Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Citat: perlx poslato 26 Maj, 2013, 17:17
Con3 kako si zadovoljan sa Tour X3 ?
Ekstra je kaciga moja preporuka

April

Danas stigla.  [dancing]

Shoei Qwest, probala je veceras....savrsena.

UFF i Revolucija - nadam se da ste zadovoljni, hvala na pomoci. Dodjem [cheers]  kad se vidimo  :D
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF


mkt

da ti se slaze uz bajk

Panco.KV


x3mer89

Icon Domain Decay Silver

Kod mene 4. sezona. Sve u svemu sam zadovoljan. Trentuno vecina ventilacija ostecena od ispadanja, spojler iza odkinut, keder oko vizira se odlijepio pa duva malo. Treba joj njege definitivno. Posveticu joj se kad kupim novu uskoro a ova ce u stakleno zvono za uspomenu.



Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Burazer

koliko jaka ova druga slika  [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

regoda

najzad je stigla :) Shoei XR1000
ja sam prezadovoljan :)








Kanarinac

Danas mi stigla beba posle dva meseca :)














Major

Under the sea... under the sea ;D

zemunboy


Kanarinac

Jbt pokusavam da se setim na koga me podsecaju ribice :D

Panco.KV

Imam Nolan N90 i nikada vise ne bih kupio Nolan.bucna,ne dihtuje vizir dobro reklamirao 2-3 i sad je u Motoringu na reklamaciji RAZOCARAN  puta sledeca Shubert-C3 i nema dalje

Kanarinac

Sta si reklamirao?

Panco.KV

Reklamirao da mi izmedju vizira i kedera ne dihtuje i bije vetar i obavezno popoijem brufen kad vozim 100km a voda sliva iznutra.razocaram MAXXX

Kanarinac

U jbt to jos nisam imao prilike da vidim :) Jbg ja kapiram da se uvek zalomi po neka felericna, ali posto su prilicno korektni i hoce da izadju u susret ne zameram

Panco.KV

Ne stvarno momci su nemam reci korektni 10 ali jbg nisu ni oni krivi kapiram,samo sam razocaran vrhunski,evo sad gledam Schuberth c3 pro , mada sam video ovaj sajt pa me zanima koja je najtisa modularna kaciga ne mogu da nadjen za nolan N104 podatak  http://motosvet.rs/modularne-kacige-na-testu.html

Hohštapler

Citat: April poslato 01 Jun, 2013, 00:56
Danas stigla.  [dancing]

Shoei Qwest, probala je veceras....savrsena.

UFF i Revolucija - nadam se da ste zadovoljni, hvala na pomoci. Dodjem [cheers]  kad se vidimo  :D

®uta! <3
Ja sam tra¾io meni ¾utu kad sam uzima, nije bilo mog broja... (u mom bud¾etu).
A za¹to ¾uta? Zbog:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Kanarinac

Za jednokratnu upotrebu odlicna