Glavni meni

K: AGP Kartaja i SD ramaja

Započeo ranko, 05 Januar, 2012, 19:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ranko

U stilu Guzvarikusa iz popularne nam serije Majstor Paganini :

Jel ima neko neku do jaja AGP karticu sa brdom rama i 2 modula SD ram memorije od po 512mb ( il 2 modula po 1gb ) ?

Za uzvrat nudim ATI Rage pro 128 AGP ( 128 je oznaka ko sto su kola... nije mb memorije ) , i 2 modula SD po 256... i naravno u stilu Guzvarikusa neku doplatu...

E sad... poenta ovoga je da se vi zajebete ali da to kasno provalite... znaci odradimo kombinaciju , ja vama ovu vrh opremu i neki sitan cash a vi posle : pu al sam se zajebao trebao sam da mu uzmem 500 kinti umesto 250 :)

ps. U zadnje vreme sam u do jaja guzvi ali mogu da slikam ovu krdzu koju imam u kompu… Naravno mozemo I da pravimo dil ( trenerka stiiilll ) bez da uzimate ovu moju starudiju ali onda placam manje  :)  ... Generalno vidim na limundu da nije skupo ali brate mrzi me da se jebavam sada sa licitacijama reko mozda ima neko nesto...

ppps : ovde treba da stoji ona macka sto ripa ! Znaci obaveeezno!!!

UFF


YoYa

 [rofl] [rofl]  [rofl] [rofl] [rofl] uvek umrem od smeha kad vidim ovu macku samoubicu...

ranko

ma ovu sam trazio ... ova je za obavezno... ripaaaaa :)


UFF

ta je iz 2011te
nije vise IN
sad se nova koristi :D

Gašpar

A da napravimo izbor za "obaveznu macku" u sezoni 2012?  ;D

Moji predlozi







UFF


ranko

ej smorili ste ga s ovim mackama ( osim ove zadnje... prava sijamka :) ) i glasam za Gasparovu zadnju...

nego jel moze strucno PIPANJE :

ako mi krs komp kaze ovo : BUS Speed AGP 66MHz ( inace AGP je 4x ) dal mogu da mu roknem bilo koju AGP kartu ( koja ima 400 MHz memoriju ) koja je naravno 4x bus ?

Ako sam iole pratio na casu , kada je AGP slot 4X tu ne moze da se turi kartica koja je 8X ?

UFF

To da platis ciganima da dodju da odnesu

Uncle Bob

Mojne da mesas romsku nacionalnu zajednicu evo ja cu da se zrtvujem d uzmem za garazu. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

SSZGO

brate taj komp stvarno ima negativnu vrednost izrazenu cenom...

stavi ga u akvarijum, prazan, napuni uljem, vidi jel ce da sljaka i dalje, hard disk ostavi van ulja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ranko

hehhe Hvala UFF-u i SSZGO-uuu na nesebicnom malerisanju... sinoc crko jedan od hardova... i to bas onaj gde je operativni... sreca manji hard... koliko mali ? jel se secate Maxtora od 40gb :)

ps. nema bacanja... imam kuci jos veceg lesa od ovog PIII otpisanu u Lufthansi :)  jbt telefon mi ima brzi procesor nego kompovi :)

pps. vec sam licitirao tako da ako da bog pasce giga memorije i grafika od 256 sega mega

monsterbnt

Citat: Gaspar poslato 05 Januar, 2012, 21:22
A da napravimo izbor za "obaveznu macku" u sezoni 2012?  ;D

Moji predlozi




ja glasam za ovu
Smrt SVIMA!!!!