Glavni meni

Vulkanizerska radnja Mata16v

Započeo dzimika, 19 Novembar, 2010, 20:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Verujem da vecina zna za matu koji je jedan od retkih vulkanizera koji rade motor program u srbiji, u smislu da radi demontazu sa motora, demontazu gume, montazu gume, balansiranje, montazu na motor, tj celokupnu uslugu, cene vise nego korektne a takodje prodaje i gume u ciju cenu ulazi i pomenuta demontaza i montaza.
mata se nalazi u mladenovcu sto nekima mozda nije usput ali opet kod njega dolaze ljudi i iz NS, KG, KS i slicno
Ja sam proletos pazario novu prednju michelin anake 2 gumu za 75e a po toj ceni je i u madjarskoj bez PDV-a i montaze
Verujem da pored mene ima jos mnogo zadovoljnih musterija

misa-pei

Sve preporuke za Matu. Idem u Mladenovac kad god treba ne¹to da mi se sreðuju gume. U cenu koja je obièno ista ili ni¾a nego u radnji, dobija se skidanje, montiranje, balansiranje i punjnje gume azotom, naravno i vraæanje toèka na motor. Ljubazan, brz, lafèina deèko.

Radi i centriranje trapova na kolima, vrlo povoljno, sigurno jeftinije nego u BG.
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

Takoðe, jo¹ jedan zadovoljni korisnik.

Popsy

èuo sam sve pohvale za matu, meðutim kada sam trebao da menjam gume zamena sa balansiranjem je bila 1000 din po toèku i jo¹ gorivo do tamo bi me iza¹lo 25€ a to mi je ceo rezervoar (i bilo mi malo mnogo u momentu) tako da sam zamenio kod lokalnog vulkanizera sa Karaburme za 600 dinara obe gume (dodu¹e ja sam skinuo toèkove i bez balansiranja)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

Citat: Popsy poslato 20 Novembar, 2010, 02:58
i jo¹ gorivo do tamo bi me iza¹lo 25€ a to mi je ceo rezervoar
da li mislimo na istog coveka? :D
do mladenovca i nazad od zeleznika ima oko 120km sto mu dodje nekih 6-7l goriva a mozda i manje km ima nisam sada siguran tako da nikako nije 25e
nego mozda do 2000din sve ukupno sa njegovim troskom pa cak i da se klopa nesto tamo
e sad posto popsy vozi tenk a ne motor njemu treba 25e da bi otisao do mladenovca i nazad :P
nije kao svi normalni ljudi uzeo hondu :D

misa-pei

Mislim da je to Popsy uraèunao ruèak odgovarajuæi njegovim gabaritima :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

dzimika

pa i ja to mislim mada opet mislim da je uracunao rucak za vise osoba pored sebe jer za te pare u mladenovcu uzmes kilo prasetine :D

UFF

Johny ne podcenjuj Popsyjeve sposobnosti!  ;D

Libero

Matu sam upoznao kad sam oti¹ao na monta¾u, u Mladenovac.Kod njega naruèio i montirao na KLE-a, Michelin Anakee 2, prednja 90/90/21  i zadnja 130/80/17, usput montirane i nove unutra¹nje gume (Continental). Uraðeno i balansiranje toèkova. U tom momentu imao je najkorektniju ponudu za Anakee do koje sam mogao da doðem bez previ¹e cimanja.
Naruèio gume koje i kakve sam hteo, èovek zvao kad su stigle, cena dogovorena unapred, uradili posao za pola sata... To volim, 'ajmo dalje!
Preporuka!
Pozdrav za forum i Matu.  [cheers]

Popsy

Citat: johnynovak poslato 20 Novembar, 2010, 11:10
Citat: Popsy poslato 20 Novembar, 2010, 02:58
i jo¹ gorivo do tamo bi me iza¹lo 25€ a to mi je ceo rezervoar
da li mislimo na istog coveka? :D
do mladenovca i nazad od zeleznika ima oko 120km sto mu dodje nekih 6-7l goriva a mozda i manje km ima nisam sada siguran tako da nikako nije 25e
nego mozda do 2000din sve ukupno sa njegovim troskom pa cak i da se klopa nesto tamo
e sad posto popsy vozi tenk a ne motor njemu treba 25e da bi otisao do mladenovca i nazad :P
nije kao svi normalni ljudi uzeo hondu :D

ja sam raèunao 20€ za dva toèka i 5€ za gorivo a onda sam sraèunao da treba ne¹to i da se jede usput pa sam odustao :P :P :P
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

SSZGO

Toliko poruka a niko da ostavi covekov broj telefona ??? [prebicute]
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika


alexanto

Jo¹ jedna zadovoljna mu¹terija!!! [thumb_up]
Svaka preporuka!!! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Ja sam zapucao iz ®ablja za Mladenovac da bih menjao zadnju gumu. U ceni je i monta¾a i balansiranje !
A evo kako treba raskupusati Atlantic-a da bi zamenio zadnju gumu:



Jo¹ jedna informacija za kolege: Kod Mate mo¾ete naruèiti i Xenon-e. Kao i kod guma tako i kod ovog programa - svaka preporuka!!!

Dzigi Boy

@ Libero, posto je prednja Anakiee 2 treba mi jedna???? Jel ima covek ili se narucuje???

Vlajko

Meni je bas kul da se provozam i da tata Mata opravi opanke..

Zna znanje, a ne ko ovi nasi Beogradski.. te skini ih ti i dones (al bez balansiranja naravno.. ko jos balansira tockove), te veliko mi je ne moz da mi udje..

+ odlicna kombinacija za anake..

Dzigi, okreni pa pitaj.. pre se narucivalo sad rece da ima.. proveri..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dzigi Boy

hmmmmm hvala Vlajko, mada nesto se mislim, znam da ih ima u osijeku, pa mogli bi neki kojima takodje treba otici po Michelin......naravno kada skoci temperatura i kada se asfalt malo zagreje........

Ako ima neko zainteresovan neka se slobodno javi:)))))))))))))))))))))))

Vlajko

Posto su u Osijeku anekee 2 ?

set sa montazom i balansiranjem + koliko km?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

mislim da je cena u osjeku malo niza nego kod mate, ali kad se zaracunaju troskovi goriva i slicno iz bg dodje mata malo jeftiniji
stim sto jedino sto snizava cenu u osjeku jeste povracaj PDV-a ali nisam siguran

Dzigi Boy

jebes gorivo, malo se provozam, meni do OS od NS ako se ne varam ne punih 100km imam racun da se provozam i popijem kavu u Osijeku???? i ima i PDV ja sam siguran....istrazicu ja to pa cu da javim bez brige!!!!!

dzimika

ja to i rekoh, tebi od ns do osjeka je smesno, mislim da imas cak i manje od 100km u zavisnosti iz kog dela ns ides i kuda ides do OS
u svakom slucaju istrazi pa javi cene da znamo, ima dosta ljudi iz vojvodine kojima bi mozda vise pasovalo da tamo odu da pazare