Glavni meni

Tema za cestitanje svih rodjendana!

Započeo Gašpar, 17 Novembar, 2010, 11:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa


UFF


Lazic

#902
[srednjiprst][cheers] :-*


@Brango:
Hvala brate... :D [cheers]

@yoya:
Hvala prezime... :D [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Pravo da ti kazem nisam verovao da ces docekati i ovaj rodjendan.....nesto si ucestao sa padovima po sljunku....izvadio si se na nevoznju motora...ipak se sa Caddyem teze pada :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

srecan rodjendan sve najbolje.... [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Tihi_ZR

U ime firme T'nG kompresn cestitam svom poslovnom partneru rodjendan. Ziv bio i veliki porastio  [cheers]

Kengur

 [talas] [slavlje] [slavlje] [slavlje]

Zelenko srecan rodjendan! :)

Gašpar


Lazic

Konju matori, 22 godine si sprcao u guzicu, a pona¹a¹ se kao da ti je 3n8... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers] [cheers] :-* :-* :-* :-* :-*

Lazic

Citat: revolution poslato 12 Avgust, 2012, 14:23
Pravo da ti kazem nisam verovao da ces docekati i ovaj rodjendan.....nesto si ucestao sa padovima po sljunku....izvadio si se na nevoznju motora...ipak se sa Caddyem teze pada :)

Tebe sam nekako propustio, ipak mi je bio ubedljivo najgori roðendan u ¾ivotu, oprostiæe¹ mi... [cheers] :-* Gde sam stao...? ah da:

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

MIGE


Major


prpa_zr

Sreæan Roðendan :D

[slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje]

AndreyRR

Stealthy srecan rodjendan,i samo nisko  [cheers] [cheers]

monsterbnt

Srecan rodjendan i veliki porasto :D
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Srecan rodjendan da ti se sve zelje ostvare i da naucis da vozis motor...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Milomir27

pa nek je sa srecom,na tortu da zoves

Ivan1979

Srecan rodjendan Gasi zeli ekipa iz coska uz pesmu Srecan ti rodjendan suuunce moje dragoooo    ;D
[cheers]