Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Citat: Panco.KV poslato 10 Oktobar, 2013, 22:33
Nesto bih a i hocu da podelim ovako sa vama javno u vezi kupovine kacige.
Elem,
Kupio sam Shoei Neotec u MotoLendu 47000 din.na popustu sa 60000.Pri kupovini nisam dobio ni jednu od 8-9 stvari koje idu uz kacigu sem antifoga.Nema fiskalni racun,nema garancija,nema knjizica od Kacige ,nemaju dve shoei nalepnice nema silikon za keder nema usmerivac vazduha pa cak nije ni bilo original kutije od kacige nego mi dali od 1100.Da ne gresim dusu veoma su ljubazni i hoce da objasne sve pojedinosti.Posle mog zvanja danas mi je stigao usmerivac vazduha i silikon ali prazan  [neampojma] Sa racunom na paragon bloku.HAHAHAHAH objasnjenje da nigde u svetu mi ne treba garancija za Shoei jel je to RolsRojs medju kacigama.Drugar mi je rekao da na BJB ima malte ne tema oko ovog istog problema,jel u zadnjih ko zna koliko niko nije dobio nista od navedenogn ,tu nesto nije OK.Kada sam kupovao Nolan dobio sve FUL a ipak je Shoei tretirana mnogo vise od Nolana.Pa se ja sad pitam ko je blesav a ko ne.
Mozda ovo nekom deluje smesno ali meni ne jel ako dam tolike pare ocekujem sve sto sadrzi u kutiji sa kacigom.

nije sme¹no.. ali na ¾alost, uop¹te ne iznenaðuje

Kanarinac

Kontaktiras shoei preko maia, imaju na njihovom sajtu i objasnis situaciju. A pre toga obavestis ove u moto landu da vidis kako ce reagovati. Sto se garancije tice tu su u pravu, ali opet glupo je da ne dobijes sve sto ide uz kacigu

Panco.KV

Ne znam ali se glupo osecam za 10

3006

#283
Prinova od juèe



Jutros prva vo¾nja, za sada  [yahoo] mada ima tu prostora za ¹telovanje. Malo svira preko 120, ubaciæu jastuèiæe pa æemo videti.
Inaèe, vezano za predhodno, uz kacigu dobio pinlock, jastuèiæe za pode¹avanje, neku knji¾icu koju nisam otvorio. To je sve ¹to uz nju ide. Raèun nisam ni tra¾io, jer sam se cenkao i obarao cenu. A kutiju sam ostavio, do¹ao sam motorom kacigu odneo ispod mre¾ice.

Slaninar

Citat: Mad Max poslato 05 Avgust, 2013, 13:38
veliki vizir- vidno polje, tamni se vozi po noci bez ikakvog napora!

:o :o :o
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gligoric

Nesto bih a i hocu da podelim ovako sa vama javno u vezi kupovine kacige.
Elem,
Kupio sam Shoei Neotec u MotoLendu 47000 din.na popustu sa 60000.Pri kupovini nisam dobio ni jednu od 8-9 stvari koje idu uz kacigu sem antifoga.Nema fiskalni racun,nema garancija,nema knjizica od Kacige ,nemaju dve shoei nalepnice nema silikon za keder nema usmerivac vazduha pa cak nije ni bilo original kutije od kacige nego mi dali od 1100.Da ne gresim dusu veoma su ljubazni i hoce da objasne sve pojedinosti.Posle mog zvanja danas mi je stigao usmerivac vazduha i silikon ali prazan  [neampojma] Sa racunom na paragon bloku.HAHAHAHAH objasnjenje da nigde u svetu mi ne treba garancija za Shoei jel je to RolsRojs medju kacigama.Drugar mi je rekao da na BJB ima malte ne tema oko ovog istog problema,jel u zadnjih ko zna koliko niko nije dobio nista od navedenogn ,tu nesto nije OK.Kada sam kupovao Nolan dobio sve FUL a ipak je Shoei tretirana mnogo vise od Nolana.Pa se ja sad pitam ko je blesav a ko ne.
Mozda ovo nekom deluje smesno ali meni ne jel ako dam tolike pare ocekujem sve sto sadrzi u kutiji sa kacigom.


nije sme¹no.. ali na ¾alost, uop¹te ne iznenaðuje

I ja sam cuo za ovakve slucajeve i stvarno je strasno,ali sam se okrenuo i otisao u Guevaru na Novom Beogradu i tamo kupio HJC RPHA 10,dobio torbu,pin lock,2 vizira,rezervne srafice stitnik za nos i onu korusnu stvarcicu sto sprecava vetar da udje u kacigu i da vas rasplace :) Osoblje fenomenalno i profesionalno :) Odmah dobio sve na licu mesta,a posto smo ja i drugar pazarili dve HJC RPHA 10 dobili smo i pospust od 10%...
Kaciga je fenomenalna i ja sam prezadovoljan,mada presao sam samo 300 km sa njom,ali ne susti na velikim brzinama niti se ljulja.Teska je samo 1200grama.
Cela unutrasnjost se skida i moze da se pere,ima 5 godina garancije i besplatan bilo kakav servis tokom 5 godina :)
Evo i slike kako izgleda :)


Hohštapler

nije bilo mushkih? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dusankobgd

To je za "moderne" mu¹karce.    :D

Major


Gligoric

Bela mi se nije svidela,karbon preskupa kao i Jorge Lorenzo replika,tako da sam uzeo ovu,meni se svidja i ja je nosim..Bitno mi je da je kaciga bezbedna.. Izgled mi nije najbitnija stvar :)

Hohštapler

shalim se druzhe,  skroz si u pravu.
I meni se jebe za boju nego sam morao malo da te zhacnem ;)
Vidim sad tek da si nov, pa ti se izvinjavam, shvaticesh brzo da je ovde shala na sve zhivo normalna. :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: Gligoric poslato 27 Oktobar, 2013, 23:43
Nesto bih a i hocu da podelim ovako sa vama javno u vezi kupovine kacige.
Elem,
Kupio sam Shoei Neotec u MotoLendu 47000 din.na popustu sa 60000.Pri kupovini nisam dobio ni jednu od 8-9 stvari koje idu uz kacigu sem antifoga.Nema fiskalni racun,nema garancija,nema knjizica od Kacige ,nemaju dve shoei nalepnice nema silikon za keder nema usmerivac vazduha pa cak nije ni bilo original kutije od kacige nego mi dali od 1100.Da ne gresim dusu veoma su ljubazni i hoce da objasne sve pojedinosti.Posle mog zvanja danas mi je stigao usmerivac vazduha i silikon ali prazan  [neampojma] Sa racunom na paragon bloku.HAHAHAHAH objasnjenje da nigde u svetu mi ne treba garancija za Shoei jel je to RolsRojs medju kacigama.Drugar mi je rekao da na BJB ima malte ne tema oko ovog istog problema,jel u zadnjih ko zna koliko niko nije dobio nista od navedenogn ,tu nesto nije OK.Kada sam kupovao Nolan dobio sve FUL a ipak je Shoei tretirana mnogo vise od Nolana.Pa se ja sad pitam ko je blesav a ko ne.
Mozda ovo nekom deluje smesno ali meni ne jel ako dam tolike pare ocekujem sve sto sadrzi u kutiji sa kacigom.


nije sme¹no.. ali na ¾alost, uop¹te ne iznenaðuje




imam osecaj kao da sam ovo negde vec procitao....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gligoric

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Oktobar, 2013, 07:01
shalim se druzhe,  skroz si u pravu.
I meni se jebe za boju nego sam morao malo da te zhacnem ;)
Vidim sad tek da si nov, pa ti se izvinjavam, shvaticesh brzo da je ovde shala na sve zhivo normalna. :)
Nema problema ne zameram ti nista :)

pit

Malopre u ''Barelu''  kupio SHARK S900 na popustu za 20 000 d.Ono sto je bitno kaciga nema da duwa i ima podnosljiw niwo buke.Od opreme ima swe.


     https://www.google.rs/search?q=s900+shark&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=tixxUrKAD6iZ4gS-0IGwDQ&ved=0CCQQsAQ&biw=1280&bih=673

pit


Panco.KV

srecno te sluzila i dosta se vozio  [cheers]

pit

 Fala druze i tebe twoja buduca da sluzi.

Panco.KV

Da smo zivi i zdravi bice

OKi

Planiram jednu od ove dve da kupim
* Shark S600 stipple


* CABERG VOX






OKi

Laicko pitanje Polikarbonat ili thermoplastic. Koji sastojak je bolji kod kaciga?