouchables.2011.720p.BluRay.x264-LOST_%5BPublicHD%5D