Glavni meni

Tema za cestitanje svih rodjendana!

Započeo Gašpar, 17 Novembar, 2010, 11:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

happy ovo- ono, brate, ako me razume¹ i svaka ti dala vode iz bokala, ovo-ono brate i tako...aj ¾iveli..
Cave ab homine unius libri

prpa_zr

Citat: MILJAN poslato 03 Avgust, 2012, 00:55
happy ovo- ono, brate, ako me razume¹ i svaka ti dala vode iz bokala, ovo-ono brate i tako...aj ¾iveli..

[cheers]

Che


Major

Citat: Che poslato 03 Avgust, 2012, 09:30
Malo kasnim, ali Prpo ziveo!  [cheers]


Takodje!!!

Srecan rodjendan i ostalima! ;D

aleks89rd


Kengur


monsterbnt

I bre Lazicu al si matoooooor :D

Pa aj da nam budes bar duplo matoriji i da svake godine dobijes ovako neku lepu tortu. (i naravno podelis sa drugarima)

Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Zverka

LAAAZIIIICUUUU draaagoo bice...jedno...SVE NAJLEPSE TI OD SRCA ZELIM....
ljubi te zver...puuuno puuuno puuuuno ...
da ti se sve i najmanja zeljica ostvari...DA MI BUDES UVEK  NASMEJAN I BLESAV...
jos jednom
SRECAN RODJUS ...o ti dragi stvore :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Ruza-Bandit


Plazma Keks

srecan rodjendan, kome god da je... ;D

mkt


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

joka


mali_zmaj

jin-jang

easy


Major


Lazic

Hvala svima, izvinjavam se sto se ne javih ranije, u Valjevu sam kod kumova bez kompjutera, a telefon ne volim, al sam morao da se javim, makar kucao poruku 6 puta...

HVALA MOJE MANIJAKINJE I MANIJACI, VOLIM VAS NAJVISE NA SVETU, SVE... [cheers] [cheers] [cheers]

Dobro ne bas sve, a neki ni mene vise ne vole dovoljno, da kazu srecan rodjendan... [slomljenzid]

BANE BROTHERHOOD

 duvaj  ga opeglaniiiii  ;) srecan ti rodjendaaaaaaaan ziv bioooooo i velikiiii mi porastaooooo i josh dece da napravish i  da i dalje budes manijak kakav jesi  i nemoj da se menjash  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!!! [cheers] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!