Glavni meni

Hi-Fi ili vase ozvucenje

Započeo UFF, 05 Januar, 2012, 19:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Havarijo, sad mo¾e¹ i svadbe da poène¹ da radi¹ [rofl] [rofl] [rofl]

svetac

infinity reference 51i  [kralj] +magnat matrix sateliti i neki philips za centralni
denon AVR-1705(skinuta AFA na ceni)  [yahoo]

Havarisan

Citat: Ga¹par poslato 29 Decembar, 2012, 12:03
Havarijo, sad mo¾e¹ i svadbe da poène¹ da radi¹ [rofl] [rofl] [rofl]
Ja imam razglas bas odavno, ali ga koristimo samo za zajebanciju tako ponekad pevamo karaoke.  [yahoo]

imam i neke Hi-Fi stvarcice, ali ovo roka kao ludo.

Mad Max

hocu da kupim neko ozvucenje za stan (ne mogu sad citat svih 9 stranica), ne razumem se nesto preterano niti se trudim, gledao sam kucna kina 5.1 ili 2.1, najradije bih sa bezicnim stubnim zvucnicima, sad, sta je pametno kvalitetno i povoljno. drugar mi je rekao da bezicni hoce da imaju smetnje, naravno uzeo bih nesto kvalitetnije, jer imam nekad svoje momente da dajem snage "volumen"-u
Brzi od smrti, Jaci od bola



despic

Citat: easy poslato 29 Decembar, 2012, 11:47
to gore je stage mixer za izgleda 4 +2 kanala ako se ne varam. despic ce znati bolje
ne znam sta mislis pod stage mixer, za prakticnu primenu live nastupa bas i nije :)
ima inpute za mic, i koliko vidim za video :)
znam samo da je relativno skup i da se veoma tesko prodaje...
cudi me sto je pravljen za rack...
jednom recju, nemam pojma za sta sluzi... :)
havarijo...cime guras kutije?
klasican divljak

Havarisan

imam neku Yamaha mixetu pogledacu model ako te zanima. dok nisam uzeo nju gurao sam sa nekim hi fi pojacalom Onkyo, sony.

despic

glupo je da ne iskoristis punu snagu zvucnika :)
klasican divljak

Havarisan

ovaj Onkyo sto imam ih gura kao lud

stilgar

#170
Citat: Purec poslato 26 Januar, 2012, 06:59
Ja imam istu ovakvu istoriju, i dalje radi :)

http://www.njuskalo.hr/image-w450/hi-fi-komponente/ei-nis-hsr-160-slika-6152692.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/8060/zvucnicihsrhifi160slika.jpg
moje prvo pojacalo tamo negde 1974. HSR 48 legenda :) rado bi ga imo i danas da sluzi za ukras :) na njega je bio prikljucen gramofon tandberg tt5000 ako se dobro secam ...
sad imam onkio koje sam kupio sa sve malim zvucnicama u paketu, muziku filmove gledam sa sony bluray playera, imam jos uvek i neki gramofon Akai stoji mi treba iglu da zamenim...
pre njega puna soba zvucnika jamo mision subwofer mision back centar ma nema gde da se okrnes u sobi. vise nego zadovoljan sa ovim onkiom RXV 380 za filmove vise nego dovoljan :)

[attachment deleted by admin]

NesaFZR

Citat: stilgar poslato 30 Decembar, 2012, 19:35
Citat: Purec poslato 26 Januar, 2012, 06:59
Ja imam istu ovakvu istoriju, i dalje radi :)

http://www.njuskalo.hr/image-w450/hi-fi-komponente/ei-nis-hsr-160-slika-6152692.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/8060/zvucnicihsrhifi160slika.jpg
moje prvo pojacalo tamo negde 1974. HSR 48 legenda :) rado bi ga imo i danas da sluzi za ukras :) na njega je bio prikljucen gramofon tandberg tt5000 ako se dobro secam ...
sad imam onkio koje sam kupio sa sve malim zvucnicama u paketu, muziku filmove gledam sa sony bluray playera, imam jos uvek i neki gramofon Akai stoji mi treba iglu da zamenim...
pre njega puna soba zvucnika jamo mision subwofer mision back centar ma nema gde da se okrnes u sobi. vise nego zadovoljan sa ovim onkiom RXV 380 za filmove vise nego dovoljan :)
eh,tandberg,norveski,davno imao,nazalost izgorelo sve u pozaru

Icemilutin

Pazario sam ovo èudo proletos u Tehnomaniji za 18K, na akciji. Izvadi¹ ke¹ i nosi¹ kuæi pojaèalo, tjuner, risiver, kutije... Sve ti Japanac lepo upakovao, da nema¹ za¹to da  [glavazid][veryangry] ¹ta sa èime ide ili ne. Inaèe, ma¹inerija je fantastièna, ali mislim da se kom¹ijama ba¹ ne¹to i ne sviða  [neslusam]

[attachment deleted by admin]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Havarisan

i na kineza copera su stavili sve, ali kad uzmes nekog intrudera, viraga.....

Icemilutin

Citat: Havarisan poslato 31 Decembar, 2012, 14:26
i na kineza copera su stavili sve, ali kad uzmes nekog intrudera, viraga.....

samo sto ovo nije kinez  :-)
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Havarisan


Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Vlajko

Slièna sonijeva linije kupljena pre jedno 10-*15 godina..i jo¹ uvek radi i bije za sve pare..

Dodu¹e crko cd..ali kome jo¹ to treba..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

krsta63

Sansui AU 717. Sta znam, naviko sam na taj zvuk (Kao mali sam imao AU 217).

despic

sad ce vecina da me pljuje al bole me qrac...yamaha kida
klasican divljak